Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim,

czy realny dziś jest taki zestaw, przy wysłanym wypowiedzeniu, koniec umowy za 2 tyg.:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

HBO

Multiroom (2xCameleon)

Pace PRV

umowa na 15 mies

5x0/10x79,9; 53,27 średnia

jak dobrze pamiętam kilka osób wynegocjowało kiedyś takie zestawy w takich cenach, chyba, że mam zawodną pamięć :)

pewnie realne, ja nie pogardzilem ofertą o 5 zł droższa ale za to na początku miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim,

czy realny dziś jest taki zestaw, przy wysłanym wypowiedzeniu, koniec umowy za 2 tyg.:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

HBO

Multiroom (2xCameleon)

Pace PRV

umowa na 15 mies

5x0/10x79,9; 53,27 średnia

jak dobrze pamiętam kilka osób wynegocjowało kiedyś takie zestawy w takich cenach, chyba, że mam zawodną pamięć :)

Dzisiaj nie jest raczej realny, ostatniego dnia sierpnia albo na początku września jak będziesz bardzo przekonujący to masz szanse. Tylko jakbyś przedłużał już we wrześniu koniecznie zapytaj się o kwotę faktury za wrzesień. Powinni Ci to dać w kwocie faktury z października czyli za zero, jeżeli tego nie zrobisz to możesz lekki szok przeżyć jak każą Ci zapłacić prawie 140 zł i nic nie będziesz mógł już na to poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zostaly mi 2 tygodnie do konca umowy wypowiedzenie wyslane w lutym a od marca juz nie dzwonia i zaczynam sie martwic

Przypominam ze moj obecny pakiet to prestige hd z multiroom i pvr peace za 154zl a ich ostatnia oferta to Universal+, wszystkie c+,HBO Cinemaxy,filmboxy, redlight, mr i 1 peace pvr za 144zl 12miesiecy ale widze ze znowu nazwy pakietow sie pozmienialy. Co teraz byloby moim odpowiednikiem i w jakiej cenie jest do ugrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś po wysłaniu wypowiedzenia były dwa telefony, nie dogadaliśmy się i nastała cisza, ahha przyszedł jeszcze sms, że mogę zadzwonić bo mają super ofertę. prawdę mówiąc od września dość rzadko będę przebywał w domu i zastanawiam się czy czasem nie wystarczy mojej żonie tv. naziemna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września 2014, miałem Kompakt HD i 6C+ za 55 zł. Pierwsza oferta bez wypowiedzenia Comfort+Extra i 6 C+ ok. 65 zł. Druga po wysłaniu wypowiedzenia:

Umowa na 15 m-cy 5x0 i 10x79,90 średnia 53,26zł,

Comfort+Extra,

HBO 5 m-cy za 0 zł,

Peace PVR 500 GB za free - aktualnie w uztkowaniu.

Mysle że ok, MR nie ppotrzebuję. Co ciekawe konsul powtórzył kilka razy że to aneks do poprzedniej umowy a nie nowa, więc nie przysługuje mi wypowiedzennie umowy zawartej przez telefon. Czyli mam rozumieć ze jeśli poprzednią umowę mam z Cyfrą to nadal jestem w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą nikt nikogo nie zmusza do przedłużania umów

To nie jest tak, jak zauważasz kolego. Najpierw jesteś niejako z mocy umowy zobowiązany do złożenia wypowiedzenia umowy. Zaraz po tym rozpoczynają się telefony. Jest niegrzecznie ich nie odbierać. Kuszą. Ludzie powoli zaczynają pertraktować. Oni namolnie namawiać. I tak się to zaczyna. Niby nie zmuszają. Ale telefony się urywają.

każdy z tu wypowiadających się z roku na rok ma więcej kanałów za mniejszą kwotę:)

Więcej kanałów? A to dobre. Więcej i nic więcej. Poza sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą nikt nikogo nie zmusza do przedłużania umów, zawsze można przejść do CP.

Nie za bałdzo...

