Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dekoderami to jest błędne koło...nie wyobrażam sobie by abo z ADB chcieli wymieniać dekodery na dedykowane Cyfrze, bo są gorsze jeżeli chodzi o podstawowe działanie i nie wyobrażam sobie abonentów ze sprzętem własnym którzy zechcą wymieniać sprzęt na dedykowany, że już o parowaniu nie wspomnę.

 

Ja tego po prostu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardem okazuje się być Universe+/6xCanal+/Pace za 59zł

Czy ktoś próbował wcisnąć w tę cenę dekoder mediaBOX+ ???

Umowę mam do końca kwietnia (bez wypowiedzenia dają ofertę na 84 zł za Universe+/6xCanal+ i dodatkowo 10 zł mies za mediaBOX+ ... wypowiedzenie oczywiście już gotowe do wysłania. Aktualnie posiadam sagem dsi83 i koniecznie chcę zmienić na nowy z opcją nagrywania - jaki polecacie?

Czy Universe+/6xCanal+/mediaBOX+ jest realne za 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział V. Usługi

1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieob-

jęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody

Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

Wśród takich kanałów są m.in. Eurosport HD i Eurosport 2 HD, Trace, Travel Channel, Orange Sport - niestety po ewentualnej migracji trzeba liczyć się z tym, że w każdej chwili mogą wyłączyć te kanały z pakietu Universe+. Jaka jest wasza opinia? Dlaczego taki punkt regulaminu? Kiedy mogą chcieć usunąć te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród takich kanałów są m.in. Eurosport HD i Eurosport 2 HD, Trace, Travel Channel, Orange Sport - niestety po ewentualnej migracji trzeba liczyć się z tym, że w każdej chwili mogą wyłączyć te kanały z pakietu Universe+. Jaka jest wasza opinia? Dlaczego taki punkt regulaminu? Kiedy mogą chcieć usunąć te kanały?

Boją się antyncplus.pl. I to jest ta cała zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja sobie wyobrażam, że wejdzie ten "trzeci"

Ale taki co ma czytnik seca ;)

ADB się nie rozwija. Marazm. Podobnie jest z dekoderami po Cyfrze. Nie lubią ich. Przeto stagnacja.

 

Ten trzeci to już probowali wprowadzic na rynek. Technisat digiboxx hd c+. W sumie ma czytnik nagra + conax. Do tego wejscie na CAM i usb. W sumie nie jest to zły tuner. Jak by teraz NC+ dierżawiła i moduł z kartą dla tych co są z N. Dla tych od cyfry wystarczy sama karta ten do umow to by się można było skusic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W drodze konsultacji telefonicznych po wcześniejszym wypowiedzeniu umowy z n-ką przedłużyłem umowę ok. 3 m-ce temu na wersję Universe+ z 6 kanałami Canal+ za 59 zł/m-c na okres 12 m-cy, następnie zmieniłem dekoder podstawowy na mediaBox+ za opłatą 10 zł/m-c w punkcie obsługi klienta i po paru dniach dobrałem multiroom standard również w punkcie obsługi klienta za kolejne 10 zł/m-c czyli łącznie płacę obecnie 79 zł/m-c.

Rzecz w tym, że obecnie dostałem listem zwykłym potwierdzenie przedłużenia umowy telefonicznie ale w załączonym w liście wykazie udostępnionych kanałów nie ma ani jednego z kanałów Canal+ choć mam je dostępne w odbiorze.

Zastanawiam się czy interweniować w tej sprawie już teraz w BOK, czy w dopiero w przypadku ewentualnego wyłączenia mi kanałów Canal+.

Na moim koncie internetowym widnieje tylko opcja Universe+.

Liczę na ewentualne podpowiedzi zwłaszcza osób, które wcześniej miały podobne doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a.cisek1 wszystko się zgadza i nie ma powodów do paniki. Ani ICA po N-ce ani przesyłane pocztą pisma nie zawierają info o należnej opcji dodatkowej Canal+. Jeżeli chcesz mieć takie zapewnienie wyślij http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas prośbę o przesłanie na maila warunków migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...