Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy telefon i oferta Universe + filmbox 12m + cinemax 12m + HBO 4m za 49zł, powiedziałem że bardziej zależy mi na C+ no i oferty typu Universe + 2c family za 49zł, lub cała paczka za 69zł, lub do wyboru sport lub film za 59zł, mój cel to Universe i cała paczka C+ za 49-54zł, to dopiero pierwszy telefon także nie najgorzej ;d

 

A jaki miałeś do tej pory pakiet? I ile płaciłeś?

 

Komfort HD za 33zl w ence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatni dzień przed połączeniem C+ z n, przedłużyłem umowę w C+, miałem przez 6 mies za 75 6xC+ oraz 3xHBO, przez kolejnych 12 mies czyli do września 2014 miałem płacić 95 zł, posiadam dwa dekodery Pace 500GB, próbowałem przejść do nc+ ponieważ denerwowały mnie kanały z napisem, nie posiadasz uprawnień do odbioru, lecz oferty były z tym co miałem za 99 + 20 za drugi dekoder. W listopadzie wysłałem wypowiedzenie, że rezygnuję ponieważ wyłączyli mi kilka kanałów z c+ (w piśmie wymieniłem chyba nawet jakieś kanały jakich nie miałem wcześniej bo były w n). Po wysłaniu wypowiedzenia sam zadzwoniłem upewnić się czy wpłynęło wypowiedzenie, poinformowano mnie że wypowiedzenie będzie obowiązywać z końcem września 2014 a oprócz tego moje uwagi zarejestrowali jako reklamację. Po spieraniu się z konsultantka powiedziała że może mnie przełączyć do działu utrzymania klienta i tam po negocjacjach zaoferował mi silver plus pozostałe C+ oraz HBO za 79 i 20 za drugi dekoder, zgodziłem się, umowa na 12 miesięcy. Przy uzgadnianiu kilka razy upewniałem się nadal będę miał możliwość odbierania canal+ vod, konsultant kilka razy zapewniał mnie że tak i poszedł nawet nieco dalej powiedział że w vod nic się nie zmieni, będę miał to samo co do tej pory. Okazało się że nie działa HBO seriale w vod, więc dzwonię i inny konsultant mówi że w ofercie nc+ nie ma hbo seriale że to była usługa w C+, wiec ja drugą reklamację że tamten konsultant zapewniał mnie że w vod nic się nie zmieni i ja za to chcę 2x cinemax na cały okres dzisiaj telefon że reklamacja uznana że konsultant wprowadził mnie w błąd, że oprócz seriali hbo nie będę miał również canal+ vod, no to moja propozycja dodatkowo cinemax i history oraz sundance. Po jakimś czasie telefon i propozycja universe 6xc+ 3xHBO 2xCinemax history sd (ze względu na sprzęt c+) oraz abonament razem z opłatą za drugi dekoder 59+20. obecnie cały czas odbieram canal+ vod, mam juz włączone wszystkie kanały tak więc interesuje mnie czy nadal będę odbierał ten canal+vod czy mi to wyłączą, ponoć ma to u mnie nie działać ponieważ mam rozszerzenie do platinum, lecz nie jest to platinum a tam to ma dopiero działać, chociaż nawet jak wyłączą to jestem całkowicie usatysfakcjonowany ta ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam umowę do końca grudnia, wypowiedzenie wysłane, obecnie w n (sześć pakietów) za 49 zł. Zależy mi na Universe+ z 6xC. Miałem już wczesniej telefony typu - że C+ to nic w porównaniu z Cinemaxami, które mogę mieć itp... Ceny zaczynały się od 84 zł za to, co chce mieć, ostatnio 79 zł, ale jeden miesiąc gratis, czyli realnie 74 zł. Plus HBO na kilka miesięcy. Cena, która by mnie zadowalała to 59 zł.

 

Co proponujecie:

- czekać na telefon z DUK?

- dzwonić i liczyć, że się trafi na "wlaściwego" konsultanta.

 

michalp

 

@tweed77 mnie się bardziej rozchodziło, że nie dostanie, bo On z N-ki jest ;-)

 

Kibo wyjaśnisz? Nie dostanie Pace, MR? Czy całości?

 

Rzeczywiście nie dostanie Pace PVR HD i multiroom na dwóch niezależnych kartach tzw. Cameleonach.

Ma ofertę N na dekoderze ADB i tylko na takie dekodery może przedłużyć ofertę na NC+.

Jeśli multiroom to standard lub premium. Multiroom - dekodery łączone przez sieć-router lub bezpośrednio kablem ethernet.

 

Co nie zmienia faktu, że pakiet Universe + 6xc + 3xHBO za 59 zł to realne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że chcę pozostać przy swoim dekoderze (turbo od adb) i nie chcę multiroomu.

 

Mam miesiąc do końca umowy i oferta na razie mało zadowalająca - 79 zł za Universe+ + 6xC.

