Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest ja mam tv 40cali i Canal+Prestige HD i dodzwoniłem sie łaskawie i o to oferta zaczeła mi litanie mówić co mi dojdzie zaproponowała mi oferte 199zł taką jak obecnie płace al eja na to musze sie zastanowić i ona nagle moge dla pana wynegocjować z szefem za najwyższy pakiet 179zł ja na to czy moge do tego jeszcze dekoder wymienić media box+ ona tak ale opłata mieisęczna 10żł czyli razem bym płacił 189zł niby mnie niż teraz ale nie zgodziłem się powiedziałem ze muszę się zastanowić i to tyle. Pytałem sie jej czy moge przejść do ofertyza 119zl a ona nic na to tylko wyjechala mi ze ten najwyższy za 179 takze wydaje mi sie ze na siłe chce mi ten najwyższe dać . co ciekawe powiedziała że nie bedzie kanału extreme sport a bedzie n sport i co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ja mam tv 40cali i Canal+Prestige HD i dodzwoniłem sie łaskawie i o to oferta zaczeła mi litanie mówić co mi dojdzie zaproponowała mi oferte 199zł taką jak obecnie płace al eja na to musze sie zastanowić i ona nagle moge dla pana wynegocjować z szefem za najwyższy pakiet 179zł ja na to czy moge do tego jeszcze dekoder wymienić media box+ ona tak ale opłata mieisęczna 10żł czyli razem bym płacił 189zł niby mnie niż teraz ale nie zgodziłem się powiedziałem ze muszę się zastanowić i to tyle. Pytałem sie jej czy moge przejść do ofertyza 119zl a ona nic na to tylko wyjechala mi ze ten najwyższy za 179 takze wydaje mi sie ze na siłe chce mi ten najwyższe dać . co ciekawe powiedziała że nie bedzie kanału extreme sport a bedzie n sport i co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowo zadzwoniłem chwilę temu na infolinie (testowo, bo umowę mam do końca lipca). Posiadam w tej chwili dostęp do wszystkich kanałów Cyfry+, MR i Pace PVR. 40 minut czekania i pytam panią co mi może zaoferować a pani z rozbrajającą szczerością mówi że ma dla mnie specjalną ofertę all inclusive za 199 zł, na pytanie czy to jej ostatnie słowo odpowiedziała że tak. Więc czekam i daję im przemyśleć sprawę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces migracji abonentów N do NC+ odbywa się do końca kwietnia nie będzie wysyłana w tej sprawie korespondencja listowna do klientów. Istnieje możliwość wypowiedzenia umowy w oparciu o zmiany które wchodzą w życie w N od 1.04 (wyłączenie niektórych kanałów) czas na wypowiedzenie to 14 dni od daty wprowadzenia zmian, a więc do 14.04 można wypowiedzieć umowę, później każdy abonent N zostanie automatycznie zmigrowany.

BEZEDURA!!!!

 

Nie ma takiej opcji, żeby zmigrowali klientów enki automatycznie. Jeśli enka by chciała rozwiązać umowy to musi to uczynić z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. W innej sytuacji kary, odszkodowania i pozwy zbiorowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację uzyskałem. Również wydaje mi się ona dość dziwna. Zapewne czas zostanie wydłużony tak samo jak w przypadku Cyfry. Ogólnie na infolinii panuje jeden wielki chaos informacyjny. Plotki o tym że strategia platformy NC + nie jest przemyślana przekładają się na realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś czasz pobędziecie na stronie internetowej nC+ to po lewej stronie wyskoczy wam okienko rozmowy z konsultantem. Zapytałem go akurat o kanał Eurosport HD czy jak zostanie wyłączony, to czy chociaż zostawią Eurosport SD. Powiedział mi że RACZEJ TAK, ale to MAŁO PRAWDOPODOBNE, żeby go akurat usunęli. Na pytanie jakie kanały są "bliższe" usunięcia odpowiedział mi, że nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle to tak jakkbys za mercedesa klasy c chiał za 50.000 tys. tak jest z nc+ oferta tu chodzi o jakość

człowieku co ty [beep]...sz o czym ty mówisz, chcieli cie wydymac i to zrobili. 120 zł za co pytam ? Do chwili obecnej mam to za 62 zł +HBO w tej cenie a teraz mam zapłacic 100% wiecej za LM+LE ochłon chłopie. Szukają na poczatek takich co zapłacą duzo wiecej niz powinni i jak widac znajdują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinkę temu dostałem drugi telefon oczywiście oni dzwonili (wczoraj ja z ciekawości zadzwoniłem) 1.propozycja ta sama co wczoraj Canal+Platinum wraz MR na obecnych dekoderach 149zł grzecznie odmówiłem że można się postarać bardziej gdyż jest możliwe utargowanie ceny na ten pakiet.Konsultant złapał powietrze z ofertą Canal+Platinum za 99 dodatkowo HBO 6 miesięcy za darmo wraz MR za 20zł Dekodery Turbo za 5zł miesięcy lub Media za 10zł miechy a drugi HD PVR-ready doliczony do MR tylko musiałbym opłacić jednorazową aktywację 49zł i umowa na ten pakiet 12 miesięcy. I jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tych abonentów co niedawno przedłużali umowy: Canal+ Optimum HD, HD Optimum Promo, Multiroom, i Pace PVR za 65zł (z tym że ja płace +10zł za drugi Pace). Propozycja przejścia do nc+ jest następująca: Platinum za 99zł +10zł mutltiroom + 10zl Pace PVR + 0zł drugi PVR = w sumie 129zł (gdzie obecnie płacę 75zł czyli chcą 54zł więcej).

I co chcą 54zł za te parę kanałów dodatkowych typu Discovery HD, Polsat HD, BBC Knowledge HD itd ???????? ŻENADA!!!!!

 

Jak zapytałem jakie kanały z paczki Canal+ wejdą do obecnych umów Cyfry+ po 5 kwietnia, to dowiedziałem się że wszystkie 6.

 

Co do TVN24 HD. Mają go mieć ponoć wszyscy obecni klienci Cyfry+ niemigrujący którzy mieli w pakiecie TVN24 (czyli wszyscy oprócz pakietu Start HD)

 

No nic. Skończyła się nasza wspaniała Cyfra. Zrobiono nam taki bigos w liście kanałów. Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...