Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zadzoniłem do nc+ żeby migrować, i z grubej rury mówię, że interesuje mnie oferta C+ Platinum z MR za 99zł. Koleś odpowiada, że ma taką ofertę dla mnie, i że się cieszy, że tak szybko się dogadaliśmy.

a dogadaliście się?

 

Tak :)

 

Filmboxy, HBO, Cinemaxy masz w tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie jaka paranoja w liscie dostalem propozycje silver za 79 zl na 18 miesiecy, na infolinii daja mi gold za 79 wiec opuszczaja 20 zl, ale na silver 2dychy juz nie chca spuscic. Nie rozumiem zupelnie ich logiki i nie wiem czy ktokolwiek rozumie! Do tej pory mialem za 69 zl w N wszystkie tematyczne + 4x npremium i pakiet HBO. I teraz, jak mowil konsultant, kanaly z pakietu cyfry + czyli np, planete czy domo maja mi zrekompensowac brak HBO:D TRAGEDIA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prędzej czy później zejda z ceny nie na raz na huuuurraa ale stopniowo. bo nagle zejście tez by naruszylo wizerunek firmy i by mogli kandydować do niewypalu roku choć i bez tego pewnie moga

Nie zgadzam się. Sami się załatwili tym, że kazali wszystkim wysyłać wypowiedzenia do końca kwietnia - dam sobie głowę ściąć, że w połowie kwietnia w nc+ będzie PANIKA i będzie jeszcze gorzej niż jest teraz, bo zabraknie im konsultantów by obdzwonić wszystkich którzy złożyli wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam umowę w N na czas nie określony kiedy dostane jej wypowiedzenie?

Mowa coś o 5 kwietnia...

Dostaniesz wypowiedzenie. Oto się nie martw.

Wszyscy je dostaną, bo nc+ chce bardzo szybko zakończyć swoją działalność.

 

Na które będę musiał im odpowiedzieć własnym wypowiedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam umowę w N na czas nie określony kiedy dostane jej wypowiedzenie?

Mowa coś o 5 kwietnia...

Dostaniesz wypowiedzenie. Oto się nie martw.

Wszyscy je dostaną, bo nc+ chce bardzo szybko zakończyć swoją działalność.

 

Na które będę musiał im odpowiedzieć własnym wypowiedzeniem?

Tak. I wysyłaj wypowiedzenie od razu jak dostaniesz pismo, bo za tydzień poczta będzie dostarczała listy do nc+ taczkami, które będą pełne wypowiedzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak pisałem wcześniej około południa miałem od nich oferte za All 179 moja to MR+Platinum 99 Pani podziękowała

 

W ciągu dnia miałem od nich jeszcze 3 telefony niestety nie mogłem odebrać więc nie wiem czy przemyśleli moje 99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ponawiam pytanie na jaki adres rezygnacje, przedłużyłem przez telefon

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

List za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Nie koniecznie musisz mieć potwierdzenie odbioru listu poleconego.

Obecnie na stronie Poczty PL jest śledzenie listów poleconych:

http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Wystarczy tylko mieć numer nadania przesyłki i później wystarczy wydrukować ze strony poczty że list otrzymali.

 

Info z antyncplus:

"Kontaktowała się ze mną osoba, która zajmuje się łamaniem praw konsumentów i dała mi i Wam dwie ważne wskazówki:

- wypowiedzenie wysyłajcie za potwierdzeniem odbioru!;

- w wypowiedzeniu proście o wskazanie miejsca gdzie macie zdawać dekodery"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki, drodzy koledzy.

Piszcie wypowiedzenia, nic nie podpisujcie, w ogóle z nimi nie negocjujcie.

Dlaczego zapytacie ? Bo jak wyślecie wypowiedzenia, tak jak większość abonentów, to za 2 tygodnie będą dzwonić i Was BŁAGAĆ byście te wypowiedzenia wycofali. A za tym błaganiem będzie stała o wiele lepsza oferta niż dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś dlaczego na moim koncie ICA widnieje jak byk, że mam pakiet Canal+ optimum za 99 zł plus opcja dodatkowa Multi za 59,80 czyli razem 157,90.

Ja płacę 118 zł za ful pakiet bez erotycznych i nie posiadam multiroomu ?

 

Pytam z ciekawości bo umowę mam do końca maja i już wysłałem wypowiedzenie i czekam na podobną propozycję od nc+. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki, drodzy koledzy.

Piszcie wypowiedzenia, nic nie podpisujcie, w ogóle z nimi nie negocjujcie.

Dlaczego zapytacie ? Bo jak wyślecie wypowiedzenia, tak jak większość abonentów, to za 2 tygodnie będą dzwonić i Was BŁAGAĆ byście te wypowiedzenia wycofali. A za tym błaganiem będzie stała o wiele lepsza oferta niż dziś.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Gdy nie wyślą wypowiedzenia, dostaną z automatu 18 miesięcy Silver za 69 lub 79 zł!!

Nie słuchajcie go bracia i siostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki, drodzy koledzy.

Piszcie wypowiedzenia, nic nie podpisujcie, w ogóle z nimi nie negocjujcie.

Dlaczego zapytacie ? Bo jak wyślecie wypowiedzenia, tak jak większość abonentów, to za 2 tygodnie będą dzwonić i Was BŁAGAĆ byście te wypowiedzenia wycofali. A za tym błaganiem będzie stała o wiele lepsza oferta niż dziś.

oby były to prorocze słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Gdy nie wyślą wypowiedzenia, dostaną z automatu 18 miesięcy Silver za 69 lub 79 zł!!

Nie słuchajcie go bracia i siostry.

Przecież kolega napisał "Piszcie wypowiedzenia" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki, drodzy koledzy.

Piszcie wypowiedzenia, nic nie podpisujcie, w ogóle z nimi nie negocjujcie.

Dlaczego zapytacie ? Bo jak wyślecie wypowiedzenia, tak jak większość abonentów, to za 2 tygodnie będą dzwonić i Was BŁAGAĆ byście te wypowiedzenia wycofali. A za tym błaganiem będzie stała o wiele lepsza oferta niż dziś.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Gdy nie wyślą wypowiedzenia, dostaną z automatu 18 miesięcy Silver za 69 lub 79 zł!!

Nie słuchajcie go bracia i siostry.

 

To co że z automatu - wypowiedzenie będzie nadal ważne aż wejdzie w życie .I jak tak zrobi kilkaset tysięcy osób to się opamiętają i jako NOWI klienci dostaną lepszą ofertę. WYPOWIEDZENIE jest dobrą kartą przetargową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowała się ze mną osoba, która zajmuje się łamaniem praw konsumentów i dała mi i Wam dwie ważne wskazówki:

 

- wypowiedzenie wysyłajcie za potwierdzeniem odbioru!;

- w wypowiedzeniu proście o wskazanie miejsca gdzie macie zdawać dekodery.

 

Róbcie tak. Oni musza odpisać i wtedy zbankrutują :) To dodatkowa kasa dla nich :) róbcie tak i w wypowiedzeniu proście o wskazanie miejsca gdzie macie zdawać dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...