Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonili do mnie pare razy, ale proponowali gorsze oferty, ja powiedziuałem że chce Universal + 6 canal+ razem z multi za 69zł i jak będą mogli to zaoferować to niech dzwonią. I nie dzwonią już tydzień, a umowa kończy się końcem sierpnia. Co robić, czekać??? czy dzwonić czy co?

 

zadzwoń najwcześniej na tydzień przed końcem miesiąca i zapytaj gdzie masz oddać dekodery, daj delikatnie do zrozumienia, że nie zależy ci już na nc+, na pewno dostaniesz kolejne oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczesniej WPT (bez npremium) za 54 zł. Umowa wypowiedziana, bo oferty wcześniejsze były nie do przyjęcia, a chcialem wszystkie canal+. Od 8 sierpnia universe+ 6 C+ i abo 69 zł na 12 m-cy, dekoder ten sam turbo. Mogłem może się "targować" do np. 59 zł lub poczekać do końca sierpnia (koniec umowy) na korzystniejszą ofertę duk ale odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

We wrześniu kończy mi się umowa z N. Płacę miesięcznie 80,99 zł mając pełne pakiety HBO , Canal + i wiele innych. Mam nową ofertę do podpisania od nc+ według której za wszystkie kanały które posiadam obecnie musiałabym płacić o 40 zł więcej ! W salonie powiedzieli że żadne zniżki nie wchodzą w gre. Znacie jakieś sposoby na obniżenie takiej kwoty ? Zależy mi aby wytargować utrzymanie aktualnej ceny abonamentu albo podniesienie jej maksymalnie o 10 zł. Liczę na jakieś pomocne wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie posiadam pakiet Kompakt HD,dekodery: SD/PACE DSR 2221/91 oraz Box+/HD SAGEMCOM DSI83(którego w ogóle nie używam). Umowa kończy się w Październiku i płacę 35zł/m. Moich rodziców interesują tylko te kanały które teraz aktualnie posiadają(żadnych Canal+,vod itp) więc trzeba mierzyć w pakiet universe+ a najlepiej dodatkowo Multi room za 0zł bo nie wiadomo ile jeszcze te splitery będą śmigać. W punkcie NC+ zaproponowali pakiet UNIVERSE+ za 49zł/m.Dodam,że narazie nie było żadnych ofert telefonicznych od NC+,tylko pocztą list przyszedł z prośbą o kontakt i potwierdzenie danych osobowych w celu przygotowania nowej umowy. Jak sądzicie czy uda się wyrwać od nich U+ i MR w okazyjnej cenie? Czy warto w tym przypadku wysyłać rezygnacje w celu ich postraszenia i wyrwania lepszej oferty? Proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi telefon.

 

Oferty:

1. C+Platinium z HBO - 99 zł

2. C+Silver z C+Film i C+Premiere i HBO - 69 zł

3. Universe+ z 6xC+ i HBO - 59 zł

4. Universe+ - 54 zł

 

Do każdego w/w doliczam MR Premium (z dawnej N) za 20 zł (chciałem stargować do 15, ale mityczna kierowniczka się nie zgodziła).

kar23 miałeś przed migracją Npremium, że dostałeś takie propozycje??

 

 

W marcu przedłużyłem umowę (jeszcze z firmą N) - aneks na 6 miesięcy, w pakiecie WPT+HBO i na okres 4 miesięcy nPremium. Teoretycznie od sierpnia nie powinny mi świecić kanały nPremium, czyli dzisiejsze C+(pod koniec lipca poinformowałem o rezygnacji z tej usługi w BOA).

 

Niestety - od tamtego telefonu cisza, a byłem już skłonny zgadzać się na punkt 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko do kolegów. Umowa do końca tego miesiąca. optimum HD, przez 9mc za 58 zł. Wszystkie dotychczasowe propozycje to tradycyjnie platinium za 99zł. Dwa dni temu telefon z DUKu, mówię pani, że chce płacić tyle ile teraz więc proszę o uni+C+, a na innych dodatkach mi nie zależy. Pani skonsultowała się "z przełożonymi", chwilka ciszy...i dalej platinium za 99zł. Dziś sms z potwierdzeniem rozwiązania umowy i prośbą o kontakt pod wskazany numer. Jak myślicie, w takim przypadku odezwą się jeszcze sami, czy np. 30go samemu przekręcić i dowiedzieć się co proponują? (ewentualnie zapytać się "gdzie oddać sprzęt";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W marcu przedłużyłem umowę (jeszcze z firmą N) - aneks na 6 miesięcy, w pakiecie WPT+HBO i na okres 4 miesięcy nPremium. Teoretycznie od sierpnia nie powinny mi świecić kanały nPremium, czyli dzisiejsze C+(pod koniec lipca poinformowałem o rezygnacji z tej usługi w BOA).

