Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka uwag podstawowych:

1. Dobra cena dla sprzedawanego towaru to możliwie najwyższa jaką zaakceptuje rynek. Poziom dochodów i cen w Europie Zachodniej nie ma nic do rzeczy,ale...

2. Rynek dla NC+ to niemal wyłącznie dotychczasowi abonenci C+ i N, w sumie 2,5 mln osób. Według szacunków, w Polsce "niezagospodarowanych" przez platformy jest zaledwie 0,5 mln. potencjalnych klientów. Nawet gdyby (co wydaje się niemożliwe przy obecnej ofercie) w ciągu najbliższych miesięcy NC+ udało by się pozyskać co dziesiątego z nich, to było by to zaledwie 50 tys. nowych klientów. Czyli obecni abonenci to 98% potencjalnego rynku i w żaden sposób ewentualnego odpływu dotychczasowych klientów nie uda się zrekompensować pozyskaniem nowych.

3. Rynek nie zaakceptował nowych cen.

4. Obniżka ofert NC+ jest konieczna, ale...

5.Nie nastąpi natychmiast, bo żaden z decydentów nie ma ochoty przyznać się do winy - to normalny mechanizm chronienia własnego tyłka. Prawdopodobnie już teraz w zarządzie szukają kozła ofiarnego.

Wniosek: kto szybko przechodzi, sam sobie (i innym) szkodzi.

I jeszcze jedno. Długoletni staż abonencki nie jest - wbrew pozorom - atutem w negocjacjach. Sprzedawców szkolą, że taki klient jest psychicznie związany z platformą i niechętnie z niej odchodzi. Dla tego ten ktoś kto ma mały staż łatwiej wytarguje upusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak. W tej chwili mam canal+kompakt hd. Umowa jeszcze przez 5miesiecy. Oczywiscie nikt do mnie nie dzwonil,ale sobie mysle ze nawet i dobrze. Dlaczego? Otoz dlatego ze i tak bede mial cala paczke canal+ po 5 kwietnia,tak jak do tej pory. Nsport wlaczyli mi na pol roku jeszcze przed szumnym powstaniem "NC-":p Dzis wlaczyli tvn24hd;) to niech mi ktos powie po co mam w tej chwili migrowac za taka cene? A za piec miesiecy,gdy moja umowa bedzie sie konczyla,to ceny beda juz nizsze na bank. Dziekuje pozdrawiam telemaniakow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to prawda, że skoro posiadam do końca lipca 2014 roku Canal+ Optimum HD z pełną paczką Canal+, Optimum Promo HD, Multiroom (oraz HBO, Cinemax i coś tam jeszcze na 6 m-cy gratis) za 92 zł (z tego względu, że jestem nowym abonentem), to zgodnie z wypowiedzią wiceprezesa ds. sprzedaży, przemigrować się mogę w dowolnym momencie trwania umowy, a więc nawet dopiero w przyszłym roku do nc+ ?

 

A jako, że posiadam pełną paczkę Canal+, kanały które wypadają na początku kwietnia, zostaną zastąpione tymi nowymi? Jedyne czego nie będę miał to nSport HD, oraz MGM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.sta, dadzą całą paczkę, 6 za 6, inaczej sobie nie wyobrażam. No bo skoro nie chcą stracić ani jednego abonenta... :)

A że mam jeszcze nsport i MGM 6 miechów gratis więc oferta będzie pełna.

dokładnie.Jak mamy 6 canal+,tak będziemy mieć 6.ja tez mam nsport wyszarpany jak jeszcze była cyfra na 6 miesięcy,więc pełna oferta sportowa i filmowa bez migracji do kwietnia 2014 roku oprucz nsport,którego nie będzie możan wykupić,jak skończy się te 6 promocyjnych miesięcy

Ja do końca sierpnia 2014. Do tego czasu to C+Platinium pewnie będzie po 70-80 zeta :) Albo mnie skuszą migracją za taką kasę wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.sta, dadzą całą paczkę, 6 za 6, inaczej sobie nie wyobrażam. No bo skoro nie chcą stracić ani jednego abonenta... :)

A że mam jeszcze nsport i MGM 6 miechów gratis więc oferta będzie pełna.

dokładnie.Jak mamy 6 canal+,tak będziemy mieć 6.ja tez mam nsport wyszarpany jak jeszcze była cyfra na 6 miesięcy,więc pełna oferta sportowa i filmowa bez migracji do kwietnia 2014 roku oprucz nsport,którego nie będzie możan wykupić,jak skończy się te 6 promocyjnych miesięcy

dlatego przedluzajac umowy wiedzieli co robia, ze jak nie przedluzysz to stracisz i bedziessz psioczyl na cyfre a tak to dopiero po skończonej umowie rozstaniesz się z cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano wysłałem do nc+ taki oto mail:

