Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmigrowałem dzisiaj przed południem telefonicznie z C+ na nc+(Canal+Platinum). W związku z tym mam pytanie. Po jakim czasie dają uprawnienia do oglądania kanałów? Czy należy ustawić dekoder na któryś z kanałów i czekać na uprawnienia?

Ja dzisiaj migrowałem uprawnienia przyszły po 3 godzinach.. HBO tez świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do DUK NC+ i rzeczywiście konsultant powiedział mi że ceny są dużo niższe ale w systemie zarejestrowane musi być wypowiedzenie, wtedy mogą bardziej konkretnie negocjować itp. I stąd moje pytanie. Proces przymusowej migracji został anulowany i czy oznacza to że nadal mogę takie wypowiedzenie wysłać spokojnie bez narażania się na karę i jeśli mogę to czy musi być to listownie czy mogę pójść do punktu stacjonarnego i takie rodzaj wypowiedzenia też zostanie w systemie zaznaczony ? :D

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do DUK NC+ i rzeczywiście konsultant powiedział mi że ceny są dużo niższe ale w systemie zarejestrowane musi być wypowiedzenie, wtedy mogą bardziej konkretnie negocjować itp. I stąd moje pytanie. Proces przymusowej migracji został anulowany i czy oznacza to że nadal mogę takie wypowiedzenie wysłać spokojnie bez narażania się na karę i jeśli mogę to czy musi być to listownie czy mogę pójść do punktu stacjonarnego i takie rodzaj wypowiedzenia też zostanie w systemie zaznaczony ? :D

 

Dzięki i pozdrawiam.

Jestes abonentem enki czy cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do DUK NC+ i rzeczywiście konsultant powiedział mi że ceny są dużo niższe ale w systemie zarejestrowane musi być wypowiedzenie, wtedy mogą bardziej konkretnie negocjować itp. I stąd moje pytanie. Proces przymusowej migracji został anulowany i czy oznacza to że nadal mogę takie wypowiedzenie wysłać spokojnie bez narażania się na karę i jeśli mogę to czy musi być to listownie czy mogę pójść do punktu stacjonarnego i takie rodzaj wypowiedzenia też zostanie w systemie zaznaczony ? :D

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

Możesz złożyć wypowiedzenie w związku z likwidacją kanałów - masz czas do 19 kwietnia. Proponuję pędzić do APS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh zobaczymy co mi zaproponują, umowa z Cyfrą+ do końca kwietnia. Wypowiedzenie zarejestrowane.

 

mnie ucieszy Platyna za 80-89 zł , patrząc na to co dostają eNkowicze powinno to być realne, nawet nie marzę o takim hmm silver+ cały canal+ za 64zł (brałbym w ciemno i za 10zł wiecej)

 

zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety dla Nkowiczów.

ciekawe co na to konsultant jak mu powiem, że chcę mieć takie warunki jak Ci z N.

Jakoś ciężko mi jest uwierzyć w UNIVERSe + CANAL+ + HBO + CiNEMAX + HISTORY HD za 49 zł/msc.

 

zobacz kilka postów wcześniej

bajkę to każdy może napisać, nie ma pewności czy to co tutaj niektórzy wypisują jest prawdą

 

Też nie wierzę. Owszem, oferty są rewelacyjne ( w porównani do tych nawet zprzed dwóch dni )i nie bójmy się tego słowa.

Lecz rewelacyjne nie znacz możliwe i realne. Swoją droga, to NA PEWNO nikt nie spodziewał sie aż takich,hm, promocji :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja tam są niesamowite. Na infolinii NC+ w systemie widzą, że mam tylko goły Silver za 64zł na 12 miesięcy. Poprosiłem konsultantkę o konsultacje z kimś wyżej postawionym bo migrowałem dziś rano i dostałem dużo więcej. Nie było problemu, powiedziała, że skonsultuje i oddzwoni w ciągu 10 minut. Po 5 minutach telefon i co? Mam Pan pakiet Silver z cała paczką Canał+ i HBO za 64 zł na 12 miesięcy. Canal+i HBO też na 12 miesięcy. Pani była w szoku bo dzięki rozmowie ze mną dowiedziała się, że Kraków proponuje oferty dużo lepsze od nich a oni w ogóle nie mają pojęcia o takich ofertach. A co śmieszniejsze nawet w systemie u siebie tego nie widzą. Oferta na szczęście jest jak najbardziej prawdziwa i potwierdzona. Od 1 maja Silver z pełną paczką Canał+ i HBO na 12 miesięcy za 64 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wpt zaproponował mi najpierw universe plus hbo na 6 miesięcy za 49 zł. A potem Silver z wszystkimi Canal+ za 64 zł.

Miałeś npremium??

