Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeden odejdzie z pakietem 60zl na innym niech zarobią 20zl ok 30zl i tak sa 30 zl msc w plecy

 

Z calym szacunkiem, ale obawiam sie, ze nie opierasz tych wyliczen na zadnej konkretnej merytoryce

 

Heh umowy wypowie 1% :) Pewnie wielu z tych, którzy tutaj siedzą.

 

Popieram w 100%, ale zeby bylo jasne ... jak nie dadza mi all za 159 to tv bedzie wisiec dla ozdoby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie widziałem takiej nagonki i miażdżącej krytyki. Gdyby próbowali podjąć jeszcze jakieś próby zmiany wizerunku, ale nie złotousta Pani prezes każdą wypowiedzią dolewała oliwy do ognia. Choć trzeba przyznać, że postęp jest, przez ostatnie kilkanaście godzin jakby zamilkła...

 

Nie traktuj ludzi jak naiwniaków, NC+ potraktowała i wpakowała się w straszne bagno i zapewniam Cię, że to bagno jest dużo głębsze niż 1%, o którym mówisz.

 

ja widzialem kolejke i osoby wychodzace z nowymi dekoderami i usmiechnietymi twarzami :) taka ocena nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p

Oj mylisz się , uważasz , że abonenci którzy mieli abonamenty w granicach 40-60 dla piłki nożnej zapłacą 120 zł ? A jest ich naprawdę spore grono , cześć abonentów którzy mieli Optimum za 65 zł plus HBO za 19,90 ma raptem teraz zapłacić 140 zł , wezmą od Solorza full za 89 zł i tyle w temacie . Zycie bez tv także istnieje , sam mam kilku znajomych którzy chcą zrezygnować po przejrzeniu oferty.

 

Zgadzam sie w 110% tez tak mysle,obecnie 51zl i glownie sport i dokumenty ogladam filmy to jedynie na lapie,wiec napewno 120zl nie dam za sam sport, max.60-70zl to juz nadto,KONIEC WZBOGACANIA CYFRY PO 7LATACH,nie beda mi wciskac kitu naladowali kanalow ktore mi wisza jak nie to vectra tam tez jest c+,zreszta ogladam tylko wybrane mecze,i warte uwagi,koniec z sikami :shock: zlodziejom narrrraaaaaa :censored:

 

SPRZEDALI JUZ WIZJE TERAZ TO SAMO ZROBIA Z NKA !!! za pare lat to oszacuja,nie od razu,za swieze :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... nie widziałem takiej nagonki i miażdżącej krytyki. Gdyby próbowali podjąć jeszcze jakieś próby zmiany wizerunku, ale nie złotousta Pani prezes każdą wypowiedzią dolewała oliwy do ognia. Choć trzeba przyznać, że postęp jest, przez ostatnie kilkanaście godzin jakby zamilkła...

 

Nie traktuj ludzi jak naiwniaków, NC+ potraktowała i wpakowała się w straszne bagno i zapewniam Cię, że to bagno jest dużo głębsze niż 1%, o którym mówisz.

 

ja widzialem kolejke i osoby wychodzace z nowymi dekoderami i usmiechnietymi twarzami :) taka ocena nie ma sensu.

Ja dla odmiany nie byłam w stanie pogadać na spokojnie z APS, w którym od lat załatwialiśmy C+, bo dziewczyny miały tylu wkurzonych klientów, którzy na hurra przyjechali z dekoderami w dłoniach, żeby pożegnać się z C+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w Polsce nie było takiej nagonki jaka jest teraz na nc+, a to o czymś świadczy nieprawdaż?

 

swiadczy ... o rozwoju mediow spolecznosciowych

ludzie maja większe okno na swiat. ludzie ida tez za opinia. kiedyś tego nie było. przyszedł by list ze zmiana i ok nie mialby porównania z niczym. tak to przynajmniej przez takie akcje jak na facebooku i artykuly w sieci pomyśli i zastanowi się bardziej dogłębniej nad oferta. oczywiście nie wszyscy bo nie wszyscy siedza w internecie ale czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w Polsce nie było takiej nagonki jaka jest teraz na nc+, a to o czymś świadczy nieprawdaż?

 

Powiedz mi łaskawie o jakiej nagonce mówisz? Oglądam Wiadomości na TVP - nic, Wydarzenia na Polsacie - nic, TVN - nic, czytam Onet - nic....

