Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowe podpisałem końcem grudnia 2012r. aż do grudnia 2013r.

NIE DOSTAŁEM zadnego listu o migracji jeszcze. Czyli co? Nie podejmowac żadnych działań?

Już kilkanaście osób (łącznie ze mną) pisało ci, żebyś czekał spokojnie na rozwój wydarzeń (skoro nie kończy ci się umowa).

Co ty z naszymi radami zrobisz to twoja sprawa, ale nie pytaj się w kółko o to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było mówione w tym temacie o wprowadzeniu nowych promocji od 10.04 dla abonentów Cyfry i N-ki na ile to jest prawda to się okaże, ale mimo wszystko może warto jeszcze zaczekać z podpisaniem umowy, sam złożyłem wypowiedzenie i czekam(na razie zero telefonów), trzeba być twardym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko abonenci z N dostali listy.Abonenci Cyfra+ na dzień dzisiejszy zostają przy swoich umowach i oby jak najdłużej tak zostało.

 

bzdura, jestem w n i nic nie przyszło, nawet ten nie-polecony :?

 

listy dostali tylko Ci abonenci N, którzy mieli wcześniej w ofercie npremium. Chyba, że list ugrzązł na poczcie, bo to też już było grane. Ja dostałem i wypowiedzenie poleciało do Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko abonenci z N dostali listy.Abonenci Cyfra+ na dzień dzisiejszy zostają przy swoich umowach i oby jak najdłużej tak zostało.

 

bzdura, jestem w n i nic nie przyszło, nawet ten nie-polecony :?

 

listy dostali tylko Ci abonenci N, którzy mieli wcześniej w ofercie npremium. Chyba, że list ugrzązł na poczcie, bo to też już było grane. Ja dostałem i wypowiedzenie poleciało do Krakowa.

 

no to ugrzązł, bezskuteczna wysyłka listu, bez dowodu nadania

nie miałam ani telefonu, ani listu, to się nazywa ignorancja klienta :crazy:

 

edit: czy może mi ktoś powiedzieć, co się stało z kanałam Sundance? zniknął z oferty, tak samo jak z listy na programie na ich stronie :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak to nazwać?

wezwania do zapłaty są skutecznie doręczane poprzez potwierdzenie odbioru, sąd podobnież, bank.. itd.

 

a, nie, sorry, nie nazwiemy tego ignorancją klienta, a zwykłym olewatorskim przyzwoleniem przez ustawodawców, którzy takie prawo "wolnej amerykanki" wymyślili

 

generalnie można wielu rzeczy się doczepić, paragraf goni paragraf, jedno prawo stoi ponad drugim, kpc, kpa.. no, ale nie odbiegajmy od tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z facebooka od jednego z abonentów N który wysłał wypowiedzenie które zostało zarejestrowane w systemie:

 

Witam

Po złożeniu wypowiedzenia w końcu otrzymałem tel z MEGA SUPER HIPER ofertą abym został NC Łosiem ;) - promocja dla mnie SILVER w cenie 59zł - hmmmmmm BOGACTWO ;) na moją propozycję - ALL INC za 99pln otrzymałem odpowiedź negatywną - ciekawe czemu ;) - TAK i tak przechodzę do CP

 

Canal+ Silver dostępny już za 59 zł.

 

Moim skromnym zdaniem NIE WARTO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt a już nie żaden julek i menedżer z C+ nie będzie mi dyktował za ile i na ile moje oczy mogą oglądać. To ja tu dyktuje warunki ile się godzę płacić, za co i na ile chce

Oczywiście w Polsacie bez mrugnięcia okiem zgodzili się na warunki podyktowane przez ciebie? Ludzie, nie popadajmy w paranoję...

może powinien to ująć w cudzysłów to lepiej by było zrozumiałe, chodzi o to że w CP nikt odgórnie nie podyktował mi tego czego bym nie chciał, w przeciwieństwie do NC+ i ich listu. Czy twierdzisz że sztywna oferta bez możliwości negocjacji to nie wciskanie na silę? albo dajesz albo papa, wiec zrobiłem papa, dobry przykład jak nie szanuje się klienta...to jest zarazem świetny materiał na studia dla przyszłych managerów jak takiego bajzlu nie zrobić w przyszłości

Jak CP to kiedykolwiek zrobi, postąpię tak samo, zrobię papa pójdę w inne miejsce. mamy wolna gospodarkę i wolność wyboru, i to sie tyczy Francuskiego Julka jak i Polskiego Zigiego Solorza, z drugiej strony po takiej wątpię to obawiam sie że inni nigdy w życiu takiego odstrzału na samym sobie raczej nie zrobią. NC zgłosiło się na ochotnika i straciło bardzo, bardzo wiele. Sama odbudowa wizerunku to lata świetlne.

Wracjac do głównego tematu......bardzo wątpliwa sprawa aby przebudowano ofertę w drastyczny sposób, pewnie coś kosmetycznego, założenia ekonomiczne na koniec roku muszą być spełnione. inaczej centrala prezesowi łeb urwie :lol2: i to w dodatku jak taki pewny siebie był że Polacy to idioci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...