Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnuje z nc+.......

 

@ Infinity007. Jaki masz pakiet obecnie i ile płacisz?

C+Optimum 65zł/mc z MR + Pace

 

Melania, chyba lubisz walić offtop i komentować bezsensownie czyjeś wypowiedzi. Wątek staje się niemerytoryczny i trzeba czytać kilkaset stron aby coś wywnioskować. Pozdrowienia dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podpowiedzcie mi czy propozycja oferty: Comfort+ Multi+ Extra+ ,do tego HBO na cały okres umowy i MR 2x dekoder 500 GB kameleon (tak mam teraz) na 15 m-cy 99,90 zł, na 24 m-ce 90 zł. Dobra to jest cena za taki pakiet? Do tej pory mam stary jakiś pakiet KOMFORT HD czy cos takiego z MR j.w. za 102 zł. Podpowiedzcie. Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK. Miły Pan zaproponował mi to co mam obecnie (Canal+ Optimum HD + MR) za 79,- + 10zł MR O.o

 

Grzecznie odmówiłem, wytłumaczyłem co mnie interesuje, a więc Comfort+ Extra+ Multi+, 6x C+, nie są mi niezbędne Cinemaxy, Filmboxy i HBO"xy", wspomniałem o MR za darmo, obniżce abo w stosunku do tego co mam (77,- + 15,- MR ), no i pozostać na sprzęcie Pace + Sagemcom i Cameleonach (ew wymienić Sagemcom na Pace), a wypowiedzenie mają zarejestrowane. Ogólnie pogadaliśmy chwilę, wspomniał, że czasu mamy dużo (do końća lipca), na tę chwilę to co zaproponował to max ale za tydzień, półtora tygodnia zadzwoni raz jeszcze.

 

Z tejże treściwej historii rozmowy można wywnioskować, że mam szanse ugrać to co chcę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrNo: to na pewno był DUK?

 

Co do szans na obniżkę. Przypadki realnych obniżek abo (a nie łamańcowych kombinacji) są od jakiś dwóch, trzech miesięcy rzadkością.. Paru userów tutaj czekało do ostatniej chwili nie godząc się na podwyżki i nic nie ugrało. Ja miałam farta, doczekałam się obniżki ale dopiero będąc już od tygodnia bez umowy i sygnału. Jest szkoła, że teraz będzie łatwiej. Bo sezon ogórkowy, bo zrobią w nc bilans i pójdą po rozum. Wierzę w to. Oczywiście walcz o swoje pamiętając jednak że to będzie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Tak, Pan sie przedstawił, że dzwoni z Działu Utrzymania Konsumentów. No ja jestem w stanie przyjąć nawet łamańca. Oczywiście nie oszukuję się, że otrzymam ofertę jak parę osób tutaj (50-60 średnia), bo jednak z 92 zł tyle nie zejdę, ale liczę na to, że nie życząc sobie HBO, Folmboxów, Cinemaxów i innych [beep]ół dostanę coś w przedziale 60-75 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam CANAL+ OPTIMUM HD (wszystkie kanaly C+) - płace 70pln. Wypowiedzenie wysłane. Umowa kończy sie za 2 miesiace. Prosze poradzić za jaka najnizsza kwote moge dostac pakiet 6xC+ z Multiroomem. Pierwszy telefon po zarejestowaniu wypowiedzenia: umowa na 15 miesiecy 69,99 (6xC+) plus średnio 15pln za multi i 2x45 za aktywacje Multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wypowiedzenie złożyłem 3 czerwca, w piątek miałem tel z DUK, ale nie mogłem odebrać. Umowa kończy się 31 lipca 2014r.

Obecnie posiadam pakiet Kompakt + 6C+ przy miesięcznej opłacie 59 zł. W jakiej cenie mogę uzyskać takie coś: Comfort Extra Multi z 6 C+. Interesuje mnie także wymiana mojego Sagemcoma na dekoder z dyskiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów w sprawie ofert dla migrujących: BARDZO nie podoba mi się polityka NC+ względem stałych i ' starych' klientów jestem klientem od ponad 6 lat i teraz rezygnuję z ich usług ponieważ mają oni takich jak ja "głęboko w poważaniu" teraz przy umowach migracyjnych firma nie promuje wieloletnich klientów tylko patrzy co z kim może ugrać - dać najmniej za jak najwięcej kasy , tzn. jak do ciebie zadzwonią z ofertą i będziesz się na nich boczył i wzbraniał to zamiast 95 zł. będziesz płacił 65 zł a jak będziesz słabo "nawijał" to ci obniżą abonament o 5 zł. a gdzie poszanowanie ludzi którzy są im wierni od wielu lat ? gdzie promowanie wieloletnich, stabilnych, wzbogacających kasę NC+ opłatą abonamentową klientów? .UWAŻAM ŻE: WIELOLETNI KLIENCI POWINNI PRZY MIGRACJI MIEĆ OBNIŻKĘ ABONAMENTU ZA LATA PRZYNALEŻNOŚCI DO PLATFORMY. Może trzeba by w czasie rozmów z NC+ na temat umowy migracyjnej łaskawie zwrócić im uwagę na ten fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...