Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 310 47 47 :lol2:

poczekaj na rachunek mądralo :lol2:

 

sprawdzałem na billingu 0zł za połączenia "mądralo" :lol:

 

Proszę dla niedowiarków:

92be87100ca6ddc07130fe160cce509b18953_min.png

 

przecież to jest zwykły nr stacjonarny, więc opłata zgodnie z cennikiem operatora (pewnie masz darmowe minuty - zjadło ci 48 minut z twojego pakietu, sprawdź ile darmowych minut ci zostało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc do BOK NC + tylko pogarszacie naszą sutuacje!!!Oni nie są poważni wobec nas i nie mają do nas szacunku.

 

Daj spokój, daremny trud, nie tylko Ty im to pisałeś. Widać tak uzależnieni od telewizji są.

 

Za parę tygodni to oni sobie będą [beep] w brodę, jak zaczną czytać za ile można kupić poszczególne pakiety i ile forsy wywalili w błoto. Nie ma fizycznej możliwości, żeby NC+ utrzymała stan posiadania C+ i n. Nie przy takich cenach, nie przy takiej ofercie, nie przy tak żałosnej Pani prezes, której każda kolejna wypowiedź jest strzałem we własną stopę. Jak dobiją do 2 mln abonentów to chyba wszystkie dzwony w Polsce zabiją, na to szans nie widzę.

 

Na tych pakietach to widzę przynajmniej 25% obniżki w regularu nie promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie migrujcie i wstrzymajcie się bo nigdy nam nie obniżą cen!!!W chwili obecnej to jest parażka moim zdaniem!!Dodatkowo ta lista programów.hmmm szkoda pisać!!!!

 

 

Ludzie bądźcie poważni, co wam do tego czy ktoś bierze ofertę czy nie ? Jeśli komuś pasuje oferta to ma jej nie brać, bo ty myslisz, że będziesz miał taniej? Ja nie wziąłem tego co mi proponowali, ale co mnie obchodzi Pan X, któremu ta oferta odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 310 47 47 :lol2:

poczekaj na rachunek mądralo :lol2:

 

sprawdzałem na billingu 0zł za połączenia "mądralo" :lol:

 

Proszę dla niedowiarków:

92be87100ca6ddc07130fe160cce509b18953_min.png

 

przecież to jest zwykły nr stacjonarny, więc opłata zgodnie z cennikiem operatora (pewnie masz darmowe minuty - zjadło ci 48 minut z twojego pakietu, sprawdź ile darmowych minut ci zostało)

 

Akurat nie mam darmowych minut tylko abonament "Bez limitu", więc... mogę tak całymi dniami do Nich dzwonić, ale szczerze mówiąc mam to w d...

Napisałem stosownego maila (na bok c+). Jeśli przejdzie, to najdalej w środę spodziewam się telefonu z niego lepszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie migrujcie i wstrzymajcie się bo nigdy nam nie obniżą cen!!!W chwili obecnej to jest parażka moim zdaniem!!Dodatkowo ta lista programów.hmmm szkoda pisać!!!!

 

 

Ludzie bądźcie poważni, co wam do tego czy ktoś bierze ofertę czy nie ? Jeśli komuś pasuje oferta to ma jej nie brać, bo ty myslisz, że będziesz miał taniej? Ja nie wziąłem tego co mi proponowali, ale co mnie obchodzi Pan X, któremu ta oferta odpowiada?

Chodzi tylko o to, że potem cn+ ogłasza na forum publicum, że jest zaje...ście duża liczba ZADOWOLONYCH abonentów, którzy już zmigrowali i są happy z połączenia c+ z N, z nowych pakietów i cen itp.

OK, mogą i bez tego takie bzdury ogłaszać, ale ja jakoś nie mam ochoty dołączyć do grona tych, którzy utwierdzają ich w jedynie słusznych propozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili jestem w N i posiadam wszystkie kanały za wyjątkiem Cinemaxów. Płacę 70zł. Oprócz tego posiadam w Cyfrze kanały CANAL+ za 39zł. Razem płacę 109zł. W pakiecie Platinum w NC+ miałbym te same kanały z wyjątkiem HBO. Proponowano mi pakiet Platinum za 89zł. Płaciłbym 20zł mniej niż obecnie. HBO jakoś przeżyję a cena mnie zadowala więc nie pitolcie, że jest drogo, trzeba wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - banda złodziei !!!

 

Ja nie wiem jak można myśleć, że ludzie będą płacić po 100zł abonamentu za produkt który jeszcze dwa lata temu (filmy, sport) w całości był w cyfrze po 50-60 zł............

 

Patologia..............

