Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Państwa, gdzie ta nowa oferta, która miała być dzisiaj?

Przecież zmieniona oferta miała być w TYM TYGODNIU a nie dziś! Ktoś palnął idiotyczną datę 10 kwietnia i teraz lamenty, że nie ma. Do końca tygodnia jeszcze trochę zostało. Może nC+ dotrzyma słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex.ter: co miał powiedzieć? Myślę, że nie zmyślał. Pokażcie tych, którzy do Universe dostali HBO w gratisie albo paczkę C+. Jak na razie to wszyscy o tym marzą, a nie ma nikogo kto dostał taką konfigurację.

póki co do Universe nie dołożysz paczki C+, bo w ogole takiej opcji nie ma w ofercie, to jak Ci konsultant moze dac?

Ja nie twierdzę, że w tej chwili jest, ale to nie powód, żeby wierzyć konsultantowi, że nic lepszego już NIE będzie!

Od startu nowej oferty minęło dopiero 3 tygodnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że oferta Platyna z HBO to dobra oferta za 99,00zł? Na chwilę obecną pragnę uspokoić, że nie dostałem jeszcze żadnej "takiej" oferty i moje pytanie jest takie, aby poznać wasze zdania byłby ktoś chętny?

 

sory ale po co piszesz o takie ofercie skoro takiej nie dostałeś ? nie rozumiem zamysłu.

 

nie śmiecmy tylko piszmy konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn brał w Październiku 2012r. ofertę Cyfry+ z TV za 1zł abonament 199zł Canal+Prestige HD co nc+ oferuje w takim przypadku za migracją ???????????? :)

 

 

Na niskie pakiety nie licz. ALL INCLUSIVE za 179 PLN pewnie.

 

Niech na nic nie liczy,ci co brali abonament z telewizorem mają "szczególną umowę" i nic nie dostaną chyba że ofertę za 199zł. C+ zabezpieczył się na fakt połączenia z N-ką, i oni nie mogą też wypowiedzieć umowy ze względu na zmianę programową, chyba że zapłacą "pełną" cenę za TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ali69 nie wprowadzaj ludzi w błąd - abonenci Cyfry+ z umową z tv mogą także wypowiedzieć umowę tytułem zmiany programowej/usunięcia z oferty kanałów gwarantowanych. Aneksy dotyczące sprzedaży gadżetu mają czarno na białym zapis, iż w przypadku wypowiedzenia umowy tytułem Art.7 par.1 (jak i w paru innych przypadkach) Operatorowi nie przysługują żadne kary ani roszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,137 ... #BoxBizTxt

 

aha , kumpel z pracy wczoraj migrował dostał silver za 64 zł na rok, i tam zwiększenie pojemności dysku ale to tam standard.

Ale konsultanka mu powiedziała że jest jedną z pierwszych osób które sie zdecydowały i ze w październiku będzie dla niego specjalna oferta świąteczna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,13711627,Jak_to_jest_z_umowami_z_NC___Watpliwosci_wyjasnia.html#BoxBizTxt

 

aha , kumpel z pracy wczoraj migrował dostał silver za 64 zł na rok, i tam zwiększenie pojemności dysku ale to tam standard.

Ale konsultanka mu powiedziała że jest jedną z pierwszych osób które sie zdecydowały i ze w październiku będzie dla niego specjalna oferta świąteczna. :)

a nagrał sobie to :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ali69 nie wprowadzaj ludzi w błąd - abonenci Cyfry+ z umową z tv mogą także wypowiedzieć umowę tytułem zmiany programowej/usunięcia z oferty kanałów gwarantowanych. Aneksy dotyczące sprzedaży gadżetu mają czarno na białym zapis, iż w przypadku wypowiedzenia umowy tytułem Art.7 par.1 (jak i w paru innych przypadkach) Operatorowi nie przysługują żadne kary ani roszczenia.

 

Nie rób tego samego ;-). Już o tym było na Satkurier tylko nie moge ponownie znaleźć bo dałbym linka. Każdy by brał TV za 1zł i abonament na 6 miechów i arrivererci :D.

Umowę możesz wypowiedzieć przecież napisałem i z tego tytułu kar nie ma, tylko za tv zaplacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,13711627,Jak_to_jest_z_umowami_z_NC___Watpliwosci_wyjasnia.html#BoxBizTxt

 

aha , kumpel z pracy wczoraj migrował dostał silver za 64 zł na rok, i tam zwiększenie pojemności dysku ale to tam standard.

Ale konsultanka mu powiedziała że jest jedną z pierwszych osób które sie zdecydowały i ze w październiku będzie dla niego specjalna oferta świąteczna. :)

 

Już dają Silvera za 59zł, więc stał się jednym z pierwszych na którym zarabiają ponad "poziom".Debeściakom należy się bożonarodzeniowy prezent w październiku :brawo:

Ludzie którzy mają N-kę nie wytrzymują napięcia , a NC+ na tym korzysta. Mamy jeszcze 3 tygodnie, moim zdaniem warto poczekać. CP ma lepszą ofertę za 59zł jeśli chodzi o filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem temat na forum NC+ zawierający informacje jakoby posiadacze N-ki bez opcji premium nie muszą migrować do NC+, mogą pozostać na bieżącej umowie, poniżej adres do tematu. Co o tym myślicie? Mam ofertę Wielka Rewolucja płacę 49,99 z History HD :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ali69 nie wprowadzaj ludzi w błąd - abonenci Cyfry+ z umową z tv mogą także wypowiedzieć umowę tytułem zmiany programowej/usunięcia z oferty kanałów gwarantowanych. Aneksy dotyczące sprzedaży gadżetu mają czarno na białym zapis, iż w przypadku wypowiedzenia umowy tytułem Art.7 par.1 (jak i w paru innych przypadkach) Operatorowi nie przysługują żadne kary ani roszczenia.

