Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak z innej beczki.. wie ktoś jak złapać FTA Polsat News i Superstację? wg rozpiski kanałów nc+, oba są FTA... czyżby nowy sposób na określenie kanałów które nie są gwarantowane? (że niby jak je usuną to powiedzą że Polsat zakodował :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi dzis pani zaproponowała na aneks w ''nc+'' z CLRA to ''zerżniete z CP'' czyli 5 m-cy za 59 zł i 10 m-cy 79 zł i próbowała mi kit wcisnąc ze średnio wychodzi 70,95 zł na miesiąc przy abo COMFORT+ & MULTI+ z EXTRA+ i 6xC+ bo nie mogła zrozumieć ze nie chce 79 zł płacić jak mam teraz tylko maks 59/64 zł a o przyznana ulgę nie pytałem bo pewnie z 2 tyś w sumie by było na 15 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ilu dni można zerwać podpisaną umowę ?

Podpisanej w punkcie nie można zerwać. Jeżeli zawierałeś przez telefon i nie zgodziłeś się na natychmiastową aktywację usług to możesz rozwiązać w ciągu 10 dni. Jeśli masz już włączone pakiety z nowej umowy to również nie przysługuje Ci prawo do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedła kolej migracji na mnie :) obecnie superpremium (full C+ i HBO), bez dekodera i bez MR. place 99. Umowa do konca kwietnia. Dzwonic najpierw do nich co mi zaproponuja czy od razu poslac wypowiedzenie ? Generlanie chcialbym podobnie jak mam ,moze by sie udalo troche zbic cene z racji swojego dekodera i bez MR. Ewentualnie bez HBO jesli mialoby to spuscic cene o 20pln. Full c+ musi byc. Chcialem poczytać co tu ludzie targują ale z racji wprowadzenia wczoraj nowych ofert to pewnie lekture moge sobie wsadzić w żyć. Moge liczyc na 6xC+ Hbo za 79 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia. Pierwsza oferta: Univers, 6xC+ i używany dotąd Pace za 69 PLN. Wysłałem wypowiedzenie i ostatnio drugi telefon. Oferta ta sama za 64 PLN. Konsul bardzo miły, ale niestety nie był skłonny dorzucić do oferty HBO ani multirooma. Do końca umowy dużo czasu, ale podobno już teraz niektórzy abonenci z umowami sierpniowymi otrzymują Univerce 6xC+, Pace i multi za 59-69. Mnie się nie udało. Z drugiej strony nie ma co się spieszyć, zaczekam do lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończą mi się dwie umowy , jedna w nc+ druga jeszcze w cyfrze .

Czy adres do wypowiedzenia umowy do cyfry bez zmian czyli :

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

A do nc+ :

ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa

 

Różnią się w zasadzie tylko nazwami odbiorcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia. Pierwsza oferta: Univers, 6xC+ i używany dotąd Pace za 69 PLN. Wysłałem wypowiedzenie i ostatnio drugi telefon. Oferta ta sama za 64 PLN. Konsul bardzo miły, ale niestety nie był skłonny dorzucić do oferty HBO ani multirooma. Do końca umowy dużo czasu, ale podobno już teraz niektórzy abonenci z umowami sierpniowymi otrzymują Univerce 6xC+, Pace i multi za 59-69. Mnie się nie udało. Z drugiej strony nie ma co się spieszyć, zaczekam do lata.

Zaproponuj "coś" za 10 zł. na jeden miesiąc (np. cinemax-y) a system otworzy konsulowi nowe możliwości (np.HBO). Zwiększenie abonamentu (choć tylko na miesiąc) umożliwia nowe oferty.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ale mają niezły bałagan w tym call-center, profesjonalizm = zero, wysłałem wypowiedzenie, zaproponowali 79 zł za unieverse+ + 6x canal plus + multiroom + pace + 6 miesięcy za darmo HBO - miał ktoś dzwonić 28 lutego jakbym się zdecydował.Oczywiście nikt nie zadzwonił. Po zmianach od 3 marca nikt do mnie nie dzwonił - sam się zdecydowałem zadzwonić do nich z ciekawości. Mój błąd

To samo tylko nazwy inne comfort+extra+6 canal + multiroom+pace już bez HBO - 104,90. Elastyczne umowy mają ze ho ho ho. Jeszcze Pan konsultat nie wiedział co z multiroomem - może będzie kupon na 20 zł taniej "musi spytać liderów" a nie ma ich jeszcze w pracy - co to praca czy plaża?? Dobrze ze umowa do końca lipca. Potem będę się martwił. Na razie koniec z telefonami z mojej strony. Mam ich w głębokim poważaniu. Szkoda czasu na bezproduktywne rozmowy. Powodzenia dla innych abonentów "cyferki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedła kolej migracji na mnie :) obecnie superpremium (full C+ i HBO), bez dekodera i bez MR. place 99. Umowa do konca kwietnia. Dzwonic najpierw do nich co mi zaproponuja czy od razu poslac wypowiedzenie ? Generlanie chcialbym podobnie jak mam ,moze by sie udalo troche zbic cene z racji swojego dekodera i bez MR. Ewentualnie bez HBO jesli mialoby to spuscic cene o 20pln. Full c+ musi byc. Chcialem poczytać co tu ludzie targują ale z racji wprowadzenia wczoraj nowych ofert to pewnie lekture moge sobie wsadzić w żyć. Moge liczyc na 6xC+ Hbo za 79 ?

Za 69 to dostanie z paluszkiem tam gdzie światełko nie dochodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ale mają niezły bałagan w tym call-center, profesjonalizm = zero, wysłałem wypowiedzenie, zaproponowali 79 zł za unieverse+ + 6x canal plus + multiroom + pace + 6 miesięcy za darmo HBO - miał ktoś dzwonić 28 lutego jakbym się zdecydował.Oczywiście nikt nie zadzwonił. Po zmianach od 3 marca nikt do mnie nie dzwonił - sam się zdecydowałem zadzwonić do nich z ciekawości. Mój błąd

To samo tylko nazwy inne comfort+extra+6 canal + multiroom+pace już bez HBO - 104,90. Elastyczne umowy mają ze ho ho ho. Jeszcze Pan konsultat nie wiedział co z multiroomem - może będzie kupon na 20 zł taniej "musi spytać liderów" a nie ma ich jeszcze w pracy - co to praca czy plaża?? Dobrze ze umowa do końca lipca. Potem będę się martwił. Na razie koniec z telefonami z mojej strony. Mam ich w głębokim poważaniu. Szkoda czasu na bezproduktywne rozmowy. Powodzenia dla innych abonentów "cyferki".

A tyle tu się mówi, tłumaczy – nie dzwoń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu proponowano mi Universe+/6xC+/HBO/MR i 2xPace za 79PLN na 12 miesięcy.

Teraz pani powiedziała, że zmieniły się oferty i byłoby troszkę drożej, a więc oferta z dzisiaj.

Pakiet Comfort+Multi+Extra+6xC+ za 84,50 opcja HBO na 7m free potem cena 25PLN jeśli chciałbym utrzymać.

Umowa na 15m

To jest śmieszne, a miało się zmienić na lepsze. Mamy szansę taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...