 

Niestety - od tamtego telefonu cisza, a byłem już skłonny zgadzać się na punkt 3.

Tu się nie było nad czym zastanawiać skoro dawali Universe+/Canal+/HBO za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wykończę. Chyba z 20 telefon z ofertą tym razem z DUK ( tak się przynajmniej przedstawił). Nie ma mowy o Universe + 6C+ bo nie miałem npremium. Gość twierdzi uparcie, że takich ofert już niestety nie będzie. A więc wciska mi znowu Silver za 64zł.... Jeszcze trochę i pęknie mi żyłka, a tym co za drugim telefonem wyrwali U+6C+ za 59zł szczerze zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi telefon.

 

Oferty:

1. C+Platinium z HBO - 99 zł

2. C+Silver z C+Film i C+Premiere i HBO - 69 zł

3. Universe+ z 6xC+ i HBO - 59 zł

4. Universe+ - 54 zł

 

Do każdego w/w doliczam MR Premium (z dawnej N) za 20 zł (chciałem stargować do 15, ale mityczna kierowniczka się nie zgodziła).

kar23 miałeś przed migracją Npremium, że dostałeś takie propozycje??

 

 

W marcu przedłużyłem umowę (jeszcze z firmą N) - aneks na 6 miesięcy, w pakiecie WPT+HBO i na okres 4 miesięcy nPremium. Teoretycznie od sierpnia nie powinny mi świecić kanały nPremium, czyli dzisiejsze C+(pod koniec lipca poinformowałem o rezygnacji z tej usługi w BOA).

 

Niestety - od tamtego telefonu cisza, a byłem już skłonny zgadzać się na punkt 3.

 

a czym w składzie różni się punkt 2 od 3? Przecież pakiet C+ Silver to nic innego jak Universe+ i 2 kanały C+Family, jak dodamy do nich pozostałe kanały C+ to wyjdzie Platinum.

Jak widzę jak mówicie o tych cenach to brałbym to w ciemno, ja płacę za Platinum i HBO 129 zł + 10 MR + 9,99 za Wimpa czyli w sumie 148,99, miałem prawo do rezygnacji z migracji ale wziąłem zamiast tego Filmbox i Cinemax. Ciekawe czy Ci co piszą o tych nierealnie niskich cenach 69 czy 59 zł za pakiet z 6xC+ i HBO na pewno "zrozumieli ofertę" Często konsultanci mówią o jakimś pakiecie na 2 mies w prezencie ale wplatają to w całość oferty że trudno to wychwycić, poza tym w pakiecie Platinum są kolekcje VOD filmowe i serialowe oraz rozszerzone kolekcje netVOD+ po podłączeniu dekodera do netu. Mi na przykład bardzo zależy na kolekcjach VOD, zwłaszcza serialowej, więc nie zgodził bym się na taką ofertę z samymi kanałami linearnymi, ale jak ktoś miał do wyboru płacić ponad 100 a potem ma propozycję z tym samym za 60 to nie wiem nad czym się zastanawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a czym w składzie różni się punkt 2 od 3? Przecież pakiet C+ Silver to nic innego jak Universe+ i 2 kanały C+Family, jak dodamy do nich pozostałe kanały C+ to wyjdzie Platinum.

Jak widzę jak mówicie o tych cenach to brałbym to w ciemno, ja płacę za Platinum i HBO 129 zł + 10 MR + 9,99 za Wimpa czyli w sumie 148,99, miałem prawo do rezygnacji z migracji ale wziąłem zamiast tego Filmbox i Cinemax. Ciekawe czy Ci co piszą o tych nierealnie niskich cenach 69 czy 59 zł za pakiet z 6xC+ i HBO na pewno "zrozumieli ofertę" Często konsultanci mówią o jakimś pakiecie na 2 mies w prezencie ale wplatają to w całość oferty że trudno to wychwycić, poza tym w pakiecie Platinum są kolekcje VOD filmowe i serialowe oraz rozszerzone kolekcje netVOD+ po podłączeniu dekodera do netu. Mi na przykład bardzo zależy na kolekcjach VOD, zwłaszcza serialowej, więc nie zgodził bym się na taką ofertę z samymi kanałami linearnymi, ale jak ktoś miał do wyboru płacić ponad 100 a potem ma propozycję z tym samym za 60 to nie wiem nad czym się zastanawia?

