Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:) Złożyłem wypowiedzenie. Zaczęli dzwonić 16 stycznia. Dziennie 10-15 razy. Z tym że ani razu nikt się nie odezwał:) Trwało to 3 dni, po czym nie wytrzymałem i sam do nich zadzwoniłem że jak chcą dzownić to chociaż niech sobie jaj nie robią i "nie głuchają". Od tamtego czasu ani jednego telefonu, czyli już ok tygodnia. Focha strzelili czy jak:D? Czy zantotowali sobie że klient nie życzy sobie telefonów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam:

Canal+ Optimum HD 71zł

HD Promo 0zł

MR 0zl

Pace PVR 500 0zł

 

Umowa do 30 marca.

 

Telefon z propozycja po wysłaniu wypowiedzenia w tamtym tygodniu:

 

Universe+/6xCanal za 74 zł na 12 mc pozostałe mr i pace prv za 0 zl.

 

Brać czy dalej czekać ??

KOlego za 54-59 to dostaniesz :P CZEKAJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:) Złożyłem wypowiedzenie. Zaczęli dzwonić 16 stycznia. Dziennie 10-15 razy. Z tym że ani razu nikt się nie odezwał:) Trwało to 3 dni

Gdzieś tu już o tym wspomniałem. Automat telefoniczny wybiera naraz kilku abonentów. Kto odbierze pierwszy na tego bęc. Reszta usłyszy ciszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios dobrze mówił. Niepotrzebnie teraz się dopytujesz: "doszło niedoszło"

 

 

niedostalym zadnego sygnalu nie dostalbym potwierdzenia o 3 miesiecznym wypowiedzeniu itd itd pomijam juz cisze bez telefonu

 

 

inni po wyslaniu mieli urwanie telefonow

 

 

teraz zapewne to bedzie tak ze wycwania sie by zadzwonic za 5 dwunasta z propozycja ktora trza bedzie zaakceptowac by uniknac dodatkowych 20zl.

 

Licze jednak na to ze bedzie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 28 lutego,, najlepsza jak do tej pory mi oferowali to:

Universe 6C+ Hbo na 6 m/c za 69

Interesuje mnie wylacznie Universe z HBo na caly okres umowy + wymiana na Pace badz mediaboxa za 64-74 max

do tej pry Optimum Hd C+ + PromoHd za 79

Da rade zejsc do tej ceny??????????

 

Ja mam takie warunki CANAL+ Silver 6xcanal+ 3xHBO MR(cameleon) 2xPace za 69zł na 12 miesięcy wiec jak najbardziej się da.

Najlepiej cierpliwie czekać i samemu nie dzwonić ja tak zrobiłem i na pięć dni przed zakończeniem umowy zadzwonili więc cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że to "urwanie telefonów" to takie dość mocno denerwujące... NIC, bo robi to automat i szansa na odebranie przez konsula jest bardzo niska. Wolę mieć 1-2 telefon od konsula na m-c niż codziennie 10 telefonów, które jak odbieram jest głucha cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki warto wziąć dekoder? Teraz mam 250GB nBox recordera i powiem szczerze że to porażka. Nagrywając materiał i później go odtwarzając widać co jakiś czas zacięcia obrazu z fonią.

Mam teraz Universe + za 49zł do końca kwietnia ale już od początku stycznie miałem 3 telefony.

Nie bardzo wiem co mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pamiętam - w marcu wyślę. Mam universe+ i przy tym chcę zostać oraz utrzymać cenę 49zł albo ugrać mniejszą. I najbardziej zależy mi na wymianie recordera bo nie mieszczę się na 250GB. Skłaniam się ku Mediabox +. Tylko nie wiem czy to dobry wybór i czy dadzą mi go za 0zł i pakiet U+ za 49zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...