Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, też dzisiaj pani Kasia mi tak odpowiedziała. Kiedy próbowałem ją przekonać, że osoba z forum wykupiła pakiet 6xC za 25 zł na 6 miesięcy to już nie odpowiedziała.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Robicie raban na infolinii i zaraz wyłączą tą opcje, nie wystarczy iść od APS załatwić sprawę i cieszyć się że sie ma taniej??? Chcecie coś udowdnić pracownikom infolinii czy co ??? Oferta była puszczona jak specjalna oferta dla obecnych abo a dało się włączyć też nowym, teraz tylko czekać jak zniknie ta możliwość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robimy rabanu. Naszym zamiarem, a przynajmniej moim jest potwierdzenie takiej możliwości u konsultanta, żeby później nie okazało się że zostaje z samym pakietem Start +. Niech ktoś w końcu na forum potwierdzi w 100%, że taka opcja istnieje i temat zamykamy.

Edytowane przez gilbertos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie raban na infolinii i zaraz wyłączą tą opcje, nie wystarczy iść od APS załatwić sprawę i cieszyć się że sie ma taniej??? Chcecie coś udowdnić pracownikom infolinii czy co ??? Oferta była puszczona jak specjalna oferta dla obecnych abo a dało się włączyć też nowym, teraz tylko czekać jak zniknie ta możliwość....

Dlatego jak widzisz czasami nie ma sensu pomoc innym w celu taniego uzyskania oferty.Tłumaczy im się od jakiegoś czasu co i jak a te dalej pytają o to samo.Chyba bez sensu było pisać o takiej możliwości.Piszesz że pracujesz w punkcie i sprawdzałeś to w systemie a ten musi potwierdzić u konsultanta tym bardziej że oferta jest w APS.Co za ludzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

@czerstwy, masz rację, napisałem że oferta jest w APS nie na infolinii, czy czytanie boli ??? Przecież nikt nie zostanie z samym pakietem Start+, jak pójdzie do punktu to wszystko dostanie na papierze, przeczyta i podpiszę jak się będzie zgadzało...

 

Dobra przyjmijmy, ze taka oferta istnieje. Czyli co podpisuje umowę w APS, po czym po chwili będąc już abonentem nc+, proszę łaskawą panią konsultant o włączenie paczki C+ na 6 miesięcy.

 

Przychodzisz do punktu i pytasz się panią lub pana czy wie o takiej możliwości i czy możesz podpisać umowę, dostajesz dokumenty, czytasz i jak się zgadza podpisujesz....

 

Są też inne lepsze oferty dla nowych w APS których nie ma na stronie ale jak widać nie ma co się chwalić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, masz rację, napisałem że oferta jest w APS nie na infolinii, czy czytanie boli ??? Przecież nikt nie zostanie z samym pakietem Start+, jak pójdzie do punktu to wszystko dostanie na papierze, przeczyta i podpiszę jak się będzie zgadzało...

 

 

Przychodzisz do punktu i pytasz się panią lub pana czy wie o takiej możliwości i czy możesz podpisać umowę, dostajesz dokumenty, czytasz i jak się zgadza podpisujesz....

 

Są też inne lepsze oferty dla nowych w APS których nie ma na stronie ale jak widać nie ma co się chwalić.....

 

Też jestem zainteresowany pakietem Start + Eleven + Canal+ na 6miesięcy (25zł), a co po tych 6 miesiącach? Jaka cena 6x Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi podpisałem umowę w CP na rodzinny+Eleven :(

Dobrze że mogę jeszcze zrezygnować 

ps: jakie kanały są w tym pakiecie Start ? tylko to co w TV naziemnej? bo na stronie NC+ to mało przejrzyste jest


Dodam że zależy mi najbardziej na meczach Realu (liga+liga mistrzów) w jak najniższej cenie, chyba że ktoś ma lepszy pomysł od tej oferty wyżej opisanej to chętnie posłucham porad ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w wyższym pakietach z tego co wiem to kanały Eleven są za darmo na 12 miesięcy, w CP przy nowej umowie 2 pierwsze miesiące się nie płaci wgl, chodzi o jakieś promocje dla nowych klientów 

 

ps przy umowach na 12 miesiecy abonament jest w tej samej cenie co 24 miesięcznych ?

Edytowane przez madridista555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiem, ale  w APS chyba jest opcja na 12 i pytanie czy wtedy cena się nie zmieni 


Dobra małe podsumowanie bo jutro rano ide do APS

podpisuje umowę na na pakiet Start+ 19.90 zł + Eleven za 15 zł , odrazu po podpisaniu umowy mówię sprzedawcy że chce dołączyć do tych pakietów kanały Canal+ za 25 zł na pół roku(po tym okresie mogę zrezygnować z C+ lub płacić zamiast 25 , 40 zł)

 

ps: w mojej okolicy w punkcie z NC+ pracuje gość z którym ciężko się dogadać i nieraz zrobił wiele osób w chu.... dlatego jest prawdopodobieństwo że mi nie będzie chciał włączyć paczki C+ na pół roku bo powie że takiej opcji niema i że mogłem wziąść odrazu pakiet Extra z C+ za 99zł, czy wtedy mogę np przez telefon w biurze obsługi klienta poprosić o włączenie paczki C+ lub w innym mieście spróbować to załatwić

Edytowane przez madridista555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...