Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś telefon z DUKu i powiem tak. Nagrywajcie rozmowy. Oferta przedstawiona w piątek do namysłu była lepsza a dziś gorsza. nc+ kręci jak koń pod górę. Konsultant zdziwiony że nagrywam.

 

Marko musisz poprosić o zgodę na nagrywanie a oni muszą się zgodzić, nawet jeśli Ty się zgodziłeś wcześniej że to oni nagrywają. Tutaj nie ma symetrii (oni nagrywają, więc ja też mogę). Za każdym razem musisz uzyskać ich zgodę, inaczej (jeśli się nie zgodzą) nie będzie to żadnym dowodem.

Mam wrażenie, że część telefonów scedowali na firmy zewnętrzne (do mnie dzwonią z numeru poznańskiego), a Ci nawet sami nie nagrywają tych rozmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z DUKu i powiem tak. Nagrywajcie rozmowy. Oferta przedstawiona w piątek do namysłu była lepsza a dziś gorsza. nc+ kręci jak koń pod górę. Konsultant zdziwiony że nagrywam.

 

Marko musisz poprosić o zgodę na nagrywanie a oni muszą się zgodzić, nawet jeśli Ty się zgodziłeś wcześniej że to oni nagrywają. Tutaj nie ma symetrii (oni nagrywają, więc ja też mogę). Za każdym razem musisz uzyskać ich zgodę, inaczej (jeśli się nie zgodzą) nie będzie to żadnym dowodem.

Mam wrażenie, że część telefonów scedowali na firmy zewnętrzne (do mnie dzwonią z numeru poznańskiego), a Ci nawet sami nie nagrywają tych rozmów...

 

Wiedział że nagrywam rozmowę - prowadził dalej. Twierdził że oferty takiej nie ma jaką mi przedstawił wcześniej a to nie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe+ i 6xC+ na 12-m-cy

HBO na 6 m-cy

cena 59 zł

+2x MS po 10 zł

opłaca się?

 

MS ale tylko jeden dekoder poza głównym nic nie dopłacam jest wliczony z tym wszystkim w tej samej cenie 59zł, może uda ci się, dopłacać tylko 10 zł, zapytaj

 

przed chwilą rozmawiałem z konsultantem (miałem sie zastanowić)

dorzucił Cinemamax na 6 m-cy

 

w sumie mam 3 dekodery. 1x turbo +2 MS

za całość 79 zł

wg mnie jest to dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje rozmowy zawsze można nagrywać. Zakazane jest podsłuchiwanie cudzych rozmów (podobnie jak czytanie cudzych listów), ale jeśli ja jestem rozmówcą, zawsze mogę utrwalić taką rozmowę. Nie ma też potrzeby informowania o tym rozmówcy ani też starania się o jego zgodę. Osobna sprawa to ewentualne rozpowszechnianie takiego nagrania. Generalnie oczywiście tak, można, aczkolwiek dobrze jest zachować wstrzemięźliwość, jeśli treść tej rozmowy lub jej forma może naruszać dobra osobiste innej osoby - tłumaczy Olgierd Rudak, prawnik i redaktor naczelny serwisu Lege Artis.

 

Rudak dodaje, że jeśli nagranie dotyczy oszustwa na naszą szkodę, to ujawnienie tego oszustwa popełnionego przez telemarketera co do zasady nie powinno być uznane za naruszające jego dobra osobiste.

 

Źródło: http://di.com.pl/news/47924,0,Telekomy_ ... n_Maj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdził że oferty takiej nie ma jaką mi przedstawił wcześniej a to nie prawda.
Gra psychologiczna, żebyś pomyślał, że jeśli tego nie weźmiesz to kolejna oferta będzie znowu gorsza. Handlowałem kiedyś Cyfrą + i znam ich techniki

 

Macie sygnał w maju obiecany przez nc+ jeśli złożyliście wypowiedzenie. Nie spieszcie się z decyzją nie ma już nerwów

 

Ja dostałem to co chciałem i nie będę już od tego odstępować, mimo, że straciłem miesiąc free wy też czekajcie aż dostaniecie to co chcecie i nie dajcie się im zwieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe+ i 6xC+ na 12-m-cy

HBO na 6 m-cy

cena 59 zł

+2x MS po 10 zł

opłaca się?

 

MS ale tylko jeden dekoder poza głównym nic nie dopłacam jest wliczony z tym wszystkim w tej samej cenie 59zł, może uda ci się, dopłacać tylko 10 zł, zapytaj

 

przed chwilą rozmawiałem z konsultantem (miałem sie zastanowić)

dorzucił Cinemamax na 6 m-cy

 

w sumie mam 3 dekodery. 1x turbo +2 MS

za całość 79 zł

wg mnie jest to dobra oferta

 

jak dobra dla Ciebie to bierz każdy z nas chce czegoś innego ważne, żeby Tobie to pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdził że oferty takiej nie ma jaką mi przedstawił wcześniej a to nie prawda.
Gra psychologiczna, żebyś pomyślał, że jeśli tego nie weźmiesz to kolejna oferta będzie znowu gorsza. Handlowałem kiedyś Cyfrą + i znam ich techniki

 

Macie sygnał w maju obiecany przez nc+ jeśli złożyliście wypowiedzenie. Nie spieszcie się z decyzją nie ma już nerwów

 

Ja dostałem to co chciałem i nie będę już od tego odstępować, mimo, że straciłem miesiąc free wy też czekajcie aż dostaniecie to co chcecie i nie dajcie się im zwieźć

 