Witam! Jestem abonentem Cyfry+ oraz n-ki ale po zaprezentowaniu

Państwa wspólnej oferty nc+ jestem w szoku gdyż płacąc obecnie 67 za

pakiet Canal+Optimum z multiroomem będę zmuszony płacić za to samo

prawie 2 razy więcej w nowej platformie. Chyba komuś się w głowie

poprzewracało. Ceny unijne a zarobki Polskie. Zapraszam do lektury strony

http://www.sky.de/web/cms/de/abonnieren-preisinfos.jsp

Porównajcie sobie Państwo ceny pakietów w Niemczech do oferowanych w

Polsce. NC+ obudź się bo z bazy 2,60 mln abonentów zostanie Wam 1,20 mln

w optymistycznym wariancie. U mnie w pracy na 17 osób posiadających umowy

z którymś operatorem tj. Cyfra+, n-ka, Cyfrowy Polsat aż 16 posiada

oferty Cyfry+ i n-ki. Na chwilę obecną te 16 osób łącznie ze mną na

100% nie przedłuży umowy z nową platformą nc+. Nikt na siłę

uszczęśliwiać nikogo nie będzie. Państwo żyją z Naszych pieniędzy i

czas pokaże kto miał rację. Czy państwo dyktując tak wysokie ceny czy

mądrzy myślący abonenci

w mailu tym celowo nie podałem swojego numeru abonenta gdyż chciałem uzyskać odpowiedź czy nc+ ma zamiar zrobić coś z tymi chorymi wysokimi cenami. W odpowiedzi otrzymałem taki oto mail:
Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że przesłany wniosek nie

zawiera danych umożliwiających zweryfikowanie Pana kontraktu.

 

W celu wyszukania kontraktu w systemie, proszę o podanie numeru Abonenta

lub numeru karty abonenckiej.

 

Na podstawie przesłanych informacji wraz z ponownym zapytaniem, możliwe

będzie udzielenie odpowiedzi na poruszoną kwestię.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

Z poważaniem,

 

A ja mówię już teraz w tym kraju żyją też ludzie myślący a nie tylko barany, które wszystko łykną co im się zaoferuje. czekam nadal na fajną ofertę bo te co dostałem na 100% nie zaakceptuję :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak. W tej chwili mam canal+kompakt hd. Umowa jeszcze przez 5miesiecy. Oczywiscie nikt do mnie nie dzwonil,ale sobie mysle ze nawet i dobrze. Dlaczego? Otoz dlatego ze i tak bede mial cala paczke canal+ po 5 kwietnia,tak jak do tej pory. Nsport wlaczyli mi na pol roku jeszcze przed szumnym powstaniem "NC-":p Dzis wlaczyli tvn24hd;) to niech mi ktos powie po co mam w tej chwili migrowac za taka cene? A za piec miesiecy,gdy moja umowa bedzie sie konczyla,to ceny beda juz nizsze na bank. Dziekuje pozdrawiam telemaniakow;)

 

Tezy całkowicie słuszne. Ludzie jeżeli nc+ w pierwszym miesiącu nie sprzeda zbyt wiele siłą rzeczy rynek wymusi obniżkę cen. Też chciałbym już mieć nowa ofertę ale nie za wszelką cenę. Na to niech sobie pozwalają ci którzy chcą zaspokoić swoje ego posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawo 24. A ja wolalbym na dekoderze od n miec Canal+Platinum. Mam z n umowe do 31.03 na wlasnym dekoderze. A z cyfra do 31.08

 

no to zrobisz an odwrót,bo w cyfrze w kwietniu wylatuje zone romantica,więz zrezygnujesz z cyfr ,a zostawisz n i będziesz negocjował.Tak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś w tym tumulcie mi odpowie ale spróbuje, do tych co mają umowy do końca maja czy też czerwca, wysyłacie wypowiedzenie umowy do cyfry? bo jeżeli de facto jej już "nie ma" bo powstał ten drogi twór to samowładnie przedłużyc umowy wam nie mogą? czy jednak po wygaśnieciu umowy automatycznie przejdzie się do nc+ na ich warunkach ?

 

Mam umowe do konca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś w tym tumulcie mi odpowie ale spróbuje, do tych co mają umowy do końca maja czy też czerwca, wysyłacie wypowiedzenie umowy do cyfry? bo jeżeli de facto jej już "nie ma" bo powstał ten drogi twór to samowładnie przedłużyc umowy wam nie mogą? czy jednak po wygaśnieciu umowy automatycznie przejdzie się do nc+ na ich warunkach ?