 

 

Muszę przyznać, że jak na zawołanie - dzisiaj przed godziną 20.00 - telefon z DUK.

 

Oferty się w niczym nie zmieniły, a ponieważ oferta Universe z 6xC+ i HBO na cały okres umowy za 59 zł mnie zadowala - to wziąłem.

Jeśli chodzi o możliwe kruczki - 3 razy pytałem czy 6xC+ oraz HBO są na cały okres umowy za darmo i trzykrotnie usłyszałem potwierdzenie.

Jesli chodzi o róznice między oferta nr 2 i 3 - konsultanci "bazują" na podstawowych pakietach, do których dorzucają gratisy "od siebie specjalnie dla mnie". Przy ostatniej rozmowie (po której napisałem cytowany wcześniej post z listą 4 ofert) najpierw usłyszałem Platinium za 99 zł, potem jak zacząłem marudzić, udało się do tego dorzucić HBO, nagle udało się zejść do C+Silver z wszystkimi C+ i HBO, żeby wreszcie "cudem" utargować Universe + razem z kanałami C+ i HBO. "Baza" okresla cenę, a reszta to już gratisy, zatem jedyna różnica między 2 i 3 punktem to cena.

 

Nie wiem, czy dałoby się utargować jeszcze zniżkę o 10 zł czy jakieś dodatkowe gratisy, ale mnie przedstawiona oferta satysfakcjonuje - w przeciwieństwie do kol. jupiter nie zależy mi specjalnie na kolekcjach VOD - dlatego postanowiłem przedłużyć umowę już z nc+ i mam nadzieję, że obejdzie się bez dodatkowych przygód. Na wszelki wypadek poprosiłem konsultanta o wyraźnie przedstawienie się.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

a czym w składzie różni się punkt 2 od 3? Przecież pakiet C+ Silver to nic innego jak Universe+ i 2 kanały C+Family, jak dodamy do nich pozostałe kanały C+ to wyjdzie Platinum.

Jak widzę jak mówicie o tych cenach to brałbym to w ciemno, ja płacę za Platinum i HBO 129 zł + 10 MR + 9,99 za Wimpa czyli w sumie 148,99, miałem prawo do rezygnacji z migracji ale wziąłem zamiast tego Filmbox i Cinemax. Ciekawe czy Ci co piszą o tych nierealnie niskich cenach 69 czy 59 zł za pakiet z 6xC+ i HBO na pewno "zrozumieli ofertę" Często konsultanci mówią o jakimś pakiecie na 2 mies w prezencie ale wplatają to w całość oferty że trudno to wychwycić, poza tym w pakiecie Platinum są kolekcje VOD filmowe i serialowe oraz rozszerzone kolekcje netVOD+ po podłączeniu dekodera do netu. Mi na przykład bardzo zależy na kolekcjach VOD, zwłaszcza serialowej, więc nie zgodził bym się na taką ofertę z samymi kanałami linearnymi, ale jak ktoś miał do wyboru płacić ponad 100 a potem ma propozycję z tym samym za 60 to nie wiem nad czym się zastanawia?

 

Aktualnie oba pakiety o które pytasz różni chyba tylko nc+ GO,natomiast po przejściu umowy na czas nieoznaczony zapewne i cena. Doświadczenie również uczy,iż przechodząc na pakiet wyższy teraz to przy przedłużaniu następnej umowy są problemy z obniżeniem abonamentu niż gdy teraz wybierzemy pakiet niższy. Ponadto dodawane w przyszłości nowe kanały mogą być przydzielane wg.posiadanej promocji i Silver+ się załapie a Universe+ nie.

 

Co do "nierealnych" cen za 6xCanal+ i 3xHBO to tu masz o tyle rację,że bywają klienci którzy usłyszeli to co chcieli jak i nieuczciwi konsultanci. Dość prostym sposobem zabezpieczenia się przed problemami z późniejszymi reklamacjami jest żądanie od konsultanta warunków przedłużenia na maila przed powiedzeniem sakramentalnego "tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wykończę. Chyba z 20 telefon z ofertą tym razem z DUK ( tak się przynajmniej przedstawił). Jeszcze trochę i pęknie mi żyłka.

Dobre ceny można dostać nawet jak nie miało się nPremium. Jeśli chcesz mieć ofertę nc+ w atrakcyjnej cenie - potrzebna Ci cierpliwość. Podstawa to złożone wymówienie, twardość w negocjacjach , ale przechodząca w elastyczność przy zadowalającej Cię ofercie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...