Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update.

 

 

Jedno jest pewne. Dzieki akcji antync+ będzimy płacić mniej.

 

Abo n przed migracją:

- wpt na universe+ - tu się opłaca migrować tak czy inaczej, np na universe za 49zl lub 54zl, zależnie od tego ile się wcześniej płaciło

- wpt + npremium - bez migracji mają obecne platinium do końca swojej starej umowy (nie wiem jak z serwisami VOD), od lipca tracą prawdopodobnie dostęp do "małej paczki" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp)

- wpt + npremium + kanały dod (hbo, cinemax, filmbox) - ci mają najlepiej bo dostają coś na kształt "nc+ all inclusive" na czas swojej starej umowy, od lipca tracą prawdopodobnie dostęp do "małej paczki" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp)

 

Abo n po migracji:

- universe - nie wiem jakie są zmiany/ czy jakieś sa?

- silver - przekształca się w platinium bez vod na czas trwania umowy (w moim przypadku 64zl na 18 mies. :)

- gold - rownież platinum do końca umowy (nie wiem jak z vod)

- platinum - tutaj dostajemy trochę w tyłek i hbo do końca roku (trzeba to aktywować na infolinii, co pewnie odbiera możliwość anulowania migracji)

 

Wszyscy mogą wrócić do porzednich umów :) Czyli anulować migrację. Czasem to się opłaca (wysokie pakiety) czasem nie (silver itp)

 

Abo n, którym kończy się umowa za kilka tygodni i nie migrowali do tej pory mają niezłego "zgryza". Podobno ma być nowa oferta migracyjna od poniedziałku, więc może będzie lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent C+, pakiet Prestige HD.

Dziś telefon z NC+ (616580210). Propozycja pełnego pakietu programowego,wraz z multiroom (2 karty) oraz Pace PVR w kwocie 189 zł na czas 12 miesięcy. Oferta odrzucona. Oznacza to, że w praktyce niewiele się zmieniło.

U mnie było podobnie tyle, że z pakietem optimum HD (z hbo i c+)... piszę podobnie bo proponowali to samo za więcej $ :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko telefonicznie jest udzielana taka informacja

 

telefonicznie to Ci mogą dać wszystkie kanały na free, brednie brednie, same bajkopisarze, od 21 marca miałem 7 telefonów , umowę mam do końca maja 2013 r (cyfra), jak już coś dobrego mi zaproponowali , typu platyna dekoder 2 x pace i mr 2 x karty , za 109 zł ,to od razu był drugi telefon ,że się pomylili ,że nie mogą mi tego jednak zaproponować, dlatego skończcie już pisać brednie ,że Wam coś włączą za darmo ,bo tak Wam przez tel powiedzieli, jak pokażecie mi to na piśmie to Wam uwierzę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy z jakim konsultantem rozmawiasz - niektórzy mówią że nie można zrezygnować a niekórzy że można . CZESKI FILM

 

 

Tylko telefonicznie jest udzielana taka informacja

 

telefonicznie to Ci mogą dać wszystkie kanały na free, brednie brednie, same bajkopisarze, od 21 marca miałem 7 telefonów , umowę mam do końca maja 2013 r (cyfra), jak już coś dobrego mi zaproponowali , typu platyna dekoder 2 x pace i mr 2 x karty , za 109 zł ,to od razu był drugi telefon ,że się pomylili ,że nie mogą mi tego jednak zaproponować, dlatego skończcie już pisać brednie ,że Wam coś włączą za darmo ,bo tak Wam przez tel powiedzieli, jak pokażecie mi to na piśmie to Wam uwierzę ....

 

Własnie ja tak zostałem oszukany. Reklamacje w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam takie pytania czy ktoś sobie jaja robi czy uważa na prawdę naród Polski za takich [beep]i?

Skasowanie AI+ za 199zł nie rozwiązuje problemu bo jeśli chcesz mieć to samo co w AI+ trzeba płacić 201 zł!! Czyli więcej niż było!! A co lepsze tracisz FunVOD oraz programy XXX!

Zrobiłem symulację i wziąłem wybrałem to co było dostepne czyli:

Canal + Platinum - 119zł

Opcja dodatkowa HBO - 30zł

Opcja dodatkowa Filmbox - 15zł

Opcja dodatkowa Cinemax - 15zł

Opcja dodatkowa History HD - 1,99zł

Opłata multiroom premium - 20 zł

czyli w sumie: 119 + 30 + 15 + 15 + 1,99 + 20 = 200,99zł!!!

