Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam, zrezygnowałem z przedłużenia umowy w N, przed przedłużeniem umowa do 30.04 z wysłanym wypowiedzeniem, sygnał jest nadal, kanały takie same jak wcześniej więc nie wygląda na to, że przeszedł ten nowy pakiet (z którego zrezygnowałem), wyświetla się tylko komunikat:

 

"Twoje saldo wynosi: -60zł nadpłata. Ostatnia wpłata to kwota 60 zł 99 gr z dnia 2013-04-29."

 

Do nich się dodzwonić nie da... Kuma coś ktoś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to jest realizowane :

 

- abonentów, którzy wypowiedzieli umowy: spółka ma poinformować, że do 31 maja mogą anulować swoje wypowiedzenie. Wówczas będą im świadczone usługi telewizyjne na warunkach obowiązujących przed wypowiedzeniem umowy do końca oznaczonego okresu lub do czasu wyboru przez nich oferty nc+.

 

Miesiąc Maj na decyzje i za 0pln,jak ktoś nie reflektuje oddaje sprzęt do 14 Czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj migrowałem. Wczesniej miałem starego fula i zaproponowano mi praktycznie to samo co mi odpowiada. 99 zł za Platyna+HBO+Cinemax+ Filmbox do tego MR Premium za 20zl. I Maj za darmo. Umowa na 12 miesięcy wiec średnia cena na miesiac wypada z 10 zl taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy z powodu usunięcia 13th Street Universal oraz Zone Romantica wysłałem do Cyfry+ 25 kwietnia, a doręczono je prawidłowo w dniu 29 kwietnia. Teoretycznie umowa powinna być rozwiązana z końcem kwietnia, ale w związku z tym, że operator nie zarejestrował jeszcze w/w wypowiedzenia w swoim systemie to do ICA mogę się zalogować. Co więcej, w dziale płatności widnieje kwota, którą muszę niby uregulować za bieżący miesiąc czyli maj. Podejrzewam, że to wszystko zmieni się dopiero po tym jak któryś z pracowników Cyfry+ wprowadzi przesłane przeze mnie oświadczenie do systemu i wtedy od razu stracę dostęp do w/w serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart i kpina!

Miał być Universe z paczką c+ (wszystkie 6 kanałów) do tego HBO na pół roku.... i MR z turbodekoderem za 5zł miesięcznie...

Czekam od 15.04 na nowe dekodery i co się okazuje? Turbo nie będzie, muszę dopłacać 10zł miesięcznie i wtedy wyślą mediaboxa, HBO nie mam, a także nie mam żadnych z kanałów C+. Po prostu jaja, pani była taka miła jak mnie kusiła na przejście do nc a okazało się że była zwykłą kłamczuchą bo mam czysty pakiet Universe, mimo że wcześniej miałem kanały npremium.... Leci wypowiedzenie, reklamacja i żegnam "cudowną" platformę. Oszuści i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na ICA mam tak:

 

 

 

 

pakiet

Universe+

opcje dodatkowe:

CANAL+ Platinum OP

HBO

MULTIROOM STANDARD

Najem BOX+

Twoje saldo wynosi:

-59,00 zł

To dla tych co mowili ze sciemniam i trolluje

 

 

 

Mam podobnie:

Universe+

opcje dodatkowe:

CANAL+ Platinum OP

Najem BOX+

 

Saldo : -49PLN

 

Suma za wszystko przed rabatami wynosi 169pln

 

Wstąpiłem z ciekawości do APSu. Poprosiłem o pakiet ze sportem. Pani zaproponowała wielką

promocję za platynę - 119pln i mediaboxa za 199pln.

Powiedziałem, że się zastanowię nad tak wspaniała ofertą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart i kpina!

Miał być Universe z paczką c+ (wszystkie 6 kanałów) do tego HBO na pół roku.... i MR z turbodekoderem za 5zł miesięcznie...

Czekam od 15.04 na nowe dekodery i co się okazuje? Turbo nie będzie, muszę dopłacać 10zł miesięcznie i wtedy wyślą mediaboxa, HBO nie mam, a także nie mam żadnych z kanałów C+. Po prostu jaja, pani była taka miła jak mnie kusiła na przejście do nc a okazało się że była zwykłą kłamczuchą bo mam czysty pakiet Universe, mimo że wcześniej miałem kanały npremium.... Leci wypowiedzenie, reklamacja i żegnam "cudowną" platformę. Oszuści i tyle

Ewa tak samo Adama skusiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...