Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt taniej niz 99 zl nie dostal platinum czy to juz jest z multiroomem i dekoderami ? Ludzie pojawiali sie i czesto nie precyzowali tak istotnej informacji. Pracownicy NC+ tez nie ulatwiaja zadania mowia wszystko zeby zlapac klienta a pozniej okazuje sie ze dostalismy cos innego niz mowil konsultant i reklamacje. Ostroznie podchodze do newsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem platne na 12 miesięcy za 99 pln z dekoder pace pvr 500 Gb darmowe uzytkowanie. Bez mr. Piszę to poraz kolejny, tylko tu jest taki bur..l że trzeba by co stronę dodawać taka informacje czyli co parę minut. Przechodziłem z C+.

To tak jest jak się pisze w [beep]u ;)

Założyłem nowy watek tylko do tego, ale nikomu się nie chce napisać .

viewtopic.php?f=174&t=31060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowe i dostałem umowę na 12msc za 79zł- Pakiet Gold i HBO przez 7msc Gratis. Potem 20zł za pakiet HBO. Myślę, że taniej za bardzo nie będzie ale HBO na pewno się dostanie za darmo na cały okres umowy. Szału nie ma ale kończyła mi sie umowa z końcem marca więc jak dla mnie była to najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem z Univers+ na 12 miesiecy za 49,- (miałem WPT w N) i do tego 3 kanały HBO na 7 mies gratis.

 

O - coś takiego mnie zadowala. A po 7 m-cach HBO automatem przechodzi? Za ile?

Możesz zrezygnować albo przedłużyć z dopłatą ale nie pytałem ile by to miało kosztować bo ja nie będę przedłużał, przynajmniej na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon pod nr 222200191 oferta universe+ 59zł PVR 500GB 0zł MR 2 karty cameleon 0zł umowa na 12mies od 1maja czy to dobre warunki.Pozdrawiam Tomasz

 

Dobre - tym bardziej że jakbyś zrezygnował i musiał brać dla nowych to 30 zł więcej za sprzęt i multiroom trzeba doliczyć

 

Ja mam za 119 zł/msc PLatynę - ale mam multiroom premium i 500 gb pvr za darmo. A mam w sumie 3 dekodery(clonem). Jakbym brał jako nowy to trzeba by było doliczyć ok 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtS007 Pytanie czy wypowiadając umowę dostaniemy przynajmniej 10 zł lepsza ofertę, czy tylko same bonusy typu darmowe HBO na 6 miesięcy czy być może multiroom ?

Zależy, co komu pasuje. jak na bonusie zależy to dobrze, jak nie potrzebujemy bonusu, to te 10 zł piechota nie chodzi. Ja nie miałem jeszcze okazji negocjować, więc nie wiem, na czym stanę. Czekam na ramówkę nowego Canal+. Wtedy będę miał jakieś podstawy do oceny oferty.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z poczty - poszło wypowiedzenie. Wracając widziałem kolejkę kilku osób (może z 7-8) pod jeszcze nie otwartym sklepem TV Sat gdzie sprzedają Cyfrowy Polsat. Coraz ciekawiej to wszystko wygląda. Ciekawe ile nc+ będzie miała abonentów w maju jak wypowiedzenia wejdą w życie i co im się lepiej opłaci zejść ok. 20 -30 zł. z ceny czy strata sporej liczby abonentów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem z Univers+ na 12 miesiecy za 49,- (miałem WPT w N) i do tego 3 kanały HBO na 7 mies gratis.

 

O - coś takiego mnie zadowala. A po 7 m-cach HBO automatem przechodzi? Za ile?

Możesz zrezygnować albo przedłużyć z dopłatą ale nie pytałem ile by to miało kosztować bo ja nie będę przedłużał, przynajmniej na tą chwilę.

 

 

później 20zł za miesiąc albo można zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dzisiaj 2 kwietnia. Umowę miałem do 31marca (wypowiedzenie wysłane w lutym) - zero kontaktu z ich strony.

Co dalej?

1. Ile mam czasu na oddanie sprzętu?

2. Czy jeszcze będą do mnie dzwonić czy po 31marca zniknąłem z ich systemu i jestem wolny?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 dni masz zdać dekoder kartę cyfry do APS. Jeśli dekoder mnie jest twoja własnością. Znając życie nie zadzwonią.

Zadzwoń ma infolinię 223104747 i się zapytaj czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane to się dowiesz.

Niekoniecznie - do mnie dzwonili rok temu gdy juz leciał ten okres i cofnełem wypowiedzenie. Teraz maja większy bigos i z kazdym dniem więcej wypowiedzeń 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...