Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...U moich rodziców też pojawił się problem z odbiorem hd po zmianie operatora, sygnał był gorszy, dzwoniliśmy do ncplus powiedzieli że trzeba antenę ustawić bo coś pozmieniali.

 

dla mnie jesteś trollem nc+...jak na razie nie zmieniałem operatora (choć nie ma to najmniejszego znaczenia dla jakości sygnału!)...mogę tylko dodać, że na HBO wszystko jest w jak najlepszym porządeczku, tylko ta nowa paczka c+ do ch... niepodobna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z dokumentów zawartych na stronie internetowej ncplus dotyczących świadczenia usługi w ramach pakietu Platinium typu szczegółowe warunki świadczenia pakietu Platinium, wykonywania umowy itp. jest napisane że Eurosport należy do kanałów niegwarantowanych?

 

W którym, Ty mówisz poważnie, czy tylko robisz sobie żarty?

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus

 

Spokojnie przeanalizuj stronę z tą ofertą.

 

w którym miejscu pod podnaym linkiem wskazane jest, które kanały nie są gwarantowane?

być może dostałem oczopląsu od siedzenia przed kompem, ale serio ja tego nie widzę> - w którym miejscu pod podanym przez ciebie linkiem jest napisane że dany kanał nie jest gwarantowany?

 

DOBRA JUŻ WIDZĘ, ten szary rożek z dołu ikonki jest totalnie niewidoczny bo jest w kolorze tła A TO SKU.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

yavaine, już Ci to wyjaśniono, jeśli jednak tego nie czytałeś, to zwróć uwagę na szary trójkącik w rogu piktogramu kanału z oferty, no i oczywiście legendę (opis), tego oznaczenia.

 

ps.

Przejdź się na jakiś spacer, bo faktycznie masz problem z percepcją. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując, to jakie są teraz aktualne oferty dla migrujących, bo chyba wątek pomyliłem

Wątek nie pomyliłeś tylko oferty aktualne znane są od kilku dni i nic się w nich nie zmienia ,więc kolegom pokroju yavaine należy pewne sprawy wytłumaczyć bo to analfabety satelitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...U moich rodziców też pojawił się problem z odbiorem hd po zmianie operatora, sygnał był gorszy, dzwoniliśmy do ncplus powiedzieli że trzeba antenę ustawić bo coś pozmieniali.

 

dla mnie jesteś trollem nc+...jak na razie nie zmieniałem operatora (choć nie ma to najmniejszego znaczenia dla jakości sygnału!)...mogę tylko dodać, że na HBO wszystko jest w jak najlepszym porządeczku, tylko ta nowa paczka c+ do ch... niepodobna!

 

Też uważam że z paczką C+ coś jest nie tak.

A w dekoderze na multi spadła jakość do 30%, dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...U moich rodziców też pojawił się problem z odbiorem hd po zmianie operatora, sygnał był gorszy, dzwoniliśmy do ncplus powiedzieli że trzeba antenę ustawić bo coś pozmieniali.

 

dla mnie jesteś trollem nc+...jak na razie nie zmieniałem operatora (choć nie ma to najmniejszego znaczenia dla jakości sygnału!)...mogę tylko dodać, że na HBO wszystko jest w jak najlepszym porządeczku, tylko ta nowa paczka c+ do ch... niepodobna!

 

twój problem jest powszechny, wiele osób skarżyło się na jakość sygnału po fuzji, tych z dawnej cyfry plus, W jakości sygnału wychodziło 4+ a mimo to niektóre kanały hd nie odbierały. tak było u moich rodziców i to jest fakt. Po telefonie powiedzieli że coś pozmieniali i trzeba na nowo stroić antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując, to jakie są teraz aktualne oferty dla migrujących, bo chyba wątek pomyliłem

 

Pewnie nie ma żadnych bo tylko sie sprzeczają o kanały i kable HDMI :jupi:

 

 

ustawcie porządnie anteny (miernikiem a nie wisząc za balkonem i zerkając to na telewizor to czy wypadniecie za okno) i problem pikselozy zniknie ;)

ot tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

 

Takich ludzi nam potrzeba NIEUGIĘTYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

 

Takich ludzi nam potrzeba NIEUGIĘTYCH

Takich ludzi naprawdę jest dużo i za niedługo o nich się dowiemy. Kiedy? Gdy spadną ceny w nc-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Full w N i dodatkowy pakiet świat za 39zł, wysłałem wypowiedzenia i po potwierdzeniu przez konsultanta, że umowa zostanie rozwiązana 30-04-2013 powiedział, że nie będzie już dla mnie oferty, potwierdził mi to pracownik w APS i inny konsultant, gdy zadzwoniłem zapytać o ofertę. czy ktoś też taką informację otrzymał?

