Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update.

 

 

Jedno jest pewne. Dzieki akcji antync+ będzimy płacić mniej.

 

Abo n przed migracją:

- wpt na universe+ - tu się opłaca migrować tak czy inaczej, np na universe za 49zl lub 54zl, zależnie od tego ile się wcześniej płaciło

- wpt + npremium - bez migracji mają obecne platinium do końca swojej starej umowy (nie wiem jak z serwisami VOD), od lipca tracą prawdopodobnie dostęp do "małej paczki" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp)

- wpt + npremium + kanały dod (hbo, cinemax, filmbox) - ci mają najlepiej bo dostają coś na kształt "nc+ all inclusive" na czas swojej starej umowy, od lipca tracą prawdopodobnie dostęp do "małej paczki" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp)

 

Abo n po migracji:

- universe - nie wiem jakie są zmiany/ czy jakieś sa?

- silver - przekształca się w platinium bez vod na czas trwania umowy (w moim przypadku 64zl na 18 mies. :)

- gold - rownież platinum do końca umowy (nie wiem jak z vod)

- platinum - tutaj dostajemy trochę w tyłek i hbo do końca roku (trzeba to aktywować na infolinii, co pewnie odbiera możliwość anulowania migracji)

 

Wszyscy mogą wrócić do porzednich umów :) Czyli anulować migrację. Czasem to się opłaca (wysokie pakiety) czasem nie (silver itp)

 

Abo n, którym kończy się umowa za kilka tygodni i nie migrowali do tej pory mają niezłego "zgryza". Podobno ma być nowa oferta migracyjna od poniedziałku, więc może będzie lepiej.

 

a czy takie fajne "przekształcenia" są dostępne dla Cyfry? Silver(platyna bez vod) za ok 70 zł/ mc zapewne nie będzie dostępna... zapewne nawet za 89 nie będzie dostępna ;p NIC SIE NIE ZMIENIŁO. OFERTA TA SAMA, TYLKO INACZEJ ROZPISANA. CENOWO NADAL BRYNDZA

 

Mi powiedział, że mała paczka zostaje na zawsze (rekompensata za wyłączenie wip, etc) oraz jak mialem npremium vod to bede mial vod canal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się mylisz:

dla obecnych umów w n (bez migracji):

- wszyscy co mieli npremium maja cała paczkę c+ za free do konca umowy

 

no dobra dają paczkę c+, a co multi+? Bo jeśli tego brak to tak nie koniecznie fajnie za tą samą cenę, ponieważ zabrali już kilka innych kanałów (m.in. Sportklub). Więc tak naprawdę masz brak chyba 10 kanalów, a za to dają paczkę c+. Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem - chciałem sobie włączyć multiroom na obecnej umowie n-ki i nie mogę - muszę migrować do nc+.

 

Oferty które mi przedstawiono to:

Gold + HBO - 109zł

Platinum - 99zł

Platinum + HBO 129 zł

Do tego Multiroom za 10zł

 

A więc bez zmian

 

Gość strasznie niekumaty - brak możliwości HBO za free, no nic wyśle dziś wypowiedzenie może to coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że te zmiany są delikatnie mówiąc nielogiczne? Zamiast zadbać o tych co chcą odejść i dać im jakąś lepszą ofertę utrzymaniową by zahamować odpływ klientów, to nc+ wpadło na "genialny" pomysł by rozdawać paczki c+ i hbo za darmo dla tych którzy już zmigrowali, czyli dla tych, o których już nie musieli się martwić, bo mieli podpisane nowe wielomiesięczne umowy :| Kompletny brak logiki, bo przecież jak ktoś się zdecydował na migrację to znaczyło, że oferta mu odpowiadała, więc nc+ powinno zadbać o klientów, którzy jeszcze nie zmigrowali, a nie na odwrót. Więc wobec klientów takich jak ja, którym umowa wygasa w kwietniu, nie zrobili nic by zachęcić do pozostania, a wręcz odwrotnie, podnieśli poziom wk...urzenia spowodowanego nierównym traktowaniem klientów. Jak zwykle "mózgi" z nc+ osiągają odwrotny skutek do zamierzonego... TRAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co :?: Skoro jeszcze nie migrowałam a jestem w cyfrze, i chce mieć platinum to mi zaproponują go za 99 zł + 30 HBO ( bo mi na nim zależy ) + MR za darmo? = 139 zł :?::!:

czy może za multiroom mi jeszcze policzą? CO ZA BZDURY

Do mnie dzwonili po raz 1. w marcu i taki zestaw (C+ Platinum, HBO, MR) za 129 wówczas proponowali. Obecnie mam Canal+ Optimum, PVR, MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą rozmawiałem chyba z działem utrzymania klienta (umowa kończy mi się z końcem maja, wypowiedzenie wysłane zarejestrowane) nr222200180 zaproponowała mi platinum +HBO za 129 zł powiedziałem, że za drogo chyba że w tym pakiecie jest TV Trwam to biorę, Pani po 10-15 sekundach yyyy yyyyyy mówi muszę sprawdzić w systemie czy mamy Trwam ale jakoś system jej chyba nie przegryzł bo zmieniła temat i mówi że to tanio bo nowi 149 muszą za to samo płacić.

Powiedziałem jej że mam 1,5 czas a Pani spytała czy może zaznaczyć że jak będzie tańsza oferta to mogą dzwonić? Odpowiedziałem że tak.

