Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą rozmawiałem z panią konsultant. Tydzień temu przeszedłem do NC na platinum 99. Powiedziała mi, że jak już migrowałem to nie ma opcji powrotu ani rozwiązania tej umowy, ponieważ było to przesłużenie umowy a nie nowa umowa. Czyli próbują tych co się pospieszyli tak jak ja robić w h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z panią konsultant. Tydzień temu przeszedłem do NC na platinum 99. Powiedziała mi, że jak już migrowałem to nie ma opcji powrotu ani rozwiązania tej umowy, ponieważ było to przesłużenie umowy a nie nowa umowa. Czyli próbują tych co się pospieszyli tak jak ja robić w h...

 

Tak nie można tez dzwoniłem przed chwilą ale ja w cenie Silver za to że przedłużyłem umowę na 18 miesięcy przez cały okres mam całą paczkę C+ czyli Platyna za 69zł dla mnie oferta bombowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami." Czy to oznacza w maju wszyscy będą mieli nc+ za free? Przecież umowa powinna zostać rozwiąznana na dzień 30.04.2013. A nie "do końca maja"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoś w przytoczonej rozmowie trudno znaleźć faktyczną skruchę - i jak widać słusznie oferta jest podobnie nieatrakcyjna jak wcześniej wydaje się, że to działanie ma raczej skłonić pozostania biernym abonentem i powstrzymać falę wypowiedzeń - wiedzą już że w grupie siła teraz rozłożą migrację w czasie. Jeśli prawdą jest że można zostać na dotychczasowych warunkach trwającej umowy - to jest faktycznie jakaś korzyść wymierna - ale tylko dla części klientów (zapewne wedle starej umowy trzeba liczyć się z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia).

Nasuwa się oczywiste pytanie czy migrujący dostaną w końcu lepszą ofertę niż nowi abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie pie....e oni sobie jaja nadal z nas robią :censored: .Nic nie zmienili z cenami tylko najdroższy pakiet wywalili i kilka kanałów dołożyli do najniższego ! TO co ja o nich myślę nie napiszę bo nie wypada :read::censored::censored::censored::censored::censored::censored::censored:

 

To prawda Platyna dale za 119zł przy migracji jak komuś się kończy umowa w czerwcu mam cyfrę plus to ile dostanę za platynę???

 

Ale dla ojca ugrałem ładny pakiet z starą n

Silver 69zł plus c+ cały na 18 miesięcy oferta jest godna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciekawe ile dojdzie kasy jak weźmiemy Platyne + dodatki .....pewnie jak ktoś chciał ALL to wtedy było taniej :D

Ale to tylko nieliczni będą narzekać :brawo::brawo::brawo:

Ja jestem zadowolony :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...