To, że w paru portalach dotyczących TV są jakieś informacje czy opinie negatywne to nie są to jakieś mass-media. Ja znalazłem to forum szukając informacji o nc+ bo interesowała mnie Serie A. Jednak ludzie nie czytają masowo portali specjalistycznych dotyczących TV :) więc ta nagonka może i jest, ale na pewno nie masowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty jesteś cwaniaczek, ci z Cyfry też, ale Ty dodatkowo jesteś skąpcem.

Powiedz mi ile godzinnych stawek więcej musiałbyś do nowego pakietu Nc+

Ile piw mniej wypił? 3-4 w miesiącu?

Śmiech na sali.

 

A jakie ma to znacznie ile piw ?

Jakie ma znaczenie ile zarabiam ?

To moja sprawa. I w tym temacie jest to kwestia absolutnie drugorzędna. Mógłbym zarabiać 1000 zł czy 10000 funtów, nie ma to żadnego znaczenia - nie zamierzam wywalać kasy w błoto za produkt, który nie jest wart tej ceny.

 

Też się z tym zgadzam, bo po co płacić za [beep]o, które oferuje nc+? Bo dla mnie to [beep]. Ceny drogie, nic nie ma. 120 zł za Platinum? To przesada.

Życzę platformie nc+ splajtowania. Życzę z całego serca i mszę zamówię o splajtowanie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w Polsce nie było takiej nagonki jaka jest teraz na nc+, a to o czymś świadczy nieprawdaż?

 

Powiedz mi łaskawie o jakiej nagonce mówisz? Oglądam Wiadomości na TVP - nic, Wydarzenia na Polsacie - nic, TVN - nic, czytam Onet - nic....

To, że w paru portalach dotyczących TV są jakieś informacje czy opinie negatywne to nie są to jakieś mass-media. Ja znalazłem to forum szukając informacji o nc+ bo interesowała mnie Serie A. Jednak ludzie nie czytają masowo portali specjalistycznych dotyczących TV :) więc ta nagonka może i jest, ale na pewno nie masowa....

 

Nie mówię o TV, bo w TV nikt o tym nie powie, umowy z dystrybutorami.

Ale zobacz akcję na fb i nieczyste zagrania nc+ w stosunku do antyncplus. Straszyli ich sądem, ostrzeżenie na fb dostali, 3 razy dzwonili, a nie mieli telefonu dostępnego, nigdzie nie był podawany. nc+ to komuna, to SB, nie można się wypowiedziec, bo wszedzie kasują wiadomości oraz blokują. To demokracja Panowie a nie Komuna z Korei Północnej.

Gdyby u Ruskiego taka nc+ by wystartowała, Pani Mońka siedziałaby w ciupie teraz, a ten Francuzek schylałby się po mydełko fa, bo by mu niechcący upadło na podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh umowy wypowie 1% :) Pewnie wielu z tych, którzy tutaj siedzą. Wielu o czym pisałem już wczoraj nawet nie wie, że coś się połączyło. Pisemka oleją bo nie mają czasu, pomyślą że to kolejna marketingowa ulotka itd

Natomiast ci którzy wypowiedzą jeśli są fanami sportu wrócą do nc+ szybciej niż myślą :)

 

BTW. nie jestem żadną osobą popierającą nc+ itp. to tylko moje subiektywne zdanie :) Wiele już zmian z C+ przeżyłem łącznie z utworzeniem platformy i wchłonięciem wizji i uwierzcie, że to tylko czcze gadanie....

 

 

1%? Żarty stroisz czy o drogę pytasz? Będąc wczoraj w punkcie NC+, wcześniej C+ widziałem kilka osób wypowiadających umowę, a byłem tam może ze 3 minuty.

 

Niestety dla NC+ sprawa się już rypła, szczerze to nigdy w świecie TV-SAT nie widziałem takiej nagonki i miażdżącej krytyki. Gdyby próbowali podjąć jeszcze jakieś próby zmiany wizerunku, ale nie złotousta Pani prezes każdą wypowiedzią dolewała oliwy do ognia. Choć trzeba przyznać, że postęp jest, przez ostatnie kilkanaście godzin jakby zamilkła...

 

Nie traktuj ludzi jak naiwniaków, NC+ potraktowała i wpakowała się w straszne bagno i zapewniam Cię, że to bagno jest dużo głębsze niż 1%, o którym mówisz.

