Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź im lepiej pełny pakiet w Cyfrowym Polsacie. Zaoszczędzisz im kłopotów z NC+ na starość :!:

 

Chyba nie miałeś nigdy do czynienia z CP - to jest dopiero szambo... a jak wypowiadasz umowę, to wszystko dokumentuj na fotkach przy świadkach i wypowiedzenie wysyłaj tylko ze zwrotką, bo inaczej Ci powiedzą, że nic im nie wysałełś - zresztą nawet ze zwrotką kłamali w żywe oczy twierdząc, że nic nie przyszło - dopiero gdy im zakomunikowałem, że mam w dłoni zwrotkę z potwierdzeniem przez nich odbioru wypowiedzenia, to nagle w systemie takowe się znalazło... sory za OT, ale jak czytam posty zachwalające CP, to krew mnie zalewa - właśnie miałem dla rodziców, a rozwiązanie umowy i odesłanie sprzętu (nie można oddać tam gdzie brałeś) to był szczyt, złodziejstwo i naciągactwo - do tego stopnia, że próbowali wyłudzić kasę za pilota, który również się nagle odnalazł w kartonie po moim oświadczeniu, że mam dokumentację fotograficzną pakowania sprzętu i świadka, że pilot był zapakowany... Generalnie po za WizjąTV miałem wszystkie platformy i drugiego takie [beep]u jak CP nie było...

Co do nc+ dostałem ofertę, w której mam wszystko co miałem(Monster, HBO, seriale) z zamianą nPremium na komplet C+ za 19zł więcej niż miałem... poczekam jeszcze do końca przyszłego tygodnia, choć ta oferta zupełnie mnie już satysfakcjonuje, może uda się coś jeszcze urwać, tak czy siak dramatu nie ma...

Niestety całkowita prawda.

M.in. dlatego przeszedłem swego czasu do n, bo ciągle były z nimi problemy. Na telefony do nich wydałem czasem więcej niż na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jak na ironie o 9 rano babina z enceplus dzowniła z niesmaowita i nie powtarzlana oferta za 109 zł i 18 miesieczny kaganiec. Grzecznie odpowiedziąłem że przestała mnie interesowac ich oferta z dniem 21 marca.

Byłem godzinę temu oddać dekoder N do punkt NC plus i nie wiem jak w innych miejscach w Polsce ale u mnie facet minę miał jakby zaraz miał iść drzewa szukać, od startu sprzedał raptem 4 abo i Universe i Silvera zwrotów dekoderów już miał na dwóch kurierów. Okreslił tylko to jednym zdaniem; jak tak dalej pójdzie to zrezygnuje z prowadzania punktu NC+, p[panowie z C+ popełnili z oferta samobójstwo.

Natomiast u konkurencji CP zrobił się mały zator w dekoderach, aktualnie brak na stanie i trzeba czekać na dowóz. Ciesze się osobiście iż pozbyłem się tego francuskiego g....., nikt a już nie żaden julek i menedżer z C+ nie będzie mi dyktował za ile i na ile moje oczy mogą oglądać. To ja tu dyktuje warunki ile się godzę płacić, za co i na ile chce. Koniec roku dla NC+ z ilością abo oraz z finansami widzę w ciemnych kolorach, chyba że dojdzie do jakiego wielkiego przewrotu w ofercie. Obecnie po prostu " zabili się" sami

 

 

Nie tylko u ciebie We Wrocławiu w dużym Centrum Cyfra + mam takiego znajomego mówił mi że jest dramat może podpisał parę umów na najtańsze pakiety i to tyle reszta tylko wchodzi i się pyta mogę zostawić dekoder? wypowiedzieć umowę? to jest 80% klientów a reszta przychodzi drzeć się na niego i na tych z nc+ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem właśnie po stosunkowo króciutkiej rozmowie z konslutantką. ;)

Trwało to może 5min i odłożyła słuchawkę :lol2: nie poszła na moje warunki (99zł+MR+HBO) ,bo nawet sama od siebie nie chciała dać nic niżej.

Czekam więc dalej.

I mam pytanie jako abonent C+ do kiedy mam czas z rozwiązaniem umowy? Bo wczoraj kumpel mi mówił ,że do końca czerwca.

Prawda to jest? Potrzebuję informacji na ten temat. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem właśnie po stosunkowo króciutkiej rozmowie z konslutantką. ;)

Trwało to może 5min i odłożyła słuchawkę :lol2: nie poszła na moje warunki (99zł+MR+HBO) ,bo nawet sama od siebie nie chciała dać nic niżej.

Czekam więc dalej.