 

Mam umowe do konca maja

ncplus przejelo baze klientów cyfry i rozmawiasz z nimi jak z cyfra tylko zamiast mowic do nich cyfra mówisz ncplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś w tym tumulcie mi odpowie ale spróbuje, do tych co mają umowy do końca maja czy też czerwca, wysyłacie wypowiedzenie umowy do cyfry? bo jeżeli de facto jej już "nie ma" bo powstał ten drogi twór to samowładnie przedłużyc umowy wam nie mogą? czy jednak po wygaśnieciu umowy automatycznie przejdzie się do nc+ na ich warunkach ?

 

Mam umowe do konca maja

http://ncplus.pl/kontakt/dane

 

Z tego wynika, że korespondencja Cyfry + jest pod innym adresem niż dla "N", czyli formalnie rozpatrują taką papierologię osobno dla klientów N, a osobno dla klientów Cyfry.

 

Pod spodem jest adres na Conrada dla "N". Ja wysyłałem wypowiedzenie tam gdy rezygnowałem z Nki jakiś czas temu, więc w przypadku Cyfry wysłałbym na ten pierwszy.

 

Podejrzewam, że w momencie wygaśnięcia umowy na czas określony, przejdzie ona na czas nieokreslony już w nC+... ale też nie mam pewności. Poczekaj kilka dni i zadzwoń na infolinię, albo przejdź się do punktu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ncplus przejelo baze klientów cyfry i rozmawiasz z nimi jak z cyfra tylko zamiast mowic do nich cyfra mówisz ncplus

 

http://ncplus.pl/kontakt/dane

 

Z tego wynika, że korespondencja Cyfry + jest pod innym adresem niż dla "N", czyli formalnie rozpatrują taką papierologię osobno dla klientów N, a osobno dla klientów Cyfry.

 

Pod spodem jest adres na Conrada dla "N". Ja wysyłałem wypowiedzenie tam gdy rezygnowałem z Nki jakiś czas temu, więc w przypadku Cyfry wysłałbym na ten pierwszy.

 

Podejrzewam, że w momencie wygaśnięcia umowy na czas określony, przejdzie ona na czas nieokreslony już w nC+... ale też nie mam pewności. Poczekaj kilka dni i zadzwoń na infolinię, albo przejdź się do punktu stacjonarnego.

 

 

ok podziękował za informację

 

narazie nigdzie samowolnie dzwonił nie będe, zostawiłem im dane na stronie więc poczekam może coś zaproponują sami, Jak nic ciekawego nie zaoferują to w połowie kwietnia wyskrobie im pismo pożegnalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Discovery ? Nie mam na liście zwykłego, a HD nie działa, mimo, że mam Optimum HD... No kurde, miałem dzisiaj program oglądać, a kanału nie ma ! ;/ Jeszcze jak przeczytałem, że mogą od tak sobie zabrać kanały, które lubię oglądać, to coraz mniej interesuje mnie negocjowanie z nimi. Niech się wypchają z takim czymś. Może wszyscy kupmy najniższe pakiety, niech nam zabiorą część programów, a my nadal będziemy płacić 39zł za pudełko do zbierania kurzu. Złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie ludzi którzy mają cyfre+, a na siłę chcą migrować do nc+. Nie dość że nie zyskają nic(bo takie kanał jak nsport, na którym lecą całe dni powtórki to mogą za przeproszeniem sobie w cztery litery wsadzić), to jeszcze dadzą się zrobić w bambuko. Inna sprawa tyczy się abonamentów n-ki(w tym i mnie), którzy zyskują sporo sportu i kanałów filmowych. Dla tych co mają cyfre+, to bym na ich miejscu ciągną jak najdłużej się da tą umowę, a ludziom z n-ki trochę cierpliwości i otwartego umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Discovery ? Nie mam na liście zwykłego, a HD nie działa, mimo, że mam Optimum HD... No kurde, miałem dzisiaj program oglądać, a kanału nie ma ! ;/ Jeszcze jak przeczytałem, że mogą od tak sobie zabrać kanały, które lubię oglądać, to coraz mniej interesuje mnie negocjowanie z nimi. Niech się wypchają z takim czymś. Może wszyscy kupmy najniższe pakiety, niech nam zabiorą część programów, a my nadal będziemy płacić 39zł za pudełko do zbierania kurzu. Złodzieje.

 

Sprawdź na 269.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Discovery ? Nie mam na liście zwykłego, a HD nie działa, mimo, że mam Optimum HD... No kurde, miałem dzisiaj program oglądać, a kanału nie ma ! ;/ Jeszcze jak przeczytałem, że mogą od tak sobie zabrać kanały, które lubię oglądać, to coraz mniej interesuje mnie negocjowanie z nimi. Niech się wypchają z takim czymś. Może wszyscy kupmy najniższe pakiety, niech nam zabiorą część programów, a my nadal będziemy płacić 39zł za pudełko do zbierania kurzu. Złodzieje.

 

Sprawdź na 269.

 

Nie mam, całą listę przewaliłem, aż do 700coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...