Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie do qr... nędzy zawsze patrzymy aby miec jak najwięcej za jak najmniej ! A tutaj nagle podniecacie sie jakąs nc+ z cenami z kosmosu! Ja mam Superpremium za 99pln. a aby miec podobne kanały w nc+ musiałbym bulić przynajmniej 50% więcej! Nie ich doczekanie! I tak mi muszą zmienić gol i weekend na family a c+ sport zastanie,ponieważ jakby nie dali ich w zamian to od razu rezygnuje! Także zastanówcie sie ci co macie paczki C+ i HBO 10 razy,zanim podpiszecie z CeNką!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89

Oferta dla migrujących z 2 umów na jedną - za to co w podpisie 179 zł. (zaoszczędzam 98zł miesięcznie). Jedna umowa od 1 kwietnia. Z C+ rozwiązana bez konsekwencji (Przechodziłem z N)

 

@Sky Hunter

Jako nowy czy migrujący? Ile dekoderów? Jaki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan79

Popieram w 100%, przy takich cenach nie ma opcji abym przeszedł do nowej platformy, nawet to, że jestem fanem piłki nożnej to przy tych ofertach zegnam się z nimi. Kiedyś nie miąłem C+ i jakoś radziłem , więc teraz , tez poradzę .

 

 

Tym bardziej że żyjemy w czasach kiedy możesz oglądać co chcesz i kiedy tylko chcesz..wiadomo skąd :D także cyfra czy tam CeNka jak to sięteraz nazywa nie jest już jedyną furtką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące urwało ale 18 przybyło i to bez gadżetu....

W sumie 15 miechów

 

Pomyśl trochę... jeśli wziął umowę na 24 miesiące np 6 miesięcy temu, a teraz przedłużył o 18 miesięcy to nic mu nie przybyło, ma gadżet, ma nowe programy i płaci 10 zł mniej, a umowę ma nadal na taki okres jaki miał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę... jeśli wziął umowę na 24 miesiące np 6 miesięcy temu, a teraz przedłużył o 18 miesięcy to nic mu nie przybyło, ma gadżet, ma nowe programy i płaci 10 zł mniej, a umowę ma nadal na taki okres jaki miał....

To chyba Ty powinieneś pomyśleć... Gdzie tu widzisz 10 zł mniej?

All Inclusive z MR Premium za 199, umowa na 18 miesięcy. Poprzednio miałem Prestige HD z gadżetem na 2 lata za 199 zł. Urwało mi 3 miesiące z płacenia.

Po prostu za 3 miesiące kończyła mu się umowa, podpisał nową dlatego napisał że "urwało" mu 3 miesiące z płacenia. Co jest na marginesie nie do końca prawdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy umowę z LG 3D (pakiet super premium) mogę rozwiązać bez konsekwencji, lub co mogę wynegocjować może mi ktoś pomóc, interesuje mnie Platyna z multiroom,

tak - gdy przyjdzie list ze zmianą regulaminu, nie dostaniesz platyny a możesz tylko dostać platyna + hbo 149zł lub all 199zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - gdy przyjdzie list ze zmianą regulaminu, nie dostaniesz platyny a możesz tylko dostać platyna + hbo 149zł lub all 199zł

 

Ja miałem ofertę z TV LG i dostałem:

 

Platinum na 12 miesięcy za 119 zł + Multiroom standart 0 zł + MediaBox 0 zł + białas 0 zł.

 

Do tej pory płaciłem 137 + 2x20 zł PAce + 20 zł Multiroom więc dla mnie oferta super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy umowę z LG 3D (pakiet super premium) mogę rozwiązać bez konsekwencji, lub co mogę wynegocjować może mi ktoś pomóc, interesuje mnie Platyna z multiroom,

tak - gdy przyjdzie list ze zmianą regulaminu, nie dostaniesz platyny a możesz tylko dostać platyna + hbo 149zł lub all 199zł

 

Czyli muszę czekać i najlepiej im wypowiedzieć umowę, może wtedy coś opuszczą z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam was nie rozumie. Strasznie narzekacie. Do tej pory płaciłem za SuperPremium HD+HBO +MR 119zł, teraz płacę za Platinium+MR 109zł ok nie mam HBO ale ja osobiście go nie potrzebuje bo i tak go nie oglądałem, dla mnie liczy się paczka C+ i dodatkowo nSport. Bo głównie w TV oglądam sport. Mimo że straciłem HBO zyskałem Lige Mistrzów i 10zł w portfelu które mogę przeznaczyć na np Najtańszy pakiet w CP z PolsatSport. Zyskałem również kilka kanałów których mi brakowało głównie Discovery HD oraz BBCCbebies , Diseny Junior, Baby TV (3małych dzieci) dodatkowo C+ zyskał dodatkowe wytwórnie filmowe co przełoży się na ciekawą ofertę. Osobiście uważam że zyskałem. OK mogłem jeszcze czekać by zyskać 10zł, ale szczerze nie bardzo to odczuje przez 18 miesięcy więc 1kit:) Ja naprawdę jestem zadowolony:) A dodatkowo mam swój sprzęt i swoją listę kanałów i MR działający na zasadach C+ a nie N!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...