 

Ja też dokładnie na to czekam. Dadzą... biorę od razu i obojętnie mi czy na 12/18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, abonenci Cyfry! Powtarzam raz jeszcze: nie róbcie nic, dopóki nie dostaniecie listu. Konsultanci mogą mówić, co chcą. To ich interes, żeby wyhaczyć prowizję. Cały ten chaos informacyjny ma na celu jedno: skusić jak najwięcej napaleńców. Natrętny, bezwzględny, niskich lotów marketing. N-kowiczom się nie dziwię, bo dostali propozycję "nie do odrzucenia". Ale abonenci Cyfry? Rezygnujcie, migrujcie tylko wtedy, jeśli sami tego chcecie (jakakolwiek jest Wasza motywacja) bądź musicie z uwagi na przykład na dobiegającą końca umowę. Nikt Was jeszcze pod ścianą nie postawił! Nie wybiegajcie przed orkiestrę! Cierpliwości i zdrowego rozsądku odrobinę. Proszę.

I będę chyba ten post wklejał co jakiś czas dla przypomnienia. Najwyżej dostanę bana.

 

...Konsultantka z która rozmawiałem w Niedziele stwierdziła że osoby z cyfry + na ta chwilę mają czas do końca czerwca więc chyba wiedziała co mówi chociaż ...

Ciekawe, na jakiej podstawie tak twierdzi, bo nawet jeszcze nie wysłali listów z informacją do abonentów C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt a już nie żaden julek i menedżer z C+ nie będzie mi dyktował za ile i na ile moje oczy mogą oglądać. To ja tu dyktuje warunki ile się godzę płacić, za co i na ile chce

Oczywiście w Polsacie bez mrugnięcia okiem zgodzili się na warunki podyktowane przez ciebie? Ludzie, nie popadajmy w paranoję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja czekam do końca czerwca. To znaczy jakieś 2tyg wcześniej napiszę wypowiedzenie czy coś. :)

W sobote bylem wymienic dekoder i babka w APS mowiła klientom,że trzeba sie okreslic do konca kwietnia ,kazdy [beep] co innego

w zależności czego byłeś wcześniej klientem. Bo ponoć C+ mają dłuższy termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thazek, listu żadnego o migracji z nc+ nie dostałeś jak rozumiem. Do kiedy masz umowę w cyfrze? Kończy ci się niedługo? Bo jeśli masz ją jeszcze na kilka miesięcy i podoba ci się to co masz i za ile to masz, i nie marzysz o przenosinach do nc+, to możesz i powinieneś zostać na tej umowie. Co ty z tym czerwcem? Do końca czerwca z określonych powodów ( znikające programy) mogą składać wypowiedzenia ci, którzy chcą. Ty masz obowiązującą umowę z cyfrą, nc+ do żadnych ruchów cię nie zmusza, a nawet gdybyś na dniach dostał list o migrowaniu to być może okaże się lada dzień, że jest to bezprawna forma informowania nas o zachodzących zmianach. Opłaca się z różnych powodów spokojnie czekać na rozwój wypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem do nich bo dowiedziałem się,że trzeba coś zadziałać bo mi przedłuża umowę na ich warunkach. ..

Wiem głupi byłem. Ale i tak nie dałem się ugiąć, nie zgodziłem się na ich warunki.

To kiedy mogę się spodziewać listu od nich? Bo dużo ludzi już ponoć dostało a ja jeszcze nie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thazek Trzymaj się tego co masz. Nigdzie nie wydzwaniaj, nic nie składaj. Czekaj spokojnie. Nikt cię w tej chwili nie może pozbawić tego co masz w cyfrze. A nawet jeśli masz w planach dobrowolną migrację to też się wstrzymaj do końca miesiąca - coś powinno się zmienić, choć nie wierzę tu w żadne cuda. Gorzej w każdym razie nie będzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Znowu dziś mnie molestowali, czyli AI (All Inclusive), za 179 przez 18 miesięcy.

 

Nic nie mają nowego do zaproponowania, tak więc czekamy aż pójdą po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thazek Trzymaj się tego co masz. Nigdzie nie wydzwaniaj, nic nie składaj. Czekaj spokojnie. Nikt cię w tej chwili nie może pozbawić tego co masz w cyfrze. A nawet jeśli masz w planach dobrowolną migrację to też się wstrzymaj do końca miesiąca - coś powinno się zmienić, choć nie wierzę tu w żadne cuda. Gorzej w każdym razie nie będzie 8)

Czyli mam rozumiec ,że to co mam do tej pory to będę miał do końca trwania umowy czyli do Grudnia 2013 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...