 

Nie rób tego samego ;-). Już o tym było na Satkurier tylko nie moge ponownie znaleźć bo dałbym linka. Każdy by brał TV za 1zł i abonament na 6 miechów i arrivererci :D.

Umowę możesz wypowiedzieć przecież napisałem i z tego tytułu kar nie ma, tylko za tv zaplacisz.

mistrzu - za TV już zapłacił 1zł, każdy może teraz wypowiedzieć umowę bez konsekwencji, ze względu na:

ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW ½

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ali69 nie wprowadzaj ludzi w błąd - abonenci Cyfry+ z umową z tv mogą także wypowiedzieć umowę tytułem zmiany programowej/usunięcia z oferty kanałów gwarantowanych. Aneksy dotyczące sprzedaży gadżetu mają czarno na białym zapis, iż w przypadku wypowiedzenia umowy tytułem Art.7 par.1 (jak i w paru innych przypadkach) Operatorowi nie przysługują żadne kary ani roszczenia.

 

Nie rób tego samego ;-). Już o tym było na Satkurier tylko nie moge ponownie znaleźć bo dałbym linka. Każdy by brał TV za 1zł i abonament na 6 miechów i arrivererci :D.

Umowę możesz wypowiedzieć przecież napisałem i z tego tytułu kar nie ma, tylko za tv zaplacisz.

 

Dalej wprowadzasz ludzi w błąd - dla idei? Przeczytałeś konkretne zapisy w umowie czy wróżysz z fusów?

 

Osoby, które mają umowę z tv mogą zrezygnować tytułem usunięcia kanałów gwarantowanych (Art.7 par.1 Regulaminu Umowy o Abonament) i nie zapłacą kary za tv. Cytuję Art.5 par.3 aneksu promocyjnego dotyczącego sprzedaży tv: "Abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kar umownych, jeżeli wypowie Umowę zgodnie z art. 4 §1 ust. 5, art. 7 §1, art. 8 §1 lub art. 15 §8 Regulaminu Umowy o Abonament." Wcześniej wymienione są wysokości kar za zerwanie umowy oraz za sam telewizor.

Nadal twierdzisz, że kara przysługuje Operatorowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ali69 nie wprowadzaj ludzi w błąd - abonenci Cyfry+ z umową z tv mogą także wypowiedzieć umowę tytułem zmiany programowej/usunięcia z oferty kanałów gwarantowanych. Aneksy dotyczące sprzedaży gadżetu mają czarno na białym zapis, iż w przypadku wypowiedzenia umowy tytułem Art.7 par.1 (jak i w paru innych przypadkach) Operatorowi nie przysługują żadne kary ani roszczenia.

 

Nie rób tego samego ;-). Już o tym było na Satkurier tylko nie moge ponownie znaleźć bo dałbym linka. Każdy by brał TV za 1zł i abonament na 6 miechów i arrivererci :D.

Umowę możesz wypowiedzieć przecież napisałem i z tego tytułu kar nie ma, tylko za tv zaplacisz.

 

Dalej wprowadzasz ludzi w błąd - dla idei? Przeczytałeś konkretne zapisy w umowie czy wróżysz z fusów?

 

Osoby, które mają umowę z tv mogą zrezygnować tytułem usunięcia kanałów gwarantowanych (Art.7 par.1 Regulaminu Umowy o Abonament) i nie zapłacą kary za tv. Cytuję Art.5 par.3 aneksu promocyjnego dotyczącego sprzedaży tv: "Abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kar umownych, jeżeli wypowie Umowę zgodnie z art. 4 §1 ust. 5, art. 7 §1, art. 8 §1 lub art. 15 §8 Regulaminu Umowy o Abonament." Wcześniej wymienione są wysokości kar za zerwanie umowy oraz za sam telewizor.

Nadal twierdzisz, że kara przysługuje Operatorowi?

 

Przeczytałem tu na forum, co już napisałem więc może były to bzdury . Zamiast sie napinać i wypisywać fragmenty umowy mógłbyś wkleić całą umowę lub dać linka do niej i wtedy byśmy mogli na spokojnie poczytać i podyskutować. Za moją radą nawet jeśli się mylę ludzie nic nie stracą, jeśli ty się mylisz możesz narazić ludzi na spore koszty. Jak widać nie wszystko na forum można brać na poważnie. Nie jestem uczestnikiem tej promocji, ale na twoim miejscu napisałbym do NC+ pytanko dla rozwiania wątpliwości i wkleił odpowiedź na forum. PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...