Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc Twoim odpowiednikiem jaki możesz dostać przy migracji będzie comfort z 6c+,mr min.49 max59.

hmmmm. no to tak się zastanawiam. mnie za to zaproponowali 54,99gr i bogdan 425 napisał, że to słaba oferta. to brać, czy nie brać? umowa do końca lutego canal + start hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem świeżak na forum,ale cały czas wątek śledziłem:) A oto i moja krótka historia negocjacji:

Otóż do końca lutego jestem posiadaczem abonamentu cyfry+(słynny pakiet z TV 3d) pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM,MULTIROOM ,NAJEM DEKODERA-167 ZŁ. Wypowiedzenie wysłane na początku stycznia.Jeszcze przed świętami zaczęły się telefony z ofertami nie do przebicia ostatnie superokazje=137 zł.Podziękowałem .

Po świętach spokój 2 tygodnie cisza ,poszło wypowiedzenie,zarejestrowali,znów telefony z ostateczną ofertą=137 zł:D podziękowałem, w międzyczasie sms z podziękowaniami , o rozwiązaniu umowy i numerem DUK.

Dwa tygodnie spokoju znów superoferta=129zł(rozłączyłem się bo mnie kobiecina wkur..iła i powiedziałem że nie mam zamiaru z nią dyskutować).

31 styczeń telefon wreszcie ktoś konkretny i kumaty,miła pani proponuje 109zł( Uniwerse+,platinum hbo multi i najem 0) ale muszę brać to od razu! (ni huhu myślę) ja mam jeszcze czas,dzwońcie w lutym.Podziękowałem.

Wczoraj telefon co 15 minut przez 3 godziny,odebrałem ,konsul blablabla to samo ale już=99 zł :D(zgodziłem się ale mają mi to włączyć dopiero 1 marca i przysłać pisemne potwierdzenie,zostaję na starym sprzęcie) Najpierw chcę podziękować wszystkim obeznanym na forum jak z nimi negocjować:) i pytam czy dało by radę jeszcze coś wycisnąć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod koniec kwietnia wysłałem wypowiedzenie umowy i dopiero wczoraj dostałem telefon z propozycją migracji:

Pakiet Universe + 6xC+, MR za 84 zł i Universe + 6xC+, HBO, MR za 99 zł. Jakie sa teraz realne ceny za te pakiety? Aktualnie mam CANAL+ SUPERPREMIUM HD z MR - SAGEMCOM DSI87 + PACE (MR).

Czy jest możliwość wymiany tego Sagemcoma na drugiego Pace?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili wczoraj: Universe 59pln + pace=0pln + mr=0pln +drugi pace=20pln czyli 79pln. Płatny pace z możliwością zwrotu w każdej chwili bez konsekwencji.Do tej pory Optimum HD z dekoderami j.w. za 76pln. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane-koniec umowy z c+ we wrześniu. Ma ktoś podobny zestaw(zależy mi na dwóch pace), bez kanałów premium i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili wczoraj: Universe 59pln + pace=0pln + mr=0pln +drugi pace=20pln czyli 79pln. Płatny pace z możliwością zwrotu w każdej chwili bez konsekwencji.Do tej pory Optimum HD z dekoderami j.w. za 76pln. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane-koniec umowy z c+ we wrześniu. Ma ktoś podobny zestaw(zależy mi na dwóch pace), bez kanałów premium i za ile?

 

do wrzesnia długa droga czym bliżej tym lepiej. Najlepsze oferty dostaje się na samym koncu umowy lub już po w czasie 30 dni na zdanie sprzętu po cyfrze.

 

Universe za 39 - 49 zł plus drugi pace za 10 - 20 zł = 49 - 69 zł gratis pierwszy pace plus dwie karty za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znow telefon... a tam komfortowy+6xC+ +MR (czyli drugi Cameleon, sprzęt mam) za 69zł. Mówię kobicie że maks zapłacę 59 i od dziś możemy aktywować. Ta że nie... Ciężko jest mi ich zrozumieć, bo teraz płacę 9,90 za StartHD do czerwca, czyli zarobią na mnie jeszcze maksymalnie 49,5. Jakby się zgodzili na 59, to na 18 m-cy (tyle mnie interesuje) mają zapewniony dopływ 1062zł! Czerwiec będzie złym okresem na negocjowanie, bo będzie ciepło, dzieciaki będą siedzieć na dworze do późnych godzin i generalnie nikt nie ogląda TV... więc pewnie skończy się na tym że podziękuję im za współpracę i poczekam do świąt na nowe promocje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znow telefon... a tam komfortowy+6xC+ +MR (czyli drugi Cameleon, sprzęt mam) za 69zł. Mówię kobicie że maks zapłacę 59 i od dziś możemy aktywować. Ta że nie... Ciężko jest mi ich zrozumieć, bo teraz płacę 9,90 za StartHD do czerwca, czyli zarobią na mnie jeszcze maksymalnie 49,5. Jakby się zgodzili na 59, to na 18 m-cy (tyle mnie interesuje) mają zapewniony dopływ 1062zł! Czerwiec będzie złym okresem na negocjowanie, bo będzie ciepło, dzieciaki będą siedzieć na dworze do późnych godzin i generalnie nikt nie ogląda TV... więc pewnie skończy się na tym że podziękuję im za współpracę i poczekam do świąt na nowe promocje...

Okres letni jest bardzo dobrym czasem na negocjowanie,bo właśnie jak napisałeś mało ogląda się tv. Masz tyle czasu i już płaczesz :> . Spokojnie coś i dla ciebie się znajdzie w dobrej cenie. A,że się pożegnasz z operatorem to tak naprawdę nikogo nie interesuje. :mrgreen:

 

Na święta też możesz być bardzo rozczarowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znow telefon... a tam komfortowy+6xC+ +MR (czyli drugi Cameleon, sprzęt mam) za 69zł. Mówię kobicie że maks zapłacę 59 i od dziś możemy aktywować. Ta że nie... Ciężko jest mi ich zrozumieć, bo teraz płacę 9,90 za StartHD do czerwca, czyli zarobią na mnie jeszcze maksymalnie 49,5. Jakby się zgodzili na 59, to na 18 m-cy (tyle mnie interesuje) mają zapewniony dopływ 1062zł! Czerwiec będzie złym okresem na negocjowanie, bo będzie ciepło, dzieciaki będą siedzieć na dworze do późnych godzin i generalnie nikt nie ogląda TV... więc pewnie skończy się na tym że podziękuję im za współpracę i poczekam do świąt na nowe promocje...

 

Miałem to samo że płaciłem 9,90 za StartHD i oferta jaką proponowano to 49 zł za comfort+6c+ bez MR. Przyjąłem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila miałem pierwszy telefon z BOK NC+ z oferta migracyjna (bez wypowiedzenia) - Universe, 6xC+, Filmboxy za 79 zł lub z HBO 89 zł:-) Śmiech na sali. Co ciekawe, nękali mnie gluchymi telefonami od 3 dni aż się wkurzylem i przed godzina zanioslem do centrum NC+ wypowiedzenie. Konsultant wiec nie zdazyl mnie odwiesc od skladania pisma choc z taka oferta i tak by mu sie nie udalo. Umowa do końca maja wiec mam czas na targowanie. Do tej pory w cyfrze mialem c+ optimum HD promo za 71zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...