Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@krakowiaki Uważam, że to info w tej sytuacji jest nieaktualne. Może za 2 lata? Na chwilę obecną ekstraklasa jest obecna w obu platformach no i w TVP 2 mecze w sezonie. Jak na nasze warunki gwarantuje to jej dość dobry dostęp do widza. Ponadto jest też w ES2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa TV to byłby niezły straszak na nc+! Sprawa wygląda w ten sposób, że na razie Ekstraklasa będzie swoim kanałem straszyć nc+, żeby ta zapłaciła jak najwięcej za prawa do transmisji wszystkich meczów na wyłączność. Może się okazać, że apetyty Ekstraklasy będą za duże, jak na gust nc+, bo krzykną 400 mln zł za trzy sezony. Wtedy oczywiście powstanie kanał Ekstraklasa TV ale nc+ może go w odwecie nie wpuścić na swoją platformę! To dla fanów polskiej piłki, którzy teraz zawrą umowy na 18 m-cy byłaby prawdziwa katastrofa.... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie po 2 telefonach cena za platynę zleciała o cale 10zł ze 149zł na 139zł :) czyli za 4 telefony osiągnę to co chcę - platyna+HBO+multi za 99zł :D

 

Po co się rozdrabniać ? Zadzwoń 14 razy to będziesz miał za darmo :jupi:

 

Nigdzie nie dzwoniłem, szkoda kasy na nich, sami dzwonią i oferują te "specjalnie przygotowane dla mnie oferty" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nic nie wiem.dzisiaj zamowilem przez konsultanta.pakiet platinum plus mediabox.mam odebrac w punkcje cyfry.ale dzisiaj wyczytalem ze dla migrujacych nie ma NC go.a czy za te vod? Tvp prapremiery.seriale itp .konsultant nic nie powiedzial.a ja zapomnialem sie spytac.jak nie ma to mam 10dni na zrezygnowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krakowiaki Uważam, że to info w tej sytuacji jest nieaktualne. Może za 2 lata? Na chwilę obecną ekstraklasa jest obecna w obu platformach no i w TVP 2 mecze w sezonie. Jak na nasze warunki gwarantuje to jej dość dobry dostęp do widza. Ponadto jest też w ES2.

 

A może już od sierpnia

a dla mnie Ekstraklasa to priorytet decyzji dostawcy TV więc jeżeli oni mnie sza[beep]ą że mam przejść do końca jakiegoś terminu na umowę 18 miesięczną i jeszcze przymuszony do pakietu platinium (ze sportem) to chciałbym wiedzieć jaki content mogę otrzymać . Albo niech pozwolą mi dotrwać do końca mojej umowy i ja w sierpniu sobie zdecyduję. Czy jak zabiorą eksrtaklasę z NC+ obniżą cenę ?- myślę że każą dopłacać 20-30 zł do nowego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dostałem ofertę.

Pierw Pan uprzejmie zapytał jaką dostałem od nich ofertę. Grzecznie odpowiedziałem C+Gold+HBO za 119pln. Mówię, że (nie dosłownie) mam gdzieś taką ofertę, pan przedstawił mi świetną propozycję C+Platinium za 119zł. Na moje pytanie czy w tej cenie zawiera się koszt MR który obecnie posiadam (obecnie MR Premimum) pan zdziwiony zapytał: "Posiada Pan Multiroom?". Potwierdziłem. Pan dodał uprzejmie że 2 dyszki jeszcze za MR do tej ceny muszę doliczyć.

Powiedziałem oczywiście że to bardzo drogo. Konsultant przekonuje że to najlepsza/najtańsza oferta i że taka cudowna oferta.

