Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie rozumiesz... Oczekuję jasnej odpowiedz czy ktoś od nich dostał taki MR(2 karty Cameleon) uprzednio go nie mając. Więc bądź tak dobry i nie podłapuj tematu tylko daj się wypowiedzieć komuś kto uzyskał taką możliwość . Z góry dziękuję ;)

 

Odpowiadając na Twoje pytanie:

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że niezależne karty

Multiroom zostały wycofane z dystrybucji. Skorzystanie z usługi Multiroom

będzie możliwe po przejściu do nowej platformy w ramach przedłużenia

Umowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory miałem w N WPT + NPremium + HBO za 69zł umowa do maja,wypowiedzenie złożone w APS-ie. Tak z ciekawości zadzwoniłem do DUK i dostałem propozycje od 1 maja WPT + 6x Canal+ oraz HBO na 12 miesięcy za 69zł bez vod itp. Oczywiście zgodziłem się na taką propozycję, Konsultant trzy razy potwierdzał to co proponował. Tylko po zalogowaniu się do ICA widnieje oferta Canal+ Silver,a nie ma wyszczególnionego pakietu HBO. Mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku. Ktoś już zaakceptował dzisiaj takie warunki? Jeśli tak,to co macie w ICA?

 

Dostałem to samo (identyczna oferta i cena) i w ICA też mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z Cyfry do nc+ na Canal+ Platinum, dziś dostałem dekoder na którym jest logo nc+, ale soft i na pilocie jest już sam "n". Dlaczego? przeszedłem do nc+ a dostaje sprzęt starej enki, na którym nawet pisze nbox, a nie turbobox, za którego płace? CO TO MA BYĆ? Karte również mam "n", a nie "nc". Kanały mi ne odbierają tylko jakieś śmieszne gwiazdki są.. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ješli ktoś chce dostać drugiego kameleona, to musi próbować w punkcie cyfry. W tamtym tygodniu jednego dnia rozmawiałem z konsultantką i powiedziała, że tych kart już nie ma w ofercie. Postanowiłem jednak zapytać w APS i jeszcze tego samego dnia, za "jedyne" 20 zł miesięcznie, otrzymałem drugą kartę.

 

Jeśli zaś chodzi o oferty dla enkowców, to myślę, że większa ilość wypowiedzeń z ich strony wynika z presji na termin 19 kwietnia.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbobox to właśnie nbox, tyle że nie zdążyli wszystkich "przefarbować" na loga nc+ i dostałeś po prostu spuściznę po N.

Mówił o tym cyfra.tv kiedy się jeszcze się tu udzielał, że takie dekodery trafiły do niego na stan jako turboboxy.

 

Wymiana turboboxa na mediaboxa świeżo po migracji ?

Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z Cyfry do nc+ na Canal+ Platinum, dziś dostałem dekoder na którym jest logo nc+, ale soft i na pilocie jest już sam "n". Dlaczego? przeszedłem do nc+ a dostaje sprzęt starej enki, na którym nawet pisze nbox, a nie turbobox, za którego płace? CO TO MA BYĆ? Karte również mam "n", a nie "nc". Kanały mi ne odbierają tylko jakieś śmieszne gwiazdki są.. :censored:

 

A z kartą co chcesz robić - powiesić na ścianie czy oprawić w ramce? przecież ona jest w w dekoderze wiec co za różnica jakie ma logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no karta to mnie szczerze mówiąc je.bie. Ale skoro reklamują się jako nowa definicja rozgrywki to powinno być wszystko tip top nie? Na pilocie nie ukrywam, że mi zależy, bo pilot z logiem n mając soft nc+ (jak wgrają) troche dziwnie będzie wyglądało. Opłaca się to zgłaszać na infolinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem od 1 maja aktywacja : 6x canal+ silver w kwocie 69zl na 18m przy moim obecnym dekoderze tj. turbo z N-ki

 

Widze, ze ludzie dostaja podobna oferte, lecz na 12m i wzbogacona jeszcze o HBO

 

jak dla mnie to ciul juz w to hbo, nadzwonilem sie wystarczajaco i szczerze mam juz dosc sledzenia for, aby w koncu zdecydowac sie na konkretny pakiet w dobrej cenie, takze jak uslyszalem 140kanalow ( 6x canal+) za 69zl od razu wzialem

 

no i na koniec sie rodzi pytanie, czy jeszcze pobawic sie troche w negocjacje z NCPlus i probowac dobrac HBO, czy juz po temacie ( konsultant wklepal nowa oferte w system, w ICA juz widze nowa oferte, wszystko zaakcpetowalem przez telefon ... ) poradzcie prosze drodzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam!

Miałem: WPT+nPremium za 69zł

Teraz: Universe+ i 6xC+ za 49zł umowa 12m.

Dodatkowo wymiana turboBOX+ na mediaBOX+ za 199zł

 

ps. pierwszych dwóch konsultantów nie chciało dać za 49, wciskali za 59 i twierdzili że inaczej system nie przyjmie, nie poddawałem się i za trzecim razem miła pani po konsultacji z kierownikiem dała za 49 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...