Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.40 21.03.2013:

 

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

 

 

10 zł mniej i jestem w stanie przejść (o ile nie będzie dodatkowej opłaty miesięcznej za dekoder).

Dokładnie, ja tak samo. 79zł za Platinum mogę dać. Teraz w nce płacę 70,99 z 4xnpremium, hbo i history.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniła miła Pani i mówi bzdety że "będę pierwszy" i że "wydarzenie 2013" takie tam....

Pytam się więc o konkrety i o ceny no to zaproponowała mi GOLD za 79 zł (na początku 99,później 89)

Mówię jej że poczekam i mi się nie spieszy a ona że później już nie będzie takiej propozycji :crazy:

Aha ma dwa ferdki i multiroom przez nie,więc mówię że interesuje mnie tylko karta a ona że nie ma problemu nie muszę

brać dekoderów będzie wszystko działać.Umowę chciała mi wcisnąć na 18 m-cy.Pytam się czy zagwarantuje mi na piśmie że po jakimś czasie nie sparują

karty a ona że zagwarantuje ale przez telefon a nie na piśmie :brawo:

W sumie nie wiem co robić,pewnie poczekam z miesiąc a później zobaczę.

Pozdrawiam i nie dajcie się zapalić :lol2: To im zależy na nas a nie nam na nich ,bez TV da się żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielqs, chyba już przedłużyłeś ?? Zobaczycie jeszcze jak zejdą z ceny

 

Nie nie przedluzylem, czekam spokojnie na potwierdzenie ofert migracyjnych i propozycje ktore maja sie pojawic dla posiadaczy obu platform. A poza tym jeszcze zastanawiam sie czy brac z multiroomem czy bez bo nie wiem czy u mnie multiroom bedzie dzialal i najpierw chyba bede to jakos musial przetestowac zanim wkopie sie w konkretna umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.40 21.03.2013:

 

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

 

 

10 zł mniej i jestem w stanie przejść (o ile nie będzie dodatkowej opłaty miesięcznej za dekoder).

Dokładnie, ja tak samo. 79zł za Platinum mogę dać. Teraz w nce płacę 70,99 z 4xnpremium, hbo i history.

 

czy migrował ktoś z superpremium HD + HBO place teraz 99zl i chciałbym mieć cały sport bez HBO, podałem nr tel. już dawno ale nikt nie dzwoni ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 17.10 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (z multiroom tylko czy z C+?)

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinium z HBO (bez multirooom ???)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować :D ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian :D

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.40 21.03.2013:

 

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

 

 

10 zł mniej i jestem w stanie przejść (o ile nie będzie dodatkowej opłaty miesięcznej za dekoder).

 

Taka i jeszcze Ipada

Teraz płace za taka zawartość w C+ 84 zł więc ten Platinum za 89 byłabym w ciemno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, że umowy są tylko na 12 miesięcy a nc+ tanio swojego sprzętu nie oferuje (jednorazowa opłata) więc zanim ucieszycie się, że wychodzi Wam fajna cena podzielcie sobie cenę sprzętu na 12 i dodajcie do zaproponowanej ceny - wtedy tak fajnie już nie jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zostane z nc+, wielki pozytyw to wreszcie normalny dekoder, tego PEJSA rozbije komus na glowie jak bede go oddawal :lol2:

patrzysz przez pryzmat jednego dekodera. Patrzac przez pryzmat mulitroomu cyfry czyli dwie niezależne karty i dekodery ciesze się ze mam pace a nie abd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...