Stanowczo stwierdziłem że za drogo i zapytałem o możliwość wypowiedzenia umowy. Po krótkiej chwili Pan włączył muzyczkę i udał się na naradę :)))

Po naradzie, jedyna na rynku oferta 109PLN za Platinium + 20 za MR. Grzecznie podziękowałem i poprosiłem o kontakt w przypadku lepszej ofert - w przypadku braku kontaktu poinformowałem, że 02.04 wysyłam wypowiedzenie :)

No to by było na tyle :)

Edycja: DOdam że obecnie posiadam n+MR_Premium+HBO+Filmbox+HistoryHD za 110,99 (całe szczęście że tego dziadowskiego Filmboxa się pozbędę czy to przez rozwiązanie umowy, czy też przez nową :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nic nie wiem.dzisiaj zamowilem przez konsultanta.pakiet platinum plus mediabox.mam odebrac w punkcje cyfry.ale dzisiaj wyczytalem ze dla migrujacych nie ma NC go.a czy za te vod? Tvp prapremiery.seriale itp .konsultant nic nie powiedzial.a ja zapomnialem sie spytac.jak nie ma to mam 10dni na zrezygnowanie.

 

pod jaki numer dzwoniłeś?

ile czekałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym wiedzieć do kiedy nowa platforma ma licencje na

Ligę Mistrzów i Uefa

Polską Ekstraklasę

NBA

Liga angielska

i Eurosport

 

Czy gwarantują to co obiecują w rozpisanych nowych kanałach Canal + tylko do czerwca czy na nowy sezon też

 

żeby nie było że w październiku związani na 18 miesięcy będziemy się delektować tylko ligą włoską i francuską

LM i LE jeszcze na 2 sezony, podobnie ekstraklasę i francuską, włoska też, a angielska na 3 kolejne sezony.Wszystko oprócz tego kończącego się. Polska żużlowa na 3 lata. Reszty nie wiem.

Co do ES to na infolinii powiedzieli mi, że te stacje były zawsze w n i także będą w nc+.

 

Polska Ekstraklasa do końca sezonu 2013/2014 z tym że przysługuje Ekstraklasie S.A roczne wypowiedzenie i nieoficjalnie takie wypowiedzenie złożyli , ba złożyli do KRRiT wniosek o koncesje na kanał Ekstraklasa TV , więc może się okazać ze po tym sezonie będzie nowy kanał pokazujący Ekstraklasę . W najgorszym wypadku w lecie 2014 roku nowy przetarg na prawa telewizyjne .

 

Rejestracja kanału Ekstraklasa TV to wielka ściema. Chodzi tylko o wyciągnięcie jak największej kasy od nc+ za prawa do transmisji !!!!

To przedsięwzięcie wymagało by od właściciela czyli Ekstraklasy SA nakładu rzędu liku dziesięciu morze i ponad 100 mln nakładu. Nikt takiej kasy nie wyłoży a kluby są zadłużone i czekają na kasę od nc+. "Polsat" też jest bez kasy po kupieniu przez Solorza "Polkomtela"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozst[beep]m czy to ściema czy nie ściema . Mało mnie to interesuje . Pojawiają się takie doniesienia i o tym napisałem . A jak mam płacić za Ekstraklasę w nc+ 119 zł by obejrzeć całą kolejkę to wolę iść do CP i obejrzeć 5 meczy kolejki za 60 zł , te 3 brakujące mecze przeboleję , a Ligę + ekstra obejrzę dzień po premierze. Dla fana polskiej kopanej jest jakaś alternatywa i to dodatkowo dwa razy tańsza . Lig zagranicznych nie oglądam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem z cyfry do nc+, platinum za 99 zł. Pierwsza propozycja dzisiaj 119 zł, powiedziałem, że najczesciej abonenci otrzymuja za 99 zł. Poszedł się niby zapytać szefa i ten się zgodzil. Może za 89 zł faktycznie można dostać, ale juz nie chciałem się targować. Mam to już za sobą i czekam na kuriera z dekoderem Box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema to dotychczasowe zachowanie NC+

"Już od sezonu 2011/12 sygnał z meczów ligowych produkuje firma Live Park, a nie Multi Production (należała do Canal+ Cyfrowego). ”To pierwszy krok do stworzenia naszego kanału” – mówił w lipcu 2011 roku ówczesny prezes Ekstraklasy SA Andrzej Rusko."

