Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

109zl za platyne

+ 10zl za multiroom ADB .

Na 18 miesiecy.

 

Na pytanie co mam zrobic z sagemcomem ktory kupilem na wlasnosc pani nie potrafila mi powiedziec. Do tego aktywacja 50zl za ADB 1 50zl za ADB 2 i jeszcze 50zl za aktywacje samego multirooma Czyli 150zl psu w bude.

 

Do tej pory Optimum HD C+ za 79zl.

 

 

99zl z multiroomem biore.Za wiecej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowę do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane już w lutym i NIE zadzwonili ani razu!

nie było propozycji jeszcze za czasów :D C+ ani teraz od nowości.

widocznie im moja stówa wadzi i nie chcą jej... łaski bez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej na pewno.

To ja chciałem Platyne + HBO za 99 zł. :)

 

Ja chciałem platynę z HBO wczoraj za 99 złotych. Z każdym telefonem będę proponował inną ceną. Dzisiaj chcę ją za 89 złotych. A jeśli będzie za 99 złotych, to w cenie mam mieć History HD i Sundance Channel, i dorzucę Filmbox np. na pół roku. Teraz - po słowach Pani wiceprezes - robię z tego sobie jaja.

 

I tak będę się z nimi woził do 14 kwietnia, bo wczoraj złożyłem też wypowiedzenie.

 

I tylko współczuję biednym konsultantom, którzy muszą się wozić z nami. Bo wiem, że to nie ich wina...

 

To jest rozsądne Platyna + HBO oraz History, Soundance za 99 zł.

Ja bym wolał Cinemaxy jak już, chociaż tam i tak jest bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje All Inclusive+ , MR na trzy odbiorniki, Mediabox + 2 inne dekodery. MR - darmowy, zero opłat za dzierżawę (lub jakaś symboliczna), zero opłaty za aktywację. Ale ja mam czas, nie spieszę się. Nie będę do nich wydzwaniać, poczekam sobie cierpliwie ;) Dzięki temu forum, które śledzę już parę lat, mam też argumenty do ewentualnej dyskusji z konsultantami i nie mam zamiaru przyjmować ofert nie satysfakcjonujących mnie.

 

A Cyfrze jestem od czasów Wizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy. Przy zamawianiu nc+ online (na razie oczywiście nie będą zamawiał, chciałem tylko przyjrzeć się szczegółom oferty):

https://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus/zamow

 

i nie da się odznaczyć dekodera (taka "różowa kropka"). Czy to znaczy, że aby skorzystać z nc+ muszę wziąć od nich dekoder ?!

Tak, nowi użytkownicy muszą brać nowe dekodery z Conaxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem dzwonił do mnie konsultant z propozycją:

CANAL+PLATINUM wraz z MULTIROOM za kwotę 109zł

oraz opcja druga

CANAL+PLATINUM bez MULTIROOM za 99zł

 

Odmówiłem grzecznie, jasno dałem do zrozumienia, że mój limit to 80zł i chcę mieć całą paczkę CANAL+, multiroom w takim przypadku jest mi już zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89 dla migrujących do Canal+Platinum (ciężko będzie wydusić ponad 30%rabatu czyli kwotę 79zł)

 

Czemu ciężko?

W cenniku Canal+ Optimum HD kosztował 107zł a HD Optimum Promo kosztowało 8 zł (taką mam ceną w ICA) czyli łącznie wg cennika mój pakiet był wart 115 zł.

A ja za niego płacę 62 zł czyli 53% ceny wyjściowej, nie licząc 8 zł za HD Optimum Promo wychodzi 58% ceny, czyli obniżka wyniosła 45 zł (42%).

 

Jeśli teraz przy cenie 119 zł za Canal+ Platinum przy tej samej obniżce kwotowej 45 zł (38% rabatu) wychodzi cena 74 zł i tyle mogę zapłacić.

 

Zgodzę się na maksymalnie 15 zł większą kwotę rachunku za kontent obejmujący co najmniej tyle ile miałem do tej pory, czyli paczkę Canal+ zawierającą dwa kanały filmowe z Ekstraklasą i Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169 za all dostałem stary mooltiroom 2 karty w cenie , dwa dekodery pace pvr i philips pvr za darmo umowa na 18 miesięcy , w cyfrze jestem od 8 lat myślę że za wszystko to i tak dobra cena.

 

Ja też jestem długoletnim abonentem C+ i taka oferta też by mnie satysfakcjonowała. Miałeś jednego Pace i dobrałeś drugiego czy już miałeś dwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palisz papierosy - kosztują 12 zł, zdrożeją do 18 zł - przestaniesz palić?

 

Nie przestane.Zmieniłem dostawce i płace 3 zł.Coś jeszcze?

No właśnie, ale ten sam "dostawca" co do tej pory nie zaproponuje ci, że specjalnie dla ciebie zacznie sprzedawać papierosy znowu po 12 zł. Ew. wprowadzi obniżkę promocyjną bo mu sprzedaż spadnie, ale po promocji ceny będą normalne.

 

Tak samo jest z platformami - można z nimi ponegocjować, ale wyjściowych cen nagle nie obniżą. A można też przejść do CP lub wybrać DVB-T.

 

PS. Cały czas czekam na telefon z nC+, zastanawiam się czy mój formularz w ogóle do nich dochodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...