Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo no Hikari a widzisz są jeszcze bardziej wybredni niż ja ;-)

 

@ircios najwidoczniej kolega @maciek1983 lubi adrenalinę ;-)

 

mi się konczy umowa w sierpniu - będe probował dostac to co mam w podpisie za 39 zł.

druga opcja to to co mam w podpisie za 49 zł i dodatkowo 2xCinemax i pakiet kanałow Filmbox.

 

Ostatecznie pewnie zostanie to co mam w podpisie za tyle co mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączę się pod temat do Mnie dzisiaj też babka dzwoniła z nc+ i proponowała comfort + 6x canal + za cene 79 zloty i umowa na 18 miesięcy :) oczywiscie odmowilem :) umowa z nką mam jeszcze do końca marca :) oczywiście jeszcze żadnego wypowiedzenia nie wysyłałem :)

 

ps na jaki adres wysłać wypowiedzenie z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosimazaki

brawo:) super cena. ale to był lipiec 2013. nie wiem czy nc+ ma jeszcze takie ciśnienie na zatrzymanie klientów...

 

myślę, ze ciśnienie jest i będzie.

Wczoraj zrobiłem wywiad w jednym z punktów sprzedaży, ponoć jest taki bezruch że dawno czegoś takiego nie pamiętają.

Przecież moja propozycja z początku miesiąca bez jakiś większych problemów została zaakceptowana przez BUK, czyli u nich też pozyskiwanie klienta się zatrzymało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosimazaki

brawo:) super cena. ale to był lipiec 2013. nie wiem czy nc+ ma jeszcze takie ciśnienie na zatrzymanie klientów...

 

myślę, ze ciśnienie jest i będzie.

Wczoraj zrobiłem wywiad w jednym z punktów sprzedaży, ponoć jest taki bezruch że dawno czegoś takiego nie pamiętają.

Przecież moja propozycja z początku miesiąca bez jakiś większych problemów została zaakceptowana przez BUK, czyli u nich też pozyskiwanie klienta się zatrzymało

 

Do migracji pozostali już tylko bardzo wymagający lub rezygnujący całkowicie z oferty klienci. Wszyscy inni już migrowali, skorzystali z super ofert przedstawionych specjalnie tylko dla nich lub musieli migrować (koniec umowy). Myślę, że wielu obecnych klientów NC+ zapomni o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia i obudzi się z ręką w nocniku, czyli bierzesz, co ci damy lub płać pełne kwoty (sprytnie to zmienili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Myślę ze wielu obecnych klientów NC+ zapomni o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia i obudzi się z ręką w nocniku, czyli bierzesz, co ci damy lub płać pełne kwoty (sprytnie to zmienili).

 

Jak Cię proszę, nie powielaj tej bzdury :mrgreen: przeczytaj rozdział III pkt.9 http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu 2013 udało wynegocjować się takie coś:

2ex0x8l.jpg

 

Cały lipiec za darmo 1 faktura dopiero w sierpniu. Przed otrzymaniem wyżej wymienionej oferty , nc+ wyłączyło sygnał(koniec umowy).

 

 

Tak i teraz wez to pokaz konsulowi ktory mowie ze nie ma takich ofert /to nie mozliwe a jak zobaczy to wtedy nie bedzie wiedzial jak zareagowac bo jego na szkoleniu uczyli ze ma jelenia szukac ktory da minimum 89zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...