Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy lepiej zajrzyjcie do regulaminów promocji jak Wam przyjdą. Bo coś lekką ręką nc+ rozdaje pełny pakiet kanałów z pełnym Canal+ za 49 zł. Oby była to prawda, ale... pamiętając zachowanie nc+ nie chce mi sie wierzyć, że nie ma gdzieś haczyka...

 

Tym bardziej, że niektórzy piszą, że zmigrowali do Canal+ Gol z "pełną paczką Canal+". Pełną paczką Canal+ jest tylko CANAL+ PLATINUM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?pid=25431#p25431

 

Zerknijcie ten wątek. Tu jest odpowiedź na to co mają robić Cyfrowicze :lol2:

 

Tak, to była bardzo cenna wymiana pytań i sugestii. Warto by to co jakiś czas podbijać na forum. Nawet mnie to dało do myślenia, choć nic mnie nie ruszało dotąd ze stanowiska, że zostaję do stycznia na mojej umowie (wypowiedzenie wczoraj wysłałam - z terminem rozwiązania na koniec okresu minimalnego, niech sobie czeka.) Te enkowe ceny są jednak bardzo kuszące i myślę, że to może być jedyny atrakcyjny cenowo rok - przy dobrej migracji. Bo jak za te 12 miesięcy wezmą się za odrabianie strat... to strach myśleć. A dopiero po dniu dzisiejszym widać jak bardzo będą w plecy względem biznesplanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, tylko nie wiem czy wszyscy zdają sobie sprawę, że te 6 kanałów C+ to jest DOMO,KUCHNIA,PLANET,ALE KINO,MINI MINI i TELETOON czyli z coś wartymi kanałami CANAL+FILM mają tylko wspólnego producenta :D

W pakiecie universe sa te kanały a pełny pakiet C+ to wiadomo o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, tylko nie wiem czy wszyscy zdają sobie sprawę, że te 6 kanałów C+ to jest DOMO,KUCHNIA,PLANET,ALE KINO,MINI MINI i TELETOON czyli z coś wartymi kanałami CANAL+FILM mają tylko wspólnego producenta :D

 

Pytałem 3x czy to jest C+ Sport i odpowedz TAK, na Duk potwierdzili ze paczka z C+ Sport więc :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...