Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
chcecie to wywalac do polsatu i ogladajcie ich super oferte polsat sport .... super tylko siatkowka
Człowieku, nie wiem co brałeś, ale zaszkodziło Ci ewidentnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem z c+ do nc+ i wziąłem dekoder mediabox+ i pakiet platinum za 99 zl na 18 miesięcy. Po przemyśleniu jednak wolałbym pozostać przy module dostępu warunkowego cam, gdyż posiadam smart tv i dekoder mediabox+ moim zdaniem byłby chyba zbędny. Mam chyba 10 dni na rezygnację? Niech ktoś mi odpowie na to pytanie. Nie moge sie dodzwonic do CC pod numer 223104545.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie to wywalac do polsatu i ogladajcie ich super oferte polsat sport .... super tylko siatkowka

Wywalac do polsatu? a mieliscie nie oddac zadnego abonenta :lol2::lol2::lol2:

WIdac nerwy puszczaja Panu Miszczakowi,spokojnie prosze zasiasc ze swoimi koleszkami żabojadami za stolkami i pozmniejszac cenki na pakiety :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hahaxde2

Obyś się nie zachłysnął taką ofertą , nie chwal dnia przed zachodem słońca . Nie wszyscy są tacy mądrzy , jak ty i nie wszyscy żyją tylko filmem i sportem . Widzisz , większość tzw. ,, TEPAKI ,, nie bardzo wierzy w lepsze filmy i te wszystkie ligi . My jesteśmy ,, BARDZO GLUPI TO CO ZE DROZEJ O 5 CZY 7 ZL ? ,, i szanujemy swoje ciężko zarobione pieniążki . Gratuluję Ci dobrego samopoczucia i samozadowolenia z samego siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla migrujacych z c+, pamietajcie ze;

 

CANAL+OPTIMUM HD = CANAL+PLATINUM

CANAL+ SUPERPREMIUM = CANAL+PLATINUM z HBO

 

Ok. Ale: skoro posiadam CANAL+OPTIMUM HD w cenie 94 to co to dla mnie za ekstra oferta CANAL+PLATINUM z HBO za 129zł i gigantyczne kwoty za mr, za aktywację (przede wszystkim mr - bo 200zł za mediaBOX jestem w stanie dać, ale 100 za aktywacje mr??)

To są chyba jakieś żarty :!:

 

Nie wiecie może czy odpowiadają na maile jeszcze z cyfryplus, czy już wszystko przejęła nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem propozycje migracyjną dosyć sensowną platyna+ hbo za 109 zł ja dałem kontr propozycje 99zł i może canal/+ vod,seriale+ i n go wyłączyc i zaoszczedzić na mnie bo to razem niby 40 zł kosztuje a ja chce 10 mniej niż proponuje i sie nie zgodziła ma dzwonić jak będzie za tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleli że ustalą ceny z kosmosu i ciemnota to łyknie.Też widziałem na FB że niby ktoś dzwonił do NC+ i powiedziano mu że niby oferty migracyjne zostały wstrzymane i w przyszłym tygodniu maja być lepsze .

Czy to ktos jeszcze POTWIERDZA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge isc do Polsatu bo juz w Polsacie mam Premium z IPLA i HBO GO do tego 5 GB internetu w cenie abonamentu i jestem bardzo zadowolony z multiroomu. Jedyne co mi pozostaje to uzyskac cene 79 zl za Platinum za multiroom i dwoma dekoderami. Jesli nie to w czerwcu koniec umowy i plakac nie bede bo mam jeszcze Cyfrowy Polsat. Jednego abonenta mniej ? Byc moze ze takich jak ja bedzie znacznie wiecej. W internecie wszystko mozna znalezc jesli nie beda chcieli moich pieniedzy to ich strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...