Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

zeby przejść do CP to naprawde trzeba być zdesperowanych no chyba że się nie oglada piłki nożnej. :D

Nie ogląda się, wole sport motrowy Formuła i WRC Mistrzostwa Świata, na piłke spoglądne tylko wyjątkowo jak gra Borusssia, a za [beep] zwny T Mobile ekstraklasa nie bede jak desperad wywalał tyle kasy. Za C klasowe rozgrywki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@effe11 - nie wystarczy. Tak jak kibicom brakuje w cp tego i owego, tak i zainteresowanym filmem brakuje bardzo interesującej oferty jaką daje tylko główny canal+. I nie można go wziąć bez całej paczki w nc+. To na canal+ premiery idą najwcześniej, a zdaje się, że niektóre nie będą w ogóle powtarzane na canal+ film (na pewno jak to będzie działać nie wie nikt, bo to nowy układ z tą paczką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że sędziów jest pięciu. Więc dalej coś nie tak

W większości meczów jednak jest tylko 3 sędziów. Techniczny nie biega :D.

 

Tylko, że sędziowie nie biegają za piłką :) Tylko za akcją, a liniowi za ostatnim obrońcą, więc to dalej nie daje 25 facetów biegających za piłką :)

Za akcją w której siłą rzeczy uczestniczy takie coś jak piłka. Czyli wszystko się zgadza :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odstąpiłem od wypowiedzenia i zostaje na starych warunkach. Zadzwoniłem na 12 294 78 79 i konsultantka odebrała po 3 sekundach. Normalnie szok.

 

Miałem informacje od kilku osób, które mają stare umowy kończące się w tym roku, Osoby te chciały migrować do NC+ (mniejsza o powody ), we wszystkich tych przypadkach konsultanci namawiali je do pozostania przy swoich obecnych,. Wydaje się,że wniosek jest

prosty: będzie cenowo tak samo, albo jeszcze drożej,bo po zakończonych umowach NC+ będzie stawiać - dla chcących je przedłużyc- bardziej niekorzystne warunki, niż są teraz. Wszak już będzie dawno po medialnej burzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele w APS dla obecnego abonenta z Superpremium HBO, brak mozliwości przejścia do nc+ nawet za opłata cennikowa tzn. na Canal+platinium za 119 zł (bez HBO).

Po ostatnich zmianch wychodzi na to że ponownie nie zrozumieliśmy nowego cennika nc+?

Brak słówow, trzeba widocznie szykować wypowiedzenie w zwiazku ze zmianami programowymi, aczkolwiek czas jest do konca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Szybkie pytanko: mam cyfra+ superpremium HBO ważną do 09.2013. Własny sprzęt. Płacę teraz 109zł

Mogę przemigrować do nc+ z pakietem gold+HBO za tę samą cenę. Sport kompletnie mnie nie interesuje. Podobnie ich sprzęt (mój tuner ma 4 głowice i 3 terminale w 3 pokojach).

Wystarczy mi sama karta, kanały filmowe+informacyjne.

Czy oferta gold+HBO za 109 to max czy powinienem wysłać wypowiedzenie?

Zdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwoniono z ofertą scaleniową (mam pakiet start w cyfrze i mini full w n'ce) i co ciekawe jeśli chcę zmigrować z dwóch umów to mają dla mnie gorszą ofertę (109zł platinum, 139zł platinum + hbo) niż jeśli zmigrował bym tylko z n'ki (odpowiednio 99zł i 129zł). Na szczęście wypowiedziałem umowę z powodu usunięcia religii.tv, więc nie potrzebuję ich łaskawej oferty scaleniowej. Niestety nie chcieli dać żadnego upustu na multiroom (20zł za obecny premium, lub 10zł za standard +49zł aktywacja dekodera). Nie chcieli też dać gratisowego hbo na kilka miesięcy, dlatego poprosiłem o telefon jak poprawią ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tyle to ja wiem.myslałem,że nie mozna wcale :). kolejna oferta.pakiet Ekstraklasa http://spam.org/nc-plus/item/370- ... 40-z%C5%82 :crazy:

 

 

Niech sobie głęboko wsadzą ten pakiet z naszymi marnymi rozgrywkami które można porównać do 6 ligi Angielskiej.

Niech zrobią takie coś

Pakiet start parę informacyjnych, plus te z naziemnej plus może 2 programy bajki i pakiet C+ Sport, Nsport, C+ Family 1 i 2 i takie coś można kupić. Wiadomo Duża część Abonentów C+ trzyma je dla Ligi Angielskiej Hiszpańskiej i Włoskiej Przy okazji Francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez, gdyby nc+ potraktowało abonenta zgodnie z przysłowiem "klient nasz pan" i zastosowało ustalone wczesniej rozsądne zasady przejscia obecnych abonentów zblizone (ok 10-20 % mniejsze ceny) do obecnej oferty, ze swobodą doboru opcji dodatkowych, to nawet brak Canału+ jako opcji dodatkowej dało by się zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...