Mam nagrane obie rozmowy. Nie dadzą niech się :censored:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdził że oferty takiej nie ma jaką mi przedstawił wcześniej a to nie prawda.
Gra psychologiczna, żebyś pomyślał, że jeśli tego nie weźmiesz to kolejna oferta będzie znowu gorsza. Handlowałem kiedyś Cyfrą + i znam ich techniki

 

Macie sygnał w maju obiecany przez nc+ jeśli złożyliście wypowiedzenie. Nie spieszcie się z decyzją nie ma już nerwów

 

Ja dostałem to co chciałem i nie będę już od tego odstępować, mimo, że straciłem miesiąc free wy też czekajcie aż dostaniecie to co chcecie i nie dajcie się im zwieźć

 

Mam nagrane obie rozmowy. Nie dadzą niech się :censored:.

czym nagrywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja dostalem oferte chyba std: 59zl za 6xC+ i Hbo na pol roku. Ale na starym dekoderze mam taki bialy HD ( nie da sie nawet ustawic kanalow :/) ale nie ma tam VOD. Wogole warty jest cos ten VOD w tym nc+ ? Warto zawracac sobie nim glowe? Btw konsultant powiedzial ze moge sie zdecydowac tylko do jutra, bo potem juz takiej dobrej oferty nie bedzie dla mnie.

 

P.S. do osob ktore wywalczyly Cinemaxy na pol roku, po okresie darmowym ile beda one platne?

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to co chciałem i nie będę już od tego odstępować, mimo, że straciłem miesiąc free wy też czekajcie aż dostaniecie to co chcecie i nie dajcie się im zwieźć

Na dzień dzisiejszy nie da się uzyskać umowy od 1 czerwca 2013.

Co będzie w maju wkrótce się dowiemy.

To jest hazard trzeba wyczuć odpowiedni moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja dostalem oferte chyba std: 59zl za 6xC+ i Hbo na pol roku. Ale na starym dekoderze mam taki bialy HD ( nie da sie nawet ustawic kanalow :/) ale nie ma tam VOD. Wogole warty jest cos ten VOD w tym nc+ ? Warto zawracac sobie nim glowe? Btw konsultant powiedzial ze moge sie zdecydowac tylko do jutra, bo potem juz takiej dobrej oferty nie bedzie dla mnie.

 

P.S. do osob ktore wywalczyly Cinemaxy na pol roku, po okresie darmowym ile beda one platne?

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.

cinemamax wg warunków - 15 zł/m-c (zamiast tego mogłem wziąć Filmboxy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe+ i 6xC+ na 12-m-cy

HBO na 6 m-cy

cena 59 zł

+2x MS po 10 zł

opłaca się?

 

MS ale tylko jeden dekoder poza głównym nic nie dopłacam jest wliczony z tym wszystkim w tej samej cenie 59zł, może uda ci się, dopłacać tylko 10 zł, zapytaj

 

przed chwilą rozmawiałem z konsultantem (miałem sie zastanowić)

dorzucił Cinemamax na 6 m-cy

 

w sumie mam 3 dekodery. 1x turbo +2 MS

za całość 79 zł

wg mnie jest to dobra oferta

Ja również sądzę, że jest to dobra oferta. Za 79 masz praktycznie full pakiet na 3 telewizorach, wychodzi trochę ponad 27 zł za jeden odbiornik - żyć nie umierać. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W piątek dzwoniłem do DUK w sprawie drugiej umowy z n czyli Komfort HD oferta z DUK to Comfort+ HBO gratis na 6 miesięcy za 29 zł na 12m. Poporosiłem o telefon w poniedziałek, dzisiaj brak kontaktu. Więc dzisiaj 2 telefony do DUK i oferta Comfort+ za 29 zł bez bonusów lub Universe+, 2 x Canal+ family za 39 zł na 12m. Zobaczymy jutro co zapropunują lub papa nc+ i miesiąc gratiś maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem za pośrednictwem DUK z nki (wpt + nPremium+ HBO) do Platinum + HBO + Cinemax. W ICA świeci mi się tylko gołe Platinum bez opcji dodatkowych. Cinemax który mi podobno doszedł po migracji też zablokowany. Dzwonię na infolinię żeby dowiedzieć się co jest grane, bo mieli po 2ch dniach te Cinemaxy włączyć. Konsultantka nie jest mi w stanie odpowiedzieć na proste pytanie: Jaki pakiet mam teraz w systemie. Stanęło na tym że zweryfikuje moją umowę telefoniczną. Mam czekać na ten nieszczęsny Cinemax, albo na telefon od nich, a jeśli to nie nastąpi dzwonić po długim weekendzie. Pytałem ją czy mam składać reklamację. Odpowiedź, że nie ma takiej potrzeby, że ona to zweryfikuje. Zastanawiam się co z tym fantem zrobić. Mam nadzieję, że mi od 1szego maja nie wyłączą HBO bo się :censored:

Mam podobny problem perypetie opisuje tu http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=8892

 

składaj reklamacje chłopie reklamacje

 

Żadne reklamacje. Nie panikuj. Tyle razu już było tu napisane,że pełne ( uzgodnone ) dane będą widoczne PO 01.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że oni mogą nagrywać, a my nie. Możemy nie zgodzić się na nagrywanie przez nich rozmowy rozłączając się. Tak samo oni mogą postąpić, gdy powiadomimy o nagrywaniu rozmowy. Tak więc, paradoksalnie, mamy do czynienia z pełną symetrią. Powiem więcej, mamy tu małą przewagę, gdyż możemy nagrać rozmowę bez ich wiedzy. Oni zaś muszą o fakcie nagrywania nas powiadomić.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...