Jest monopol na te sprawy. Jak chcesz oglądać np. żużel czy polską ligę w piłkę kopaną, to musisz wziąć nc+. W przypadku np. siatkówki musisz wziąć CP. Ja mam i to, i to. Mogę nic nie mieć, bo nie ma "przymusu", ale jak wtedy żyć?! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej kanałów? A to dobre. Więcej i nic więcej. Poza sztuką.

Miałem tu mysli głównie siebie:) Wsytarczy policzyć ile miałem kanałów i jakich w Kompakt +HD za 55 zł a ile mam teraz w Comfort+Extra za 53 zł. Teraz mam w niższej cenie kanały dla dzieci na których mi zalezy, TVP Sport i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jakiś czas temu wypowiedzenie umowy. Na pewno jest zarejestrowane, bo przestali dzwonić. A może mam uszkodzony telefon? Jednak nie! Dzwoniła Jolka. Pewnie przestali mnie lubić?

Dobrze, że mam inne zajęcia. Kto by się przejmował telewizją :lol2::P

Jak zarejestrowali moje wypowiedzenie to raz dzwonili ale tylko podając numer na który ja mam zadzwonić żeby dowiedzieć się jaką przygotowali ofertę ale numer jakiś trefny :lol2: A tak to jeszcze dostałem sms-a z numerem juz innym niż poprzednio żeby znowu dzwonić. A ja.......nie dzwonię :P Nie wiem czy to dobry ruch :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz do nich - Tobie zależy (jesteś ich) . Oni dzwonią - im zależy (masz ich) . Tak to mniej więcej działa, @pvr hd już jesteś na pozycji wygranej (nie dzwoni nie odpowiada na smsy trzeba przesunąć go do DUK) Sam jestem tego świetnym przykładem zero dzwonienia smsów odebrałem 7 miło się czytało jeszcze milej się nie oddzwaniało i głośno śmiało :) tydzień przed końcem umowy tel. odebrało się z grymasem że kto co i dlaczego tak drogo a polsat tanio i ze tel. w plusie i -50% za fulla i że Solorz ma piękne zęby i się znalazła oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

to mój pierwszy post na tym forum jednak jestem jego "czytelnikiem" od przynajmniej 5 lat....gdy przedłużam umowy z cyfrą/nc+ :smile:

 

Miałem umowę na pakiet Kompakt i do tego 6xC+ oraz bezpłatne użytkowanie Pace PVR, umowa do końca sierpnia 2014. Telefony w sprawie przedłużenia umowy już od marca/kwietnia, jednak albo ignorowane przeze mnie i nie odbierane, lub krótka odpowiedź, że umowa jest do końca sierpnia i przedłużenie w tym momencie mnie nie interesuje :)

 

Wypowiedzenie wysłane 20 czerwca i od tego czasu ciszaaaaa...... zero telefonów, aż do wczoraj - telefon z DUK Kraków i umowa przedłużona:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Multi+

Najem ultraBOX+

EXTRA+ HB ITI

HBO

Premium Sport &Film

 

umowa na 15 miesięcy, cena 53,27 zł (5 x 0 zł i 10 x 79,90 zł), jestem zadowolony :D

 

mam tylko pytanie - co to jest to "Multi+" :?::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka oferta Comfort+ extra+ multi + 6C+ HBO - jest do uzyskania w takiej cenie jak powyższa proponowana grolschowi wraz z MR ?

Obecnie mam Pace PVR za free + sagemcom na własność (flegamtyczne dekodery przy których można nabawić się nerwicy przy zmianie kanałów) z niezależnymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Pace PVR za free + sagemcom na własność (flegamtyczne dekodery przy których można nabawić się nerwicy przy zmianie kanałów) z niezależnymi kartami.

Ratując twoje serce :wink: - to podpowiem, że w Polsce nie ma platformy, która swoimi dekoderami by zachwyciła. Wszystkie mają dekodery skonstruowane naprędce. Dlatego chodzą tak, jak chodzą. Niespiesznie.

Temu to dolega, drugiemu tamto. Ale odbierają, to co nadają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...