Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Za 4 dni odłączają mi sygnał, wydzwaniali od miesięcy z nowa ofertą, teraz cisza, czekać spokojnie do ostatniego dnia, czy mogą nie zadzwonić ?

 

Dziś dostałem sms ze dziękują za współprace i jeśli chce nadal oglądać, proszą o telefon.

Mam taką samą sytuację, myślę że będą jeszcze wydzwaniac wiec spokojnie czekam.

Super dobre oferty otrzmywali głownie Ci abonenci C+ co nie zależało im na Canal+ lub mieli alternatywe z Canal+ np. w kablówce.

Wtedy czekali jeszcze m-c nawet bez włączonego sygnalu w którym to mieli zdać sprzęt i oferta za cierpliwość powstała super - tylko się chwalić.

Inne pytanie, to ile takich osób jest na ogólna ilość abonentów C+?, zapewne jednostki.

Bez Canal+ to już m-c temu przed wypowiedzeniem dawali Comfort+ z Multi juz nie pamietam za ile bo mnie to wogóle nie interesowało, ale zdziwienie było że zeszli z 157 zł do wg mnie bardzo niskiego abonentou.

Nc+ Canal+ łaczy "węzłem małżeńskim" Cinemaxy i HBO (które wogóle nie ogladam) i wtedy 129 zł, bez HBO nie ma póki co opcji i zejścia poniżej 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sporo ugram.Tak mi się wydaje. Proponowali 109 zł. bez Filmboxów, History i Sundance . Powiedziałem, że mi się to nie opłaca bo stracę warte 15 zł. Fillmboxy. Dorzucili je, plus gratis dwa dodatkowo płatne kanały. Jestem zadowolony, ale pomyśle jeszcze. Kiedyś mnie ciekawiło, ale już mi się nie chce bawić w te gierki z nimi. Co roku to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod koniec lutego kończy mi się umowa z cyfra+ i przed świętami wysłałem wypowiedzenie umowy.

Co mogę wyszarpnąć mając pakiet CANAL+ SUPERPREMIUM HD z MR - SAGEMCOM DSI87 + PACE (MR)

Dotychczas płaciłem za ww. pakiet 115 zł/m.

Czy jest możliwość otrzymania pakietu Universe+ z 6xCanal+ i MR (HBO jakoś mnie nie interesuje) w cenie ~ 90 zł/m.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trudno mi uwierzyć w cenę 49zł za 6 C+ i HBO oraz pakiet Universe, NC+ by poszła z torbami przy takich cenach, skoro przed połączeniem pełne oferty kosztowały ok 149 zł i w N i w Cyfrze, to po połączeniu nie może być o wiele taniej, rozumiem oferty utrzymaniowe, ale utrzymaniowe do zniżki rzędu 10 do 30% no może z wyjątkiem full extra gdzie zniżka na pełny pakiet sięgnęła 50%, ale to tylko po to by zatrzymać tych uciekających z N-ki którzy mieli wcześniej słynnego Full-a za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...