 

Właśnie nie miałem. I dlatego trudniej było mu dać jeszcze lepszą ofertę ale jestem zadowolony. Zmigrowałem do nc+. Umowa od 1 maja, ważna 12 miesięcy.

Pakiet Silver z wszystkimi Canal+ plus Multiroom Standard i Turbodekoder. Płacę za wszystko 79 zł, a więc jest dobrze. Chciałem przeznaczyć do 100 zł na telewizje a tu mam nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytaliście się, czy dostaliście do Silvera nc+go?

 

Jest na całość (12m) UMOWY. Z resztą nie ma co pytać,widnieje info na stronie Nc+ i tu się nic nie zmienia.

Dodatkowe programy w tym pakiecie...a, to już coś innego :D

 

 

Ja pytałem i nie dostałem. Mówiłem, że jest na stronie w pakiecie Silver gratis przez 12 miesięcy. Dostałem odpowiedź, że to dotyczy tylko nowych abonentów a odnośnie migrujących nie mają jak do tej pory takiej możliwości . Brak jakiś warunków. W najbliższym czasie ma jednak to być wyjaśnione. Prosiłem o kontakt gdy będzie taka możliwość. Mają dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pierwszy raz na piszę na forum, więc przepraszam za ewentualne niedociągnięcia. Piszę w sprawie przedłużenia dla wypowiadających umowy w N. W moim przypadku sytuacja podobna jak w wielu poprzednich. Wypowiedzenie wysłane. Poprzednio WPT + Npremium na 12 m-cy za 59/69 zł. Dziś sms z DUK o "super promocji". Po telefonie do nich uzyskałem bez specjalnych negocjacji Universe+ plus 6 CANAL+ na 12 m-cy za 54 zł. Chciałem na 18 m-cy ale w moim przypadku podobno nie było takiej możliwości.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja tam są niesamowite. Na infolinii NC+ w systemie widzą, że mam tylko goły Silver za 64zł na 12 miesięcy. Poprosiłem konsultantkę o konsultacje z kimś wyżej postawionym bo migrowałem dziś rano i dostałem dużo więcej. Nie było problemu, powiedziała, że skonsultuje i oddzwoni w ciągu 10 minut. Po 5 minutach telefon i co? Mam Pan pakiet Silver z cała paczką Canał+ i HBO za 64 zł na 12 miesięcy. Canal+i HBO też na 12 miesięcy. Pani była w szoku bo dzięki rozmowie ze mną dowiedziała się, że Kraków proponuje oferty dużo lepsze od nich a oni w ogóle nie mają pojęcia o takich ofertach. A co śmieszniejsze nawet w systemie u siebie tego nie widzą. Oferta na szczęście jest jak najbardziej prawdziwa i potwierdzona. Od 1 maja Silver z pełną paczką Canał+ i HBO na 12 miesięcy za 64 zł.

 

juz wspominałem,że karty rozdaje iti i dla kogo.... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem do Silvera za 64 zł na 18 miesięcy. W ICA widzę tylko "Pakiet Canal+Silver" a włączyli mi wszystkie 6 kanałów Canal+. Czy to może oznaczać, że mam całą paczkę, czy wyłączą mi 4 a pozostawią tylko 2 jak w gołym pakiecie?

 

A miałeś mowę, że wszystkie Canal+ będziesz miał w umowie? Ja migrowałem dzisiaj na Silver ale dał mi wszystkie Canal+ i już świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytaliście się, czy dostaliście do Silvera nc+go?

Ja chciałem NCgo ale powiedziano mi, że w tej chwili dla migrujących nie ma możliwości technicznych. Niebawem jednak ma być coś w tym temacie poruszone.

Dzwonić należy do starej N do Krakowa pod numer 122947879. Oczywiście dotyczy to tylko abonentów N.

Aha zapomniałem dodać, że wziąłem mediaboxa. Opłata 10zł przez 12 miesięcy więc wychodzi 120zł a jednorazowo 199. I w przypadku kontynuowania umowy nie płaci się dalej tych 10zł co ktoś tutaj sugerował.

 

To ja sugerowałem :lol2: Informacja pochodzi od dwóch różnych przedstawicieli NC+ w punktach sprzedaży ( APS ).

Wydaje się mi to logiczne. Bo co będzie po 12-tu miesiącach ? W bezpłatne użytkowanie ? No, może..... taki prezent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem wczoraj znajomej,która BYŁA w n,aby przekręciła do DUK.dostała dziś za 54 zł wszystkie premium c+ i tematyczne z cyfry.wysłała wcześniej wypowiedzenie za moja namową.zadzwoniła dziś do mnie z podziekowaniami dla mnie,że jej doradziłem wysłać wypowiedzenie.,a mi nadal [beep]i proponuja platyne za 109 z MR i HBO 139....... smutne,ale prawdziwe......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...