 

W świecie TV-SAT właśnie - dobrze że to dodałeś :) W mediach nie ma żadnej nagonki, nawet grama informacji, jedynie reklamy. Na przykładzie mojego ojca (człowieka już ok 60), który nie siedzi w temacie - a płaci ok 140 PLN obecnie za Cyfrę - dostanie pisemko, wklepie w net stronę ncplus - zobaczy platinum i podpisze bezproblemowo nową umowę. Wiele osób tak zmigruje, poza paroma setkami znającymi temat z sieci i tyle. Wśród moich znajomych to tak naprawdę ja wiem o migracji, bo szukałem info o SERIE A i tyle....a te 10 abo C+ nawet nie wie, że coś migruje...zejdzcie na ziemię. Nie chce Was również martwić ale akcje na fb, no fajnie ale tam raczej młodzież się bawi..powszechne to nie jest - btw ja nawet nie mam fb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w Polsce nie było takiej nagonki jaka jest teraz na nc+, a to o czymś świadczy nieprawdaż?

 

Powiedz mi łaskawie o jakiej nagonce mówisz? Oglądam Wiadomości na TVP - nic, Wydarzenia na Polsacie - nic, TVN - nic, czytam Onet - nic....

To, że w paru portalach dotyczących TV są jakieś informacje czy opinie negatywne to nie są to jakieś mass-media. Ja znalazłem to forum szukając informacji o nc+ bo interesowała mnie Serie A. Jednak ludzie nie czytają masowo portali specjalistycznych dotyczących TV :) więc ta nagonka może i jest, ale na pewno nie masowa....

 

Nie mówię o TV, bo w TV nikt o tym nie powie, umowy z dystrybutorami.

Ale zobacz akcję na fb i nieczyste zagrania nc+ w stosunku do antyncplus. Straszyli ich sądem, ostrzeżenie na fb dostali, 3 razy dzwonili, a nie mieli telefonu dostępnego, nigdzie nie był podawany. nc+ to komuna, to SB, nie można się wypowiedziec, bo wszedzie kasują wiadomości oraz blokują. To demokracja Panowie a nie Komuna z Korei Północnej.

Gdyby u Ruskiego taka nc+ by wystartowała, Pani Mońka siedziałaby w ciupie teraz, a ten Francuzek schylałby się po mydełko fa, bo by mu niechcący upadło na podłogę.

 

 

Blokowanie chyba dotyczy wykorzystywania loga nc+ bezprawnie? Patrzać z punktu prawnego mają rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C+ Optimum z dodatkami za 65 zł wyłącznie dla sportu. Mogę zmigrować na Platinum ze sprzętem i MR z Cyfry za max 90 zł. Jeśli nie to Al Jazeera i DVB-T. Ostatecznie Premiership porzeźbi się w necie albo załatwi się od znajomych nc+GO.

A dziś otrzymałem propozycję 99 zł+10 zł PVR+10 zł MR. Konsultantka była równie jak ja zniesmaczona ofertą jak zobaczyła co mam teraz i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh umowy wypowie 1% :) Pewnie wielu z tych, którzy tutaj siedzą. Wielu o czym pisałem już wczoraj nawet nie wie, że coś się połączyło. Pisemka oleją bo nie mają czasu, pomyślą że to kolejna marketingowa ulotka itd

Natomiast ci którzy wypowiedzą jeśli są fanami sportu wrócą do nc+ szybciej niż myślą :)

 

BTW. nie jestem żadną osobą popierającą nc+ itp. to tylko moje subiektywne zdanie :) Wiele już zmian z C+ przeżyłem łącznie z utworzeniem platformy i wchłonięciem wizji i uwierzcie, że to tylko czcze gadanie....

Ja w C+ też jestem długo /min. 15 lat/ i czasami mocno psioczyłem na Canal+, ale dopiero teraz wkurzyli mnie na tyle mocno, że pomyślałem poważnie o Polsacie, a jeśli Ekstraklasa SA utworzy własny kanał to nic mnie nie zatrzyma, zresztą duży wpływ w NC+ /zwłaszcza na ofertę / mają ludzie z ITI i to już nie będzie to samo co wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety nie otwiera mi się ten link. Czyżby wycofany?

btw. jaka była cena Platynowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...