Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dziobak. A inni operatorzy mają obniżki rozumiem.

 

cytat- "To nie rozumiem po jakie licho tak się męczysz :lol2: z tą platformą skoro widzisz w niej wyłącznie podwyżki. Już dawno powinieneś przywitać się z CP.Tam nie będzie piłki , a i ceny będą malutkie tak jak ich oferta i cała reszta :D"

 

u innych operatorów ceny są bardziej realne w stosunku do zwartości, ja nie szukam ofert za darmo, ale nie będę przepłacał i dlatego złożyłem wypowiedzenie ...chyba logiczne- prawda?

 

cytat- "Nie doświadczyłem żadnej podwyżki...... płacę 10 pln więcej od tego co płaciłem w N(ce) a to dlatego że wyraziłem chęć posiadania tego co mam :D

Nikt do niczego nie zmusza :wink:"

pamięć bywa zawodna, cóż....

ja podam tylko najświeższy przykład- przejecie N przez C+ i od razu pakiet miał być o 30 Pln wyżej, czyżbyś nie pamiętał wojny jaka była po fuzji z powodu drastycznego podniesienia cen i potraktowania abonenta jak inwentarz, który się kupiło, bez prawa głosu? Dalej nie pamiętasz za co zwolniono Panią Beata Mońka????

Mnie się kończy umowa i napisałem co myślę o tej platformie i jej zawartości. Mam wrażenie ze tutaj, to akurat ja mam trzeźwe spojrzenie, nie robiąc z siebie fanatyka C+ i proszę bez złośliwych uwag, jeśli ktoś umie umie pisać inaczej na forum. Ja po prostu napisałem swoje zdanie. A idąc tropem tych co zacytowałem- to każdy, kto walczy o jakieś obniżki pakietu jest inny, pewnie łącznie z tymi co zacytowałem. Ale cóż plamiec bywa krótka i widzi się najczęściej koniec swojego nosa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przydługi ten wywód i gdyby nie to, że się mylisz co do osób do których pijesz to miałbyś rację :P Wydaje mi się, że można poszukać bardziej świeżych przykładów traktowania abonentów jak "inwentarz" niż odgrzewana historia z przymusową migracją która i tak nie doszła do skutku.

 

Postawiłeś sobie cel i jak najbardziej powinieneś do niego dążyć,bo wymagań nie masz astronomicznych,ale czasami również warto wykazać się minimum elastyczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

100% racji. Tu wszyscy grają w jednej drużynie. A że każdy ma swój cel w negocjacjach, to już inna sprawa. Po co krytyka? Było tu wiele osób, które decydowały się na oferty, które im pasowały! I o to chodzi! Ja też swoje oczekiwania,co do oferty konsultuje z Wami. Co do cen to też każdy ma inną granicę tolerancji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca listopada. wypowiedzenie wyslane w tym tygodniu w poniedzialek. wczesniej beznadziejne oferty .. szkoda bylo czasu na ich sluchanie ... w czwartek 1 telefon i oferta:

universe + 6 x C+ za 59 zl

multiroom - 0 zl

pace - 0 zl

hbo na 6 mc

powiedzialem, ze sie zgodze jak dadza hbo na cala umowe - chwila rozmowy konsultanta z przelozonym i hbo za darmo do konca umowy na 12 mc.

 

calosc 59 zl. jednak sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca listopada. wypowiedzenie wyslane w tym tygodniu w poniedzialek. wczesniej beznadziejne oferty .. szkoda bylo czasu na ich sluchanie ... w czwartek 1 telefon i oferta:

universe + 6 x C+ za 59 zl

multiroom - 0 zl

pace - 0 zl

hbo na 6 mc

powiedzialem, ze sie zgodze jak dadza hbo na cala umowe - chwila rozmowy konsultanta z przelozonym i hbo za darmo do konca umowy na 12 mc.

 

calosc 59 zl. jednak sie da.

Celuję w podobną ofertę, ale Tobie się kończyła umowa z końcem listopada a mnie z końcem października. Tak więc gratuluję. U mnie jeszcze będzie się działo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca listopada. wypowiedzenie wyslane w tym tygodniu w poniedzialek. wczesniej beznadziejne oferty .. szkoda bylo czasu na ich sluchanie ... w czwartek 1 telefon i oferta:

universe + 6 x C+ za 59 zl

multiroom - 0 zl

pace - 0 zl

hbo na 6 mc

powiedzialem, ze sie zgodze jak dadza hbo na cala umowe - chwila rozmowy konsultanta z przelozonym i hbo za darmo do konca umowy na 12 mc.

 

calosc 59 zl. jednak sie da.

 

Gratuluje, ale czy trzeba to samo pisać w trzech wątkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca listopada. wypowiedzenie wyslane w tym tygodniu w poniedzialek. wczesniej beznadziejne oferty .. szkoda bylo czasu na ich sluchanie ... w czwartek 1 telefon i oferta:

universe + 6 x C+ za 59 zl

multiroom - 0 zl

pace - 0 zl

hbo na 6 mc

powiedzialem, ze sie zgodze jak dadza hbo na cala umowe - chwila rozmowy konsultanta z przelozonym i hbo za darmo do konca umowy na 12 mc.

 

calosc 59 zl. jednak sie da.

 

badzo dobra oferta a mi umowa kończy się w grudniu,wypowiedzenie złożone więc czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Mam wrażenie ze tutaj, to akurat ja mam trzeźwe spojrzenie, nie robiąc z siebie fanatyka C+ i proszę bez złośliwych uwag, jeśli ktoś umie umie pisać inaczej na forum. Ja po prostu napisałem swoje zdanie. A idąc tropem tych co zacytowałem- to każdy, kto walczy o jakieś obniżki pakietu jest inny, pewnie łącznie z tymi co zacytowałem. Ale cóż plamiec bywa krótka i widzi się najczęściej koniec swojego nosa....

Ja fanatyk Canal+ :?::lol2: ....... 4 lata miałem Nkę :D

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 a widziałeś takich z N-ki? Pytam serio,bo i mnie Universe+ za 39zł rzucił się w oczy,natomiast zawsze dotyczył klientów Cyfry.

 

@Hoffman migracja nie jest przymusowa a czy jest konieczna to już sam sobie musisz odpowiedzieć-bo tylko Ty wiesz czy to co masz aktualnie Cię satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, można spróbować skoro tak polecacie, nie mam pojęcia jakie oferty teraz można dostać, generalnie i tak 20zł będzie taniej niż dla nowych abonentów, może C+ dorzucą na jakiś czas, bo reszta raczej mnie nie interesuję, będę miał z czego schodzić jak nie będą chcieli dać bonusów ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...