Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zamieszam :P

 

Oby to czekanie bokiem nie wyszło zwłaszcza Cyfrakom+ he he :D

Po pierwsze już list dostałem.

Po drugie gdyby nc+ miała tyle odwagi to we wszystkich listach ( LUB JAK KTO WOLI GŁUPOTY) zawarła zapis o którym piszesz, Po trzecie twój wpis wręcz strasz ludzi przed zwlekaniem z emigracją. i tyle w tamcie.

A propo to się nazywa czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dostaje Platinum za 99 zł, inny Golda za 99 zł, a ja Silver za 79 zł? Ich popier****?

Juź wolałbym dostac Platinum za 99 zł, wysłać wypowiedzenie i na pewno z 79 zł bym ugrał. A teraz nic nie ugram, dali mi największy Silver. I nawet jak złoże wypowiedzenie ani nic nie ugram na Platinum, a Silver i Gold mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu nie dzwoni zwykły dział handlowy tylko dział utrzymania i z nimi więcej można wytargować. ZAPAMIĘTAJCIE!

 

Patrząc jakie sztuczki nc+ stosuje od kilku dni w ogóle bym się nie zdziwił jak ten dział utrzymania nie zostanie w najbliższych dniach zlikwidowany (a może już go nie ma? :>)

Wtedy zostanie tylko dział handlowy ze sztywnymi cenami i albo godzisz się i zostajesz albo rozwiązujesz umowę i kwitniesz w oczekiwaniu na lepsze warunki cenowe w przyszłości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie nie ma sensu dzwonić do nc - i liczyć że coś ugracie ! Dopóki nie zobaczą papierka z waszym wypowiedzeniem! Mają nas za [beep]a któremu wszystko można wcisnąć. Teraz spokojnie zalecam czekać na listonosza z nowym regulaminem i "super ofertę migracji" . Później wysyłamy wypowiedzenie i czekamy na telefon od nc . W październiku 2012r kończyła mi się umowa na optimum z paczką C+ (płaciłem 57zł) . 1 telefon od c+ oferta 79zł - grzecznie podziękowałem , 2 tel. od cyfry 74 - podziękowałem i wysłałem wypowiedzenie , po tygodniu 3 tel. dział utrzymania abonenta propozycja 67zł ooo no to teraz możemy dyskutować ,dostałem jeszcze hd zamiast sd z opcją hd promo w cenie 62 zł umowa oczywiście 12 miesięcy. Wniosek : wypowiadamy później negocjacja!! Jak dzwonimy to tylko ich upewniamy ze nam zależy na ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu nie dzwoni zwykły dział handlowy tylko dział utrzymania i z nimi więcej można wytargować. ZAPAMIĘTAJCIE!

 

Patrząc jakie sztuczki nc+ stosuje od kilku dni w ogóle bym się nie zdziwił jak ten dział utrzymania nie zostanie w najbliższych dniach zlikwidowany (a może już go nie ma? :>)

Wtedy zostanie tylko dział handlowy ze sztywnymi cenami i albo godzisz się i zostajesz albo rozwiązujesz umowę i kwitniesz w oczekiwaniu na lepsze warunki cenowe w przyszłości. :)

nie strasz ...bo kazdy z nas dla nich to potencjalna KASA!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wywiad to te same formułki Mońki albo Verleya i te same pytania dziennikarzy. Co mnie to obchodzi, że w pakiecie za ileś tam złotych mam mecz ekstraklasy i ligi mistrzów? Ja chcę mieć WYBÓR tak jak dotychczas. Swego czasu n zrobiła to samo z nSportem - hitowe mecze do nPremium, a moja karta TnK do szuflady.

A jeśli chodzi już o samą ofertę dziś dzwoniono do mnie. C+ Optimum z HD, MR i 2xPVR mam teraz za 75 zł. Po migracji na Platinum - 139 zł. Oczywiście bez HBO, Filmbox-ów i Cinemax-ów, które mam gratis do końca sierpnia.

Mogę zreygnować z jednego PVR i kanałów filmowych. Ale więcej za resztę jak 90 zł nie zapłacę. Jeśli im moje pieniądze śmierdzą to zapłacę Arabom za Al Jazeerę Sport i do tego DVB-T i sat FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie, którą podpisałem z N mam jasno napisane: "Wypowiedzenia należy dokonać pisemnie listem poleconym lub poprzez osobiste doręczenie drugiej stronie Umowy." Jest to w Rozdziale III Zawarcie umowy i XII Rozwiązanie i zmiana umowy.

 

Mogą mnie więc pocałować w d... a nie wysyłać do punktu.

Dodam też, że na stronie Nc+ podany jest adres do korespondencji dla abonentów n i c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Again34, nie wiem dlaczego podchodzisz tak pesymistycznie. Oni zaoferowali Ci Silver bo to pakiet podobny do tego, który masz teraz, tak im wynika z systemu. Nic nie stoi na przeszkodzi byś sobie wybrał inny pakiet (droższy oczywiście), który Cię interesuje i jego cenę negocjował, nawet po złożeniu wypowiedzenia. Ba, jestem pewny, że po złożeniu wypowiedzenia, ich oferta dla Ciebie będzie nawet do przyjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam C+ kilka lat i nigdy nie było tak, ze SGP leciało na jednym kanale;

czasem rzucali je na zwykły Canal+, czasem na C+Sport,

a turniejów w tym roku jest aż 12-1 który już się odbył.

 

A skoro już o żużlu. Podobno 5 kwietnia dają dla byłych z N na miesiąc pakiet C+ do testowania [?]

a czy Ci z C+ dostaną Nsport??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro0508 nie straszę ale to jest bardzo możliwe :D

 

u mnie po 2 telefonach cena za platynę zleciała o cale 10zł ze 149zł na 139zł :) czyli za 4 telefony osiągnę to co chcę - platyna+HBO+multi za 99zł :D

poki co to marzenia..ja rozmawiam codziennie z konsultantami..ale pozyjemy zobaczymy ..ja Ci zycze zebys dostal to co chcesz nawet za darmo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...