 

mat_fit - pracownik N, czy cyfry ?? Nie strugaj [beep]a jak możesz.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W obecnej chwili jestem w N i posiadam wszystkie kanały za wyjątkiem Cinemaxów. Płacę 70zł. Oprócz tego posiadam w Cyfrze kanały CANAL+ za 39zł. Razem płacę 109zł. W pakiecie Platinum w NC+ miałbym te same kanały z wyjątkiem HBO. Proponowano mi pakiet Platinum za 89zł. Płaciłbym 20zł mniej niż obecnie. HBO jakoś przeżyję a cena mnie zadowala więc nie pitolcie, że jest drogo
No i masz szczęście. Nic tylko się cieszyć. Ja bazując na tym o czym piszą koledzy - co im zaproponowano, a którzy mają obecnie w starej C+ to co ja, miałabym drożej o całe 47 złotych czyli 57%.

Btw. skoro tak CI przypasowało to czego szukasz na wątku pitolących???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby migrujące z cplus na ncplus i maja pace hd mają dostęp do tcm, 3x cbs, extreme,travel, sportklub,universal, ????? jeśli przy tych kanałach w nawiasach są dopisane dostępny na dekoderach pace ... rozjaśnijcie mi,,,

 

jesli zmigrujesz do NC+ tych kanalow nie bedziesz miec , nie ma ich w ofercie NC+ , tylko na starych umowach cyfry w tych dekoderach co napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili jestem w N i posiadam wszystkie kanały za wyjątkiem Cinemaxów. Płacę 70zł. Oprócz tego posiadam w Cyfrze kanały CANAL+ za 39zł. Razem płacę 109zł. W pakiecie Platinum w NC+ miałbym te same kanały z wyjątkiem HBO. Proponowano mi pakiet Platinum za 89zł. Płaciłbym 20zł mniej niż obecnie. HBO jakoś przeżyję a cena mnie zadowala więc nie pitolcie, że jest drogo, trzeba wytargować.

 

Opłaca się, ale tylko osobą posiadającym obydwie platformy ze zbliżoną lub przewyższającą, łączną opłatą abonamentową a takich ludzi jest mały procent.

Dlaczego piszesz, że większość "pitoli", jak robiąc prostą kalkulację mają rację. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[]Chodzi tylko o to, że potem cn+ ogłasza na forum publicum, że jest zaje...ście duża liczba ZADOWOLONYCH abonentów, którzy już zmigrowali i są happy z połączenia c+ z N, z nowych pakietów i cen itp.

OK, mogą i bez tego takie bzdury ogłaszać, ale ja jakoś nie mam ochoty dołączyć do grona tych, którzy utwierdzają ich w jedynie słusznych propozycjach.

 

Ale niech ogłaszają ani mnie to ziębi, ani grzeje. To jak firma odczytuje dane zależy od niej. JA i pewnie ty też dobrze wiemy, że na razie ta oferta nie spełnia naszych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc do BOK NC + tylko pogarszacie naszą sutuacje!!!Oni nie są poważni wobec nas i nie mają do nas szacunku.

 

Daj spokój, daremny trud, nie tylko Ty im to pisałeś. Widać tak uzależnieni od telewizji są.

 

Za parę tygodni to oni sobie będą [beep] w brodę, jak zaczną czytać za ile można kupić poszczególne pakiety i ile forsy wywalili w błoto. Nie ma fizycznej możliwości, żeby NC+ utrzymała stan posiadania C+ i n. Nie przy takich cenach, nie przy takiej ofercie, nie przy tak żałosnej Pani prezes, której każda kolejna wypowiedź jest strzałem we własną stopę. Jak dobiją do 2 mln abonentów to chyba wszystkie dzwony w Polsce zabiją, na to szans nie widzę.

 

Na tych pakietach to widzę przynajmniej 25% obniżki w regularu nie promocji.

 

Nie przeszedłem jeszcze do nc+ ale nie wydaje mi się, żebym płakał jak przejdę teraz. Raczej nie będą mnie interesowały ceny które będą za miesiąc czy za dwa. To tak jak z kupnem telefonu, telewizora czy komputera itp.. Przecież wiadomo, że za 2-3 miesiące będzie taniej, to po co w ogóle kupować czekajmy aż będzie za darmo... Typowe podejście. Jeśli oferta którą przedstawia ci operator jest dla Ciebie niezadowalająca to przecież nie musisz z niej korzystać, jakbym wziął teraz golda za 79 zł (ostatnia oferta z nc+) a za 3 miesiące mógłbym mieć go za 69 zł to miałbym to w :censored: To tylko tv na tym się świat nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...