A dokładnie to samo było za 199zł z dodatkowymi FunVOD oraz XXX!!!

Z całym szacunkiem ale czy to jakieś jaja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewija się tu ciekawa informacja, nie wiem czy rozumiem dokładnie:

 

Dawni użytkownicy n mogą dostać od nc+ Silver z dodatkami za 64zł/mies./18mies.

a to samo dla

dawnych użytkowników Cyfry+ jest dostępne za 99zł/mies./18mies. w postaci Platinum?

 

:crazy:

 

Jeśli to prawda to po co emigrować np. z Superpremium.Teraz cyfrowcy mogą czuć sie wydymani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewija się tu ciekawa informacja, nie wiem czy rozumiem dokładnie:

 

Dawni użytkownicy n mogą dostać od nc+ Silver z dodatkami za 64zł/mies./18mies.

a to samo dla

dawnych użytkowników Cyfry+ jest dostępne za 99zł/mies./18mies. w postaci Platinum?

 

:crazy:

 

Jeśli to prawda to po co emigrować np. z Superpremium.Teraz cyfrowcy mogą czuć sie wydymani...

 

Raczej się mylisz:

dla obecnych umów w n (bez migracji):

- wszyscy co mieli npremium maja cała paczkę c+ za free do konca umowy

dla obecnych umow w c+ (bez migracji):

- nic się nie zmienia, oprócz tego, że maja całą paczkę c+ wzbogaconą o lige mistrzów i "nowe" filmy, oczywiśccie jeśli mieli ją wcześniej...

 

A oferta migracyjna nadal jest stara... czyli platinium za 99 lub 109 itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update.

 

 

Jedno jest pewne. Dzieki akcji antync+ będzimy płacić mniej.

 

Abo n przed migracją:

- wpt na universe+ - tu się opłaca migrować tak czy inaczej, np na universe za 49zl lub 54zl, zależnie od tego ile się wcześniej płaciło

- wpt + npremium - bez migracji mają obecne platinium do końca swojej starej umowy (nie wiem jak z serwisami VOD), od lipca tracą prawdopodobnie dostęp do "małej paczki" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp)

- wpt + npremium + kanały dod (hbo, cinemax, filmbox) - ci mają najlepiej bo dostają coś na kształt "nc+ all inclusive" na czas swojej starej umowy, od lipca tracą prawdopodobnie dostęp do "małej paczki" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp)

 

Abo n po migracji:

- universe - nie wiem jakie są zmiany/ czy jakieś sa?

- silver - przekształca się w platinium bez vod na czas trwania umowy (w moim przypadku 64zl na 18 mies. :)

- gold - rownież platinum do końca umowy (nie wiem jak z vod)

- platinum - tutaj dostajemy trochę w tyłek i hbo do końca roku (trzeba to aktywować na infolinii, co pewnie odbiera możliwość anulowania migracji)

 

Wszyscy mogą wrócić do porzednich umów :) Czyli anulować migrację. Czasem to się opłaca (wysokie pakiety) czasem nie (silver itp)

 

Abo n, którym kończy się umowa za kilka tygodni i nie migrowali do tej pory mają niezłego "zgryza". Podobno ma być nowa oferta migracyjna od poniedziałku, więc może będzie lepiej.

 

a czy takie fajne "przekształcenia" są dostępne dla Cyfry? Silver(platyna bez vod) za ok 70 zł/ mc zapewne nie będzie dostępna... zapewne nawet za 89 nie będzie dostępna ;p NIC SIE NIE ZMIENIŁO. OFERTA TA SAMA, TYLKO INACZEJ ROZPISANA. CENOWO NADAL BRYNDZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można zadzwonić do DUK i dzisiaj zmigrować do silvera i poprosić o włączenie pełnej paczki C+ ??

Kto na ochotnika, żeby spróbować teraz zmigrować do Canal+ Silver a za kilka godzin/dni zadzwonić z prośbą o włączenie paczki Canał+ (6 kanałów) bo sąsiadowi który migrował tydzień temu włączyli 8) Jakaś tam szansa jest że się w tym bajzlu nie połapią i włącza, ale to już pewnie sporo zależy od systemu i tego na co pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...