 

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... raklasa-TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Proszę także o pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem mojego konta abonenckiego nr:

 

Gdy napisze coś takiego to będą do mnie dzwonić? Czy już nie i lepiej czegoś takiego nie pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzwonił bardzo miły i rzeczowy człowiek, na bardzo wysokim poziomie, jak za czasów C+. Ani razu podczas rozmowy nie padło NIE WIEM jak za pierwszym podejściem, jak czegoś nie był pewien prosił o chwilę i podawał dane po ich potwierdzeniu.

Oferta standard - 99zł za platynę, nic nie szło ugrać, ani dekodera za 0 zł ani mr za 0 zł. Platynę zaproponował wraz z Vod'em, netVod'em i usługą Go.

Gość nawet mówił coś że gdyby mógł to dałby upust, bo widzi jaki mam staż i ile obecnie płacę, ale po prostu nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mail na informacje@cyfraplus.pl:

 

Witam,

pomijam fakt, że nc+ notuje falstart na wszelkich możliwych płaszczyznach.. Zero informacji, zero komunikatów, zero elastyczności i zero zrozumienia, za to cwaniactwa, buty i arogancji do potęgi.. Żyjemy w Polsce, nie na zachodzie, zarobki mamy polskie, nie europejskie.. ale kto to potrafi zrozumieć.. 

Do rzeczy. Jestem abonentem Cyfry+ od stycznia br., posiadam pakiet Canal+Optimum HD za 77 zł + opcja multiroomu, oraz usługi dodatkowe za darmo, umowa na 18 m-cy, teraz moje pytanie brzmi uprzedzając fakty, jakim prawem zostanę listownie zmuszony do migracji w maju, skoro OBOWIĄZUJE OBUSTRONNIE umowa na 18 m-cy? Skąd to wiem? Ludzie otrzymują listy, w których nc+ dumnie oferuje swoje "elastyczne" oferty i informuje, że z dniem 1 maja w życie wchodzą nowe umowy, a stare przestają obowiązywać. 

Chciałbym się dowiedzieć jakiej oferty mogę się spodziewać jako w 100% wypłacalny klient z długoterminową umową? Oczywiste dla Was chyba będzie, że interesuje mnie pełna oferta sportowa, multiroom i NORMALNA, podkreślam - NORMALNA cena. Nie mam zamiaru płacić więcej za mniej. Doskonale wiem, ile kanałów niegawrantowanych znajduje się w poszczególnych pakietach, ile kanałów się dubluje. Nie interesują mnie Vod, HBO, czy jakieś Cinemaxy, N+Go. 

Piszecie, że każdy klient może dobrać sobie INDYWIDUALNIE ofertę do SWOICH potrzeb, macie tych indywidualnych ofert kilkaset. Wykażcie więc minimum sztywniactwa, a maximum elastyczności. 

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź,
z poważaniem

XXX, nr abonenta: XXX

 

Oraz odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie dziękuję za przekazane sugestie.

 

Zapewniam, że wszystkie opinie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane we wszelkich działaniach związanych z obsługą.

 

Wyjaśniam, że obecnie Pana oferta programowa jak i warunki Umowy nie ulegają zmianie. W przypadku przeprowadzenia zmian zostanie Pan o nich poinformowany poprzez stosowną korespondencję.

 

W najbliższym możliwym terminie skontaktuje się z Panem telefonicznie Doradca ds. Oferty Programowej w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty na zawarcie Umowy z platformą nc+. Proszę o cierpliwość.

 

Istnieje także możliwość skorzystania z oferty nc+ już dziś. W tym celu proszę o kontakt z Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47. Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 7.00 do 22.00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem

 

XXX

 

 

No to w końcu jak? Wnikliwie wczytujac się w tą odpowiedź wyczuwam haczyk... Ściemniają? Czy może abo Cyfry+ jednak bd mieli przymusową migrację ale przed końcem czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...