Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłane poleconym priorytetem - nawet ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Podobno wypowiedzenie złożone w APS skutkują rozwiązaniem umowy na koniec okresu minimalnego-określonego w umowie. Tak mi powiedziano na info. A jeśli chcę skorzystać z prawa wypowiedzenia w związku z brakiem kanałów to muszę wysłać pocztą!

Tak może jest, jeśli nie podasz przyczyny złożenia wypowiedzenia. Trzeba tam napisać o zmianach w ofercie polegających na usunięciu kanałów. Jeśli druk standardowy w APS nie miał takiego zastrzeżenia, to mogą zakładać, że wypowiedzenie jest składane w związku z zakończeniem okresu minimalnego.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zachęcony tym co piszecie zadzwoniłem w poniedziałek do DUK na 22 2200191 z pytaniem o propozycje przedłużeniową . Konsultantka zaproponowała mi Univere+ plus paczke 6 x canal+ i wymianę dekodera na Pace 500 G PVR .

Całość w tej cenie która obecnie płace tj. 64 zł . Powiedziałem ze chce ADB jednak i muszę się zastanowić.

Dziś telefon do tegoż działu inna konsultantka powiedziała mi ze bzdury mówię i ze taka oferta jest dla mnie niemożliwa. I kropka. Ja jej na to : odsłuchaj rozmowę z poniedziałku. Ona ze nie może odsłuchać tamtej rozmowy bo nie ma uprawnień. Ok. I że mogę złożyć reklamację na odsłuchanie rozmowy ... no proszę .. he he . Więc mam ich już w d. Oprócz mini-mini które dziecko lubi nic tam nie ma od oglądania czego nie byłoby NTC.

Czyżby już tak chętnie nie dawali 6xC+?

Termin wypowiedzenia upływa 30.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tez taką odpowiedź. Że moje wypowiedzenie (Cyfra+) złożone w APS nie będzie uznane i że mogę składac reklamacje. Skandal.

 

Ja nie dostałem takiej informacji. Mam na papierze - i co mi zrobią?:)

Nic nie zrobią, ale też może być kłopot z lepszą ofertą... Po prostu.

 

Czyli tak szantażują byłych abonentów? No nie ładnie:)

Lepszą - czyli jaką?:) Ja wiem co chcę i jak mi tego nie dadzą to witaj CP - płakać nie będę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak powiem że wole np silver plus paczka C+ 6 programów plus np na 6 miesięcy Cinemax/Filmbox za 59zł to wezmę od ręki

HBO nie mam szans nuie miałem więc wątpliwa sprawa

 

Jeszcze weź jedną sprawę pod uwagę: jak za rok będziesz chciał przedłużyć umowę to Twoje negocjacje zaczną się od Platyny i nie będziesz mógł zejść na niższy. Ogólnie to chyba teraz jest opłacalne brać jak najniższy pakiet z dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tez taką odpowiedź. Że moje wypowiedzenie (Cyfra+) złożone w APS nie będzie uznane i że mogę składac reklamacje. Skandal.

 

Wyciąg z regulaminu, na który się powołaliśmy w wypowiedzeniu:

....Artykuł 7. PROGRAMY

§1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub

ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących

w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku.

Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących

poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego

Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu

z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn

obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu

władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają

Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie

1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem

na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora

CYFRY+....

 

Czy jest tu gdzieś napisane, że musi być wysłane pocztą? Zalecam spokój, złożone W APS, kopia z potwierdzeniem odbioru jest u mnie w razie czego.

Nie siejcie paniki proszę....

 

Poza tym sami przyznają, że można w APS...

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=9006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kristoff - też tak kombinowałam i wymyśliłam tak: za rok zrobią opcję 6xC+ (pełny pakiet, nie rozdzielą tego nigdy) i każa sobie za niego płacić jak za zboże. A że go miałeś to każa ci go znowu wziąć (tak jak mając w cyfrze superpremium hd mam w tym pakiecie także hbo i za nic się go już nie pozbędę przy migracji, co widać tu po ofertach - miałeś to masz mieć dalej) I będzie to bardzo nieopłacalna sprawa. A tak naprawdę to nie wiadomo co będzie za rok, łącznie z podstawową sprawą - znowu nas bedą mieli wszystkich razem na głowie (a jak się tak będą starać to i temat dla UOKIK znów się znajdzie bez problemu, pewnie za parę dni już się coś wykluje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż doszło do migracji, która była i tak nieunikniona w moim wypadku. Z n (z wypowedzieniem) przedłużyłem na:

Silver + 6C+ + HBO + MR = 79zł na 12 miesięcy za wszystko.

 

Czyli oferta taką jak już ludzie tutaj wymieniali, ale ja jestem zadowolony. Dotychczas miałem n-89zł i C+-79zł, a więc i tak dużo taniej wychodzę na tej zabawie.

Warto dodać, że takiej oferty nikt mi nie zaprowponował bo proponowali mi cały czas wszystko droższe, ale wystarczy skorzystać z ich burdla i powiedzieć, że taką ofertę już nam ktoś przedstawił tylko mieliśmy się zastanowić i oddzwonić.

 

Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby nie było żadnego przekrętu, jak już tutaj ludzie nie raz wspominali, że zostali oszukani przez konsultantów, bo naprawdę ale nie mam ochoty się już bawić w reklamacje itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tez taką odpowiedź. Że moje wypowiedzenie (Cyfra+) złożone w APS nie będzie uznane i że mogę składac reklamacje. Skandal.

 

Wyciąg z regulaminu, na który się powołaliśmy w wypowiedzeniu:

....Artykuł 7. PROGRAMY

§1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub

ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących

w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku.

Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących

poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego

Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu

z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn

obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu

władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają

Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie

1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem

na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora

CYFRY+....

 

Czy jest tu gdzieś napisane, że musi być wysłane pocztą? Zalecam spokój, złożone W APS, kopia z potwierdzeniem odbioru jest u mnie w razie czego.

Nie siejcie paniki proszę....

 

Poza tym sami przyznają, że można w APS...

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=9006

 

Dodam tylko że taka mozliwość złożenia Rezygnacji w APS jest tylko na podst. art.7 § 1.

W przypadku natomiast wypowiedzenia umowy na podst. Art. 6 § 1 i 2 Regulaminu "...wypowiedzenie Umowy jest skuteczne , jeżeli zostanie dokonane w formie pisemnej i doręczone drugiej stronie LISTEM POLECONYM."

To tylko celem doprecyzowania, i oby jakiś nadgorliwy pracownik nc+ nie brał tego dosłownie jako zasady i wymagał Listu poleconego również w przypadku rozwiązania umowy na podst. art.7.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem telefon po wypowiedzeniu.

 

Proponują mi Gold ze wszystkimi Canal + za 79 zł, Silver za 69 zł, Universe za 49 zł i Comfort za 29 zł. Umowa oczywiście na 12 miesięcy.

 

Zapytałem czy w trakcie trwania umowy będzie możliwość zmiany na wyższy pakiet, niestety - brak wiedzy konsultantki. Ma ktoś jakieś informacje w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...