Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież sama zawarłaś taką prośbę w piśmie więc firma od chwili otrzymania pisma wykorzystać numeru telefonu :-( Przepisujecie żywcem wzory z internetu a potem macie pretensje :-(

 

"Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claudia skoro wyslalas wypowiedzenie w celu negocjacji oferty i oczekujesz na telefon to sama zadzwon i po problemie.

 

Gdy sama zadzwonię oferta będzie gorsza, niż to oni do mnie by zadzwonili. Ktoś kto się naprasza, zawsze gorszą ofertę dostanie. Ja wysłałam wypowiedzenie i byłam przygotowana na DUK, celowo napisała, że po

po zakończeniu umowy dane muszą zniknąć w razie konieczności.

wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

 

Chore podejście firmy nc+ do klientów. Nie będę się napraszała. Myślałam, że zadzwonią sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak napisałam:

 

"Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy."

 

Jak zadzwonią to zadzwonią, a jak nie to trudno. Wypowiedzenie wysłałam także w centrum nc+ oraz listownie dla zabezpieczenia się.

 

proszę o NIEZWLOCZNE ich wykasowanie (...) Z DNIEM ZAKONCZENIA UMOWY.

 

Podałaś dwie daty, więc pewnie żeby nie ryzykować pozwami dostosują się do tej najbliżej czyli niezwłocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sama zawarłaś taką prośbę w piśmie więc firma od chwili otrzymania pisma wykorzystać numeru telefonu :-( Przepisujecie żywcem wzory z internetu a potem macie pretensje :-(

 

"Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych"

 

napisała "z dniem zakończenia wypowiadanej umowy".

czytaj dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claudia - sama zazadalas zaprzestania przetwarzania twoich danych, a zgodnie z ustawa nastepuje to niezwlocznie po otrzymaniu takiej prosby, wiec zrozum ze nie moga do ciebie dzwonic, wiec sama jestes sobie winna. Ty nie mozesz dyktowac im kiedy maja zaprzestac przetwarzania danych, bo o tym decyduje ustawa i w tym tkwi sedno sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich tych co brali wzór wypowiedzenia z anty nc+ raczej nie zadzwonią. Jest tam takie zdanie:

"Jednocześnie proszę o zaprzestanie kontaktowania się ze mną przez system

telefoniczny w celu przedstawienia kolejnej oferty. Moja decyzja jest nieodwołalna. "

Jak ktoś nie czytał i na coś liczy to lepiej niech sam dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z dniem zakończenia umowy napisałam, to znaczy, że chciała otrzymać od Was, od DUK telefon. Chciałam się zabezpieczyć w razie nie zmigrowania do nc+, że od 1 maja już, ma moich danych tam nie być w razie konieczności. Trudno się mówi, stracą 99 zł :)

Dawno tak chorej, absurdalnej sytuacji nie widziałam w firmie żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to było w drogiej części zdania i dotyczyło wykasowania danych a nie zaprzestania przetwarzania a to dwie rózne sprawy :-( Takie są własnie skutki przepisywania gotowych wzorów :-(

 

Ustawa mówi, że operator wstrzymuje przetwarzanie danych w chwili otrzymania takiego pisma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo czeka się na kuriera z dekoderem po skorzystaniu z oferty migracyjnej przez telefon?

 

Dla Teścia jak przedłużałem kazali zgłosić się do APS i tam odebrać dekoder minął tydzień i dekodera nie ma w systemie do odbioru oferta jest ale nie ma kanałów na dekoderze SD kazali włączyć przeszukanie kanałów ale dalej nic nie ma.

Reklamacja na dekoder złożona jaja jak berety w tej nc+ i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...