No i kolejny przykład, że mały szantażyk rodem z dawnej cyfry już nie skutkuje. Sporo osób już się tak nacięło niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy (ci co zmigrowali do nc-) ja wam się w sumie nie dziwię że teraz tak strasznie zachwalacie tą platformę teraz po migracji bo co macie pisać że złą ofertę, macie ją za drogo. Teraz nagle każdemu pakiet, oferta ,poczynania nowej platformy pasują. Ale musicie wiedzieć że moim zdaniem jesteście w mniejszości (piszę moim zdaniem bo nie mamy danych oficjalnych, a swoje przypuszczenia opieram na sondzie wykonanej na 10 osobach posiadających zarówno dawną N jak C+, 8 OSÓB Z TYCH 10 WYSŁAŁO JUŻ WYPOWIEDZENIA w tym i ja). Zaznaczam że obecnie płacę 99 zeta a chcę jeszcze dobrać MR czyli stać mnie na ok 130 zeta /miesiąc. Ale obecne negatywne poczynania i podejście NC- (propozycja tego co chcę za 179 zeta) wymuszają na mnie albo przejście do CP albo przeczekania do grudnia bo wtedy jak ubędzie platformie nc- 500-700 tyś abo pakiety będą w przestępnej cenie. A wy koledzy drodzy nadal będziecie bulić na KRÓLA JULIANA

I to jest właśnie głupota pracowników czy dysydentów NC+, że dla takiego klienta nie ma satysfakcjonującej go oferty tylko sztywna ramówka. Zrozumiałbym jakby ktoś chciał z najwyższego zejść na najniższy pułap/ spadek zarobku na takim abo. ale w tym przypadku głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

 

Takich ludzi nam potrzeba NIEUGIĘTYCH

Takich ludzi naprawdę jest dużo i za niedługo o nich się dowiemy. Kiedy? Gdy spadną ceny w nc-

 

Już po 19 kwietnia ceny zejdą w dół, fala wypowiedzeń ich zaleje to pójdą po rozum do głowy.Przecież oni muszą płacić grubą kasę za prawa autorskie i jeszcze zarobić. Tak więc wyszli z założenia że najpierw zarobią na marży a później na ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

Dane czerpie stąd https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html wszystkie te kanały są nie gwarantowane dla univerce +

 

Czyli co mamy 27 kanałów niegwarantowanych w tym 4HD to daje nam jakieś 25% oferty niegwarantowanej :lol2:

 

Potrzebna lekcja matematyki? po pierwsze 18 kanałów a nie 27, po drugie 18 kanałów ze 114 kanałów to ok. 15%, a nie 25%, po trzecie jak słusznie kolega zauważył czego ja nie dostrzegłem kanały te nie są gwarantowane w najtańszych pakietach, nie zaś w Platynie, i wreszcie zobacz jakie są to kanały?? wartość przedstawia dla mnie jedynei eurosport, rozumiem że dla kogoś może liczyć się jeszcze mtv i animal.

 

 

Mistrzu a masz dzieci??? Bo to, ze dla Ciebie liczy sie tylko Eurosport to nie znaczy, ze dla kogos nie jest wazne cos innego. Pomysl troszke i nie pisz glupot tylko pod swoim katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

 

Koledzy najważniesjsza część cytatu platyny za 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara Nejman-Herman

Dzwonili do mnie z cellcenter po otrzymaniu trzech wypowiedzeń. Zaproponowali 3 platyny za 89 na 18 miesięcy.powiedziałam że mogę zgodzić się na 3 umowy , platyny po 69 zł na 18 miesięcy i mają 2 tygodnie na podjęcie decyzji, po tym terminie mają już do mnie nie dzwonić bo oddaje trzy dekodery.

 

Cytat z facebooka/antyncplus

 

Koledzy najważniesjsza część cytatu platyny za 89

 

 

Daj znac co z tego wyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...