Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak możliwości wypowiedzenia umowy w APS. Sprawdźcie w swoich punktach, bo ja w moim mieście ( ok.300.000 tys mieszkańców)

byłem w punkcie APS (N) i chciałem wypowiedzieć umowę w "N". Sprzedawca powiedział mi,że od ostatniego czwartku taka możliwość została mu stytemowo zablokowana ( sic! ).Czyli to ,co było do tej pory możliwe przez APS sprowadza się do jednej słusznej drogi: list polecony ! Wnioski są proste....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś zadzwoniła do mnie pani i przedstawiła ofertę przygotowaną specjalnie dla 'wybranych klientów'. Zaproponowała mi pakiet C+ Platinum+HBO za 129zł(!), zastrzegając że jest to wyjątkowa oferta w związku z fuzją i dziś jest ostatni dzień w którym może zaproponować mi tak 'bogatą' ofertę. Oczywiście z miejsca odmówiłem. Jako że brat ma umowę z n, zapytałem o możliwość połączenia ofert w jedną.Po szybkiej konsultacji z kimś obok pani zadała kilka dziwnych(?) pytań m.in. czy tv znajdują się w jednym pomieszczeniu itp. w celu przygotowania dla mnie specjalnej oferty łączącej obie umowy w jedną którą to ma mi przedstawić w poniedziałek. Jestem ciekaw co zaoferują mi po weekendzie. Zdziwił mnie jednak fakt że zaznaczała kilka razy że tak niskiej ceny za C+Platinum zaoferować w przyszłości już nie będzie mogła :lol2:

Mam kilka pytań odnośnie kilku spraw gdyż na stronie nc+ nie znalazłem na nie odpowiedzi. Mianowicie:

1. Ile kosztują pakiety HBO, Cinemax, FilmBox? I czy można dokupić je do każdego cennikowego pakietu?

2. Cy w pakiecie C+Platinum opcje C+GO oraz C+VOD są dodatkowo płatne? Konkretniej czy mogę z nich zrezygnować kosztem niższej ceny?

3. Jest opcja wywalczenia opcji MULTIROOM z niezależnymi od siebie dekoderami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

pomyślmy, średnio abonent płaci c+ rocznie ok 700-800 zł (12 x 65), jeżeli odejdzie 1 mln abonentów to tracą rocznie 700-800 mln zł, zostają ci co i tak dużo płacą i podwyżka w nich nie bije, ale przyrost od nich jest na pewno mniejszy niż utrata abonentów.. jeżeli nie chcą stracić abonentów muszą obniżyć ceny.. innej możliwości nie ma.. a że Polak potrafi, kombinuje i dobrze liczy wiedzą, że to nieuniknione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :)

Czy ktoś próbował dzwonić i rozmawiał z konsultantem (konsultantką) więcej niż jeden raz jednego dnia? Czy oferta była zmieniona?

 

szkoda kasy i czasu na to aby dzwonić do nich.to oni mają zadzwonić,bo to oni mają nas przekonać do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa do tej pory w APS N przyjmowali rezygnacje/wypowiedzenia na własnych drukach które wypełniane były na miejscu przez osobę przyjmującą. W poniedziałek będę wypowiadał N w APS N w Łodzi to dam znać jak wygląda sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają samych kart nc+, tylko sparowane z tunerami.

Nie będzie działać w spliterze.

 

Nie dają, czy jeszcze nie dają i czy aby na pewno dają tylko karty sparowane? Przecież w ofercie są także dekodery C+, a one sparowane nie są.

 

 

Waldini, pytałeś wcześniej czy karty nc+ będą działać w spliterach i odpowiedziałem, że nie będą.

Samych kart z modułem w tej chwili nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa do tej pory w APS N przyjmowali rezygnacje/wypowiedzenia na własnych drukach które wypełniane były na miejscu przez osobę przyjmującą. W poniedziałek będę wypowiadał N w APS N w Łodzi to dam znać jak wygląda sytuacja.

 

tylko poleconym za potwierdzeniem.te czasy minęły bezpowrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platiunum za 79

 

lub

 

Cyfrowy Polsat nie jest zły full opcja za 89,9 na 15 miesięcy w tym 3 za 0 czyli wychodzi po 72 zł dotego multiroom z 5 zł z kartami do wymiany co kilka dni:)

 

sport

Liga niemiecka - jest

Ligi włoskiej i hiszpańskiej nie oglądam.

NBA - kupię sobie passa i tak planowałem

Liga polska - mieszkam w krk najtańsze bilety na Wisłę , Cracovie po 5 zł :) magazyn ligowy jest w polsacie, mecze ślaska, no i chyba 4 mecze na 1.