Pocieszająca wiadomość jest taka, że zapewniała mnie że jak podpiszę umowę, że zostaję na swoim sprzęcie to całą umowę będę mógł zostać na cameleonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się mylisz:

dla obecnych umów w n (bez migracji):

- wszyscy co mieli npremium maja cała paczkę c+ za free do konca umowy

 

Lub też na zasadach promocyjnych. U mnie nPremium został uruchomiony jako promocja na 6msc w kwocie 9,90 a potem standardowa cena 35 zł więc jeżeli ktoś brał taką promocje a chce zostać przy obecnej umowie niech się dowie do kiedy obejmuje go promocyjna cena po te paczkę trzeba wyłączyć samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za ile mogę wytargać od nich Comfort+ na 12 miesięcy? Mam obecnie n Wielką Rewolucję (odpowiednik Universe+) i stwierdziłem że po zejściu na Comfort tęskniłbym jedynie za VH1.

Jakby dali go mi za 30 zeta, to mogę brać od ręki :)

 

Już byłem w ogródku, już witałem się z gąską (29 za Comfort+ na 12 miesięcy), aż tu nagle... konsultant (DUK) mówi że za tą cenę nie ma tych kanałów, które są dodawane w prezencie na stronie, czyli ALE KINO+, PLANETE+ itd. Mogę je dostać w pakiecie za 39 zeta. Nie to nie. Prosił nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem na nr 223104546 i usłyszałem od konsultanta, że nie może mi zaproponować HBO za darmo w chwili obecnej, bo ta oferta dopiero jest świeża i jeszcze nie jest aktywna. :lol:

 

Czy oni pracują w róznych budynkach - bo każdy konsultant mówi co innego. Troszkę to chore. :brawo:

 

Nie zdziwię się jak te osoby co piszą że niby dostali za darmo HBO - na rachunku zobaczą dodatkowe 25 zł. HEheehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że te zmiany są delikatnie mówiąc nielogiczne? Zamiast zadbać o tych co chcą odejść i dać im jakąś lepszą ofertę utrzymaniową by zahamować odpływ klientów, to nc+ wpadło na "genialny" pomysł by rozdawać paczki c+ i hbo za darmo dla tych którzy już zmigrowali, czyli dla tych, o których już nie musieli się martwić, bo mieli podpisane nowe wielomiesięczne umowy :| Kompletny brak logiki, bo przecież jak ktoś się zdecydował na migrację to znaczyło, że oferta mu odpowiadała, więc nc+ powinno zadbać o klientów, którzy jeszcze nie zmigrowali, a nie na odwrót. Więc wobec klientów takich jak ja, którym umowa wygasa w kwietniu, nie zrobili nic by zachęcić do pozostania, a wręcz odwrotnie, podnieśli poziom wk...urzenia spowodowanego nierównym traktowaniem klientów. Jak zwykle "mózgi" z nc+ osiągają odwrotny skutek do zamierzonego... TRAGEDIA

 

Nie wiem kto tam jest odpowiedzialny za marketing, ale wysmażyli kolejnego farfocla.

Jestem po migracji z C+ Optimum do NC+ Platinium. Zrobiłem to 2 tyg. temu. Wcześniej nie miałem HBo.

Byłem zadowolony w zasadzie. Dziś czytam, że dają za friko HBO dla tych co zmigrowali. To sobie zadzwonię pomyślałem.

3 konsultantów powiedziało, że NIE MA TAKIEJ OPCJI JAK JAKAŚ REKOMPENSATA. Pytali mnie skąd to biorę itd.

To ja na to, że czytałem i kilku abonentów otrzymało takie oferty. Potem stary tekst, że w internecie wszystko można napisać.

Ja na to, że abonenci N-ki głównie dostają takie oferty, to koleś do mnie żebym zadzwonił sobie do Nki :D

No to ja do niego, czy mogę powrócić do starszej umowy z C+ bo od dziś pojawiła się taka opcja. On, że muszą sprawdzić w regulaminie [uwaga] starej C+ :mrgreen: i że mam zadzwonić za 3 dni.

Ten farfocel o którym na początku, to teraz tak to wygląda że chcą skłócić między sobą byłych N-kowców i C-yfrowców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z SUK nc+. Ciężka sprawa. Miałem N ze wszystkimi tematycznymi, oraz npremium z npremium vod (89zł łącznie płacę) teraz mam to samo tylko że z C+ pełnym bez VOD. Złożone wypowiedzenie i tak: Platyna 99, Gold 79 do wszystkiego MR 10 zł. Jak zmigruję, będę miał mniej za tą samą cenę, jak nie zmigruję będzie mniej za tą samą cenę (do czerwca umowa). Jestem stratny bo nie mam VOD. HBO, nic takiego nie dostane przy migracji za free na 12 mies. Żeby mieć VOD to 20 zł drożej bym musiał płacić, chore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z treścią postów od dzisiejszego dnia i zadzwoniłem pod numer : 223104747

Na rozmowę z konsultantem czekałem niecałe 5 minut, oznajmiłem miłej pani, że jestem już anonentem nc+ ( miałem platynę plus Hbo 129zł)

Kobitka oznajmiła mi,że mogę jako prezent dostać paczkę filmbox do końca umowy. Niestety odmówiłem i za chwilę słyszę propozycję, że mogę przejść na starą umowę :)

Oczywiście skorzystałem z tej opcji i teraz mam za 99 zł całą paczkę c+ ( w zamian za kanały npremium) hbo, cinemax oraz filmboxy. Także do grudnia bo wtedy kończy mi się stara umowa mam fulla.

Konsultantka pytała się dlaczego, chce przejść na starą umowę ... pytanie raczej retoryczne, bo można mieć taniej to co ja mam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...