Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@leo - ty się lepiej nie pytaj czy to dobra cena bo ci się zaraz dostanie od jakiegoś frustrata, że przepłaciłeś i to słono :wink: Całkiem dobrze po warunkiem, że chciałeś te kanały na 6msc. Bo jak je sobie dałeś wcisnąć, to lepiej było próbować targować się jeszcze o dychę. Zobaczymy co ja zwojuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam W czwartek migrowałem do nc+

Dzisiaj byłem w APS odebrać Dekoder Pace PRV 500gb wszystko ok ( tylko we Wrocławiu prawie żaden APS go nie ma schodzą na pniu) ale po powrocie odkryłem że nie ma kabla HD???

Czy przy Pace nie ma Kabla HD razem z dekoderem??? Czy ja tak trafiłem?

Jeżeli nie ma to trudno kupie tylko proszę o poradę jaki bo słabo się na nich znam? Są jakieś ze złotymi końcówkami? jest różnica między drogim a tanim jaki kupić żeby obraz był taki jak przy dekoderze sagecom HD i tym kablu co tam jest dołączony

( zawsze jak brałem dekodery miałem kable przy Xboxie też był hd dlatego się nie znam na tym)

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za free mam nke i 2x Canal+ (czekam aż odkoduja) do 31 maja to zawsze coś, wypowiedzenie w aps 6 kwietnia od tamtej pory przysłali 4 dni temu sms że chcieli się ze mna skontaktować i proszą o kontakt, oczywiście nie zadzwoniłem. Żadnego telefonu jeszcze nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Za 59 chyba warto w końcu 10 zeta za paczkę c+ to nie jest dużo szczególnie dla fana sportu (np dla mnie). Na samym początku byłem skłony płacić za pakiet z pełnym c+ 79. Ale Julian mocno przelicytował. Teraz jak dadzą za 59 maks 64 to się skuszę. Ale raczej będę dążył do 59 maks. Tak na prawdę i tak Ekstraklasę będę mógł oglądać bo od 1 maja będę miał family1 i 2 za free a sezon kończy się 2 czerwca LM w maju zresztą finał i tak będzie na tvp1. Zresztą do tej pory mecze oglądam na weebie i jestem wmiare zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio Cyfra+. Pakiet Kompakt+ za 53 zł i Multiroom za 10 zł. Własny sprzęt.

Wypowiedzenie wysłane 19 kwietnia z powodu usunięcia kanałów gwarantowanych.

Wczoraj o 16. pierwszy telefon z Działu Utrzymania Klienta, nr zastrzeżony.

Oferta: Pakiet Universe+ za 49 zł na 12 miesięcy. Do tego Opcja Dodatkowa CANAL+ PLATINUM za 0 zł i Multiroom Standard (2 niezależne karty) za 0 zł. Ofertę przyjąłem. Dodatkowo oferowano mi najem sprzętu (chyba Sagemcom) za 0 zł, z czego nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...