No i jeszcze jedno - Wcale nie jest powiedziane że niepowstanie kanał ekstraklasy i co wtedy myślicie że nie będzie go na polsacie :)

Liga mistrzów - jest na 1 jeden mecz i tak na więcej nie mam czasu

CP ma więcej boks, siatkówka no i czasem nawet eliminacje LM i Uefa czyli tam gdzie grają Polacy:) :lol2:

 

filmy

Filmowe premiery - CP ma HBO , cinemaxy plus ofertą 40 zł na vod dla posiadaczy plusa za free

 

ambitnie

W CP jest za free sundance

 

Reszta porównywalna

 

Zawsze myślałem że Polsat jest wieśniacki bo kilka lat z cyfrą i czułem się lepiej ale to jak z głosowaniem w poprzednich wyborach na PO. Albo moje albo Cyfrowy Polsat ,

 

NC+ gdzie wasze argumenty

 

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc do BOK NC + tylko pogarszacie naszą sutuacje!!!Oni nie są poważni wobec nas i nie mają do nas szacunku.To my opłacamy co miesiąc abonamet więc oni powinni obiżyć ceny i zachęcić nas do tego żebyśmy migrowali.Takimi cenami+ listą kanałów( TVP na 1...itp.) i nie słuchanie abonentów jestem pewien że polecą głowy ze stanowisk bo ludzie będą odchodzić.Sam posiadam 2 umowy starej Cyfry+ i jeśli będą takie ceny to zrywam umowy i przechodzę do polsatu lub zainwestuje w szybki internet poprzez który będę oglądał mecze i filmy...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś zadzwoniła do mnie pani i przedstawiła ofertę przygotowaną specjalnie dla 'wybranych klientów'. Zaproponowała mi pakiet C+ Platinum+HBO za 129zł(!), zastrzegając że jest to wyjątkowa oferta w związku z fuzją i dziś jest ostatni dzień w którym może zaproponować mi tak 'bogatą' ofertę. Oczywiście z miejsca odmówiłem. Jako że brat ma umowę z n, zapytałem o możliwość połączenia ofert w jedną.Po szybkiej konsultacji z kimś obok pani zadała kilka dziwnych(?) pytań m.in. czy tv znajdują się w jednym pomieszczeniu itp. w celu przygotowania dla mnie specjalnej oferty łączącej obie umowy w jedną którą to ma mi przedstawić w poniedziałek. Jestem ciekaw co zaoferują mi po weekendzie. Zdziwił mnie jednak fakt że zaznaczała kilka razy że tak niskiej ceny za C+Platinum zaoferować w przyszłości już nie będzie mogła :lol2:

Mam kilka pytań odnośnie kilku spraw gdyż na stronie nc+ nie znalazłem na nie odpowiedzi. Mianowicie:

1. Ile kosztują pakiety HBO, Cinemax, FilmBox? I czy można dokupić je do każdego cennikowego pakietu?

2. Cy w pakiecie C+Platinum opcje C+GO oraz C+VOD są dodatkowo płatne? Konkretniej czy mogę z nich zrezygnować kosztem niższej ceny?

3. Jest opcja wywalczenia opcji MULTIROOM z niezależnymi od siebie dekoderami?

 

Chciałem podbić i dodać kolejne pytania :]

4. Czym tak naprawdę różnią się opcje Multiroom Standard a Premium? Chodzi tylko o możliwość nagrywania na drugim dekoderze?

5. Rozumiem że jeśli zaakceptuje ofertę z danym pakietem np. C+Platinum na obu dekoderach będzie ta sama oferta a nie jak jakiś czas temu że dekoder nr1 to pakiet który wybrałem a dekoder nr2 to jakiś pakiet niższy?

Nie bardzo orientuje się w opcjach Multirrom stąd moje może głupie pytania. Chce wiedzieć po prostu jak podejść do tego co mają mi zaoferować. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D Czyli nie można przejść do nC+ na niższy pakiet wnioskując z wypowiedzi kolegi powyżej. Mam pakiet Optimum i jeżeli nie będę mógł przejść na pakiet Comfort+ to dziękuję, przechodzę do CP lub na DVB-T. Niech się cmokną :D

 

Na chwilę obecną właśnie tak jest... przynajmniej w moich własnych doświadczeń..... a co do listy kanałów to już inna sprawa kolejna obsuwa... jak można narzucić klientom cyfry + listę kanałów znaną z n???? WTF????:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W lipcu 2012 przedłużałem C+ optimum HD na 12 m. Przeglądałem właśnie umowę i mam tam jako gwarantowany kanał "Club". Nie ma go obecnie na liście. Zamienili go na coś czy usunęli, bo nigdy nie oglądałem i nie wiem. Byłaby podstawa do wypowiedzenia już teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :)

Czy ktoś próbował dzwonić i rozmawiał z konsultantem (konsultantką) więcej niż jeden raz jednego dnia? Czy oferta była zmieniona?

Tylko ludzie o słabych nerwach do nich dzwonią. I się później dziwicie.

 

To nie są słabe nerwy:

niedawno kupiłem tv do małego pokoju i zależało mi na MR. Jak wiadomo dekodery w cyfrze to jedno wielke g... Mialem wczesniej przed 4 lata nke, ale dla ligi angielskiej i hiszpanskiej przeszedłem do cyfry.

dlatego pytam:P

A mojej córeczce znudziły się bajki z dvd i pena ;) hehe... chciałaby sobie normalnie tv obejrzec.

jak rozmawiałem z miłą Panią konsultantką, to powiedziałem, że będę musiał przenieść się do kablówki, bo tam MR dają mi za 5zł miesięcznie i aktywacją 1zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...