Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje początki w negocjacji:

Witam serdecznie,

Jeszcze przed świętami miałem zamiar poprosić o dołączenie gratisowo kanału MGM i FOX HD.

Ale zmieniłem zamiar. Teraz chciałbym poprosić o poinformowanie mnie kiedy kończy się moja obecna umowa?

Dziękuję za wszystko.

abonent: xxxxxxx-0y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pana E-mail uprzejmie informuję iż umowa kończy się z końcem maja 2014 roku w razie pytań prosimy o kontakt tel. nasi konsultanci przygotują specjalnie dla pana super hiper ofertę migracyjną wierzymy że nadal będzie nam pan płacił wysoki abonament z wyrazami szacunku łapacz jeleni Pan X.

Ten jeleń to nie ty oczywiście źle mnie nie zrozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 a kolega @kibo twierdzi ze to ja jestem ''twardy zawodnik'' a tu wiedzę ze sa bardziej zdeterminowani walką niż ja bo zmigrowałem z tym co mam w podpisie i dla mnie jest OK choć wiem ze jak bym powalczył to dostał bym te magiczne 59/69 zł ;-) Ale dla mnie szkoda było czasu i nerwów :D Każdy robi jak uważa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłanym wypowiedzeniu przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Univers+ za 49 zł (luty gratis), Cinemaxy (12m - 0 zl), HistoryHD (6m - 0 zł, następne 6 miesięcy 1,99 lub dezaktywacja), MRPremium 20 zł miesięcznie.

Była też bodajże propozycja U+,6xC+ za 59 zł + MRP 20zł ale nie chcialem placic więcej, poza tym nie odpowiada mi oferta C+.

Generalnie celowalem w Univers+ oraz MRPremium za 59 zl ale nie chcieli na to się zgodzić.

Poprzednio miałem WPT za 48 zł + MRP za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRs nawet migrując z N-ki można było czasami za 0zł wyrwać a o MRp nie słyszałem. Potwierdza to fakt, że klienci Cyfry w niższych abo mogą dostać więcej treści. Wynegocjowana oferta przez Kolegę lexus26 nie jest jakaś droga, bo jest tańsza i bogatsza niż poprzednio. Ot Nas dziwi, bo rzadko spotykamy tu oferty bez HBO i Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...