 

michalp

 

Ja na ADB za te pieniądze czyli 79zł otrzymałem C+ GOLD & C+ PREMIERE & HBO & CINEMAX & SERIALE+ także nie poddawaj się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w końcu zmigrowałem do nc+

 

wcześniej C+KOMPAKT HD za 82zł/m-c

Propozycje jakie otrzymywałem z DUK były cały czas droższe, aż tu ostatniego dnia usłyszałem:

comfort+ i 6xC+ oraz kupon na wymianę deka na pejsa za 69 zł :D umowa na 12 m-cy

 

ogólnie mi to pasuje, wiem że można by negocjować jeszcze lepszą ofertę ale aktualnie zależało mi na minimini i pakiecie c+ więc jak dla mnie jest ok

 

Mam tylko pytanko: w ICA moja oferta to CANAL+COMFORT za 109 zł i dodatek MULTI+ za 15 zł… faktura tak jak miało być 69 zł.

może ktoś rozszyfrować co wchodzi w skład tych pakietów? czyżby ten comfort to ten sam comfort co w ofercie dla nowych za 39 zł?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w "N" Mini Full dla abonentów za 79,- z dekoderem turbo. Przy pierwszym telefonie po odrzuceniu wszystkich [beep]ół dostałem propozycję Universe + 6xC + 3xHBO za 69,- na 12 m-cy. W planach miałem Universe + Superfilm za 59-64. Pałować się jeszcze, czy brać co dają i zająć się przyjemniejszymi rzeczami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zmigrowałem z promocji z PS3 na Platyne + stary multiroom+sagemcom (nie chciałem 500) + 6 x hbo za 99zł . Próbowałem wytargać drugi dekoder do multiroomu za 0 zł ale niestety się nie dało,umowa na 12 m-cy. Za rok będziemy zbijać cenę niżej. A i rozmawiałem o drugiej umowie co mam na start za 9.90 zł (kończy się w czerwcu) idzie wyrwać comfort + sagemcoma za 19.90 zł przy migracji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zdzierstwo... żeby nowi abonenci mieli lepsze warunki od obecnych!

 

A co z multiroomem?

 

Na razie mi nie potrzebny ale możliwe że przy okazji wiosny będzie okazja kupić dziecku drugi tv.

Czy dostanę wtedy drugiego cameleona i będzie mnie to kosztowało 20 zł/m-c czy inaczej to wygląda? bo już się gubię w tych wszystkich nazwach pakietów i opcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonili z NC+. Zaproponowali universe+ premium (6xc+) z multiroomem za 89zl/mc. Dekoder zostaje stary (pace) umowa na 18mcy. Kazałem zadzwonić jutro :). Co mogę tu jeszcze ugrać? Umowę chcę na max 12mcy, cena jest do zaakceptowania ale może jakiś pakiet np HBO gratis da radę wyrwać? Kilka kanałów mam zyskać, kilka podobno stracę ale nic szczególnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabip tak jak i nowy klient Twój wynegocjowany pakiet dostanie drożej, tak migrowałeś, bo oferta Ci pasowała- toteż nie rozumiem skąd pretensje o ździerstwo? O MR należało pomyśleć przed migracją i wtedy miałbyś go za 0zł a tak dobierzesz,ale płatny-aktywacja jednorazowa 99zł i 15zł miesięcznie.

 

@mati0234 szanse są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że mi cena 69zł za to co otrzymałem odpowiada.

Pretensji nie mam :-)

Chodziło mi tylko o to, że nowy abonent to co ja mam będzie miał za 89zł a ja (czytaj aktualny abonent) według wyliczenia nc+ ma to za 124zł... po upływie 12 m-cy

 

z MR faktycznie dałem ciała bo wychodziłem z założenia, że mi nie potrzebny jak ma leżeć w szufladzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie uważasz, że nowy po upływie roku wciąż, bez podjętej akcji, będzie płacił tylko 89zł? Po okresie oznaczonym rzadko trafiają się równi i równiejsi.

 

Pewnie masz rację, ja z cyfrą mam doczynienia dopiero od roku i staram się poznać ich politykę utrzymania klienta.

Do tej pory jak miałem Kompakt+HD za 82zł to też taką miałem kwotę w ICA w zakładce moja oferta, więc stąd moje wyliczenie czysto matematyczne :wink:

Ale jak ktoś mądry już nie raz wspominał... to że jeden klient dostał coś za kwotę X to nie znaczy że inni też muszą to dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki pakiet i czy z programami z paczki C+ masz aktualnie ?

 

Pakiet Universe za 29 zł bez kanałow C+

Pakiet Universe za 39 zł z kanałami 6xC+

Pakiet Comfort za 19 zł bez kanałow C+ ale z MiniMini i ale kino i resztą

Pakiet Comfort za 29 zł z kanałami 6xC+ i MiniMini, ale Kino i resztą.

 

według mnie to w miarę realne do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...