Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam Telewizję N wszystkie pakiety N bez premium, umowa do 30.04.13 później przechodzi na czas nie określony w takiej samej stałej cenie, ale podałem swoje dane jakiś czas temu tutaj http://ncplus.pl/migracja i do tej pory nie oddzwonili. ( dodam ze w lutym dzwoniłem do N i konsultant sprawdził i zapewnił ze tak jest z moją umową jak podałem wcześniej ale to było za czasów n a nie nc+.)

 

I pytanie czy zadzwonić do nich do wiedzieć się jak teraz będzie pod szyldem nc+ czy poczekać jeszcze aż sami się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaproponują Platynę + HBO +multi za 99zł, Gold + HBO + Multi za 89zł, bądz sam gold za 75 + multi i przywrócą Trace Urban to się zastanowię nad pozostaniem, inaczej spadam do Polsatu. Jako że zapewne takiej oferty się nie uda ugrac, to w takim razie arrivederci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niezadowolonych. W piątek przedłużyłem umowę.która konczyła się 31 marca 2013. Wcześniej złożyłem wypowiedzenie.Otrzymałem platyne full opcję za 99 zeta na 18 miesięcy z bezpłatnym ultraboxem Pace 500 gb pvr.Do tej pory korzystalem z pakietu canal start hd za 42 zł oraz TNk HD full opcja za 60 zł, razem 102 zeta miesięczne. Więc nie narzekajcie że jest drogo.Taniej nie będzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na taka liste kanalow ?

viewtopic.php?f=174&t=30730&p=757914#p757914

 

Dla mnie chore jest narzucanie jakiejkolwiek listy. Każdy ogląda to co chce i powinien mieć możliwość ustawienia kanałów po swojemu jak na niezależnych dekoderach.

 

Wszyscy tu się awanturują, że TVP1 powinien być na 1, a ja na swojej liście na fergusonie mam na 1 Canal+, TVP1 gdzieś na 41 kanale. Tak jak nie wyobrażam sobie mieć Eurosport na 101 kanale. U mnie to najważniejsza paczka obok canal+, dlatego Eurosport mam na kanale nr 7. Potem mam France TV, a wielu dla mnie nieważnych kanałów w ogóle na liście nie mam mimo że mam je w pakiecie, jak Discovery, National Geographic, TVN24 itp

 

Ktoś mógłby napisać, że moja lista to herezja i go rozumiem. Bo każdy ma swoje zainteresowania i ogląda inne rzeczy. Ja sobie nie wyobrażam by skakać po swoich kanałach od 30, do 101 czy 170 kanału. Tak jak w telefonie, dla jednego ważniejszy jest telefon do mamy, dla innego do dziewczyny, a jeszcze dla kogoś innego do kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, że to chyba jedyny sprzęt elektroniczny na rynku, który coś nam narzuca! Na komputerze, tablecie, telefonie itp można ustawiač własne spersonalizowane ustawienia i mieć aplikacje w dowolnej kolejności.

 

Dlatego ja nigdy jak pewnie wielu tutaj nie zgodzę się na dedykowany dekoder nawet jakby mi dopłacali do takiego pakietu platinium 50 zł miesięcznie. Wolę kupić węgierską telewizję, która pokazuje np ligę angielską i pozwoli mi ten kanał postawić na kanale 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po tel i zgodzilem sie na abo za 99 platyna z nc go .pytalem sie 4 razy czy ncgo bedzie darmo do konca umowy i mi to 4 razy potwierdzil ze nc go jest w cenie abo za 99 do konca trwania umowy.i pytalem czy rozmowa jest nagrywana potwierdzil a jak mie oszukal to wypowiedzenie

To i dzisiaj pracują, jak tak to połów trwa non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiadomo ze chodzi o czas antenowy, to co jest na poczatku ogladsz najczesciej. ile razy zdarzylo sie wam wlaczyc kanal nr 1 i po kolei szukac czegos ciekawego?
bzdura.jak ktoś nie zna swojej listy to szuka swoich ulubionych porozsypywanych kanałów.i to je w pierwszej kolejności sprwdza,czy nic nie ma na nich ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niezadowolonych. W piątek przedłużyłem umowę.która konczyła się 31 marca 2013. Wcześniej złożyłem wypowiedzenie.Otrzymałem platyne full opcję za 99 zeta na 18 miesięcy z bezpłatnym ultraboxem Pace 500 gb pvr.Do tej pory korzystalem z pakietu canal start hd za 42 zł oraz TNk HD full opcja za 60 zł, razem 102 zeta miesięczne. Więc nie narzekajcie że jest drogo.Taniej nie będzie !!!

Ja mam umowę do końca lipca i mi bez wypowiedzenia tez za tyle zaproponowali :lol2: Spokojnie będzie taniej.Wystarczy poczekać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...