Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo no Hikari. Dzięki za radę. Chyba rzeczywiście jeszcze poczekam, ponieważ na logikę jeśli teraz znów zgodzę się na droższą ofertę, to z tego wynika, że za rok ponownie dostanę tę droższą ( co wg. mnie jest totalnie porąbane). MR nie brałem bo nie miałem takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o radę. Nie będę się długo rozwodził. Na teraz Optimum HD + Pace 500gb (umowa z Playstation 3) za 150,90. Umowa do końca stycznia. Chciałbym: Uni+, 6xC+, 3xHBO, 2XCinemax, Pace (tego nie chcę, ale za jego oddanie nie chcą nic opuścić) za 89 zł. Kilkanaście telefonów z różnymi ofertami, ale od ok.10 dni twardo 99 zł i konsultant twierdzi, że to ostateczna oferta dla mnie ( stwierdził, że inni dostają to co ja chcę za 89, ale dla mnie takiej oferty nie ma i nie będzie). Wierzyć konsulowi ? Brać za 99, czy jeszcze czekać ? Co wy na to ?

Przed migracją weź jeszcze Multiroom (jeżeli nie posiadasz), a wtedy ta kwota proponowana będzie bardziej realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę lamerskie pytanie ;) Jak dobieram MR w ostatnim m-cu umowy, to żeby był ten m-c gratis czy ma jakiekolwiek znaczenie czy dobiorę go 1 czy 2-go lutego? Nie policzą nic, nawet jeśli wezmę na pełny m-c czyli JUŻ 1 lutego (no w sumie niepełny, tylko 99,9% m-ca, ale z drugiej strony od 1-go do ostatniego)?

(Abo Cyfry, przed migracją i przedłużeniem - wysłane wypowiedzenie, umowa do końca lutego. Ostatnia propozycja za Universe+ i 6xC+ to 74 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe za 59 zł

C+ silver za 79 zł

 

do w/w pakietow dobierajac 6xC+ zapłacisz jednakowo 40 zł albo dostaniesz za 0 zł. Więc płacisz 20 zł więcej biorąc C+ Silver + 6xC+

Łatwiej i taniej jest dostac Universe + 6xC+.

Mam Silver i Canal+ Film & Premiere.

Poruszyłem ten temat dzwoniąc i Konsultant powiedział mi, że Canal+ Film & Premiere jako opcja bez promocji kosztuje 40 zł, a opcja 6c x Canal+ bez promocji kosztuje 60 zł.

Czyżby się pomylił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie skoro tego i tak nikt z tu obecnych nie ma zamiaru płacić? Kwoty te Nas "łapią" dopiero kiedy umowa przejdzie na czas nieoznaczony. 6xCanal+ poza promocją kosztuje chyba nawet 70zł. Konsule wolą sprzedać jako promocję główną Silver+, bo ona zawsze będzie droższa niż Universe+ i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego. wypowiedzenie złożone 13 stycznia. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia 3 dni telefonów (wszystkie "głuche"). W czwartym dniu zadzwoniłem i poprosiłem że jak coś chcą to niech dzwonią konkretnie. Od tamtego czasu ani jednego telefonu(jakieś dobre 10 dni).Focha strzelili czy jak?:) Czy zarejestrowali że klient nie chce telefonów?(pytał mi się o coś takiego, ale powiedziałem że nie chce głuchych telefonów tylko). Odezwą się czy wykonać pierwszy ruch?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę być? :mrgreen: Jeżeli chcesz wysłać pismo o rezygnacji z usług to weź poprawkę na czas dotarcia listu. Pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego.

 

Jeżeli zmigrowałeś dzisiaj w umowie na rok to obowiązuje ona do końca stycznia 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...