Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz garść informacji http://ncplus.pl/oferta/multiroom Prawdą jest, że więcej zaoszczędzisz korzystając w dalszym ciągu z MR na zasadach Cyfry a ew.wymieniając tylko dekoder na lepszy np. http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace, natomiast nie jest prawdą, że biorąc dekodery mediabox i box+ będziesz płacił więcej niż aktualnie.

 

@Kibo no Hikari nie zgodzę się niestety z Tobą choć lubię polemizować :D Dla mnie żaden sprzęt dedykowany nie daje tego co własna ''skrzynka'' bez uzależnienia od operatora aby było sprawiedliwie i zeby nie było zarzutu ze lobbuje za którymś sprzętem dedykowanym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec pójśc do apsa jeżeli bedzie taka możliwoś to weznę multiroom .czy to płatne jest ?,za dwa miesiące kończy mi sie okres podstawowy wtedy negocjacje,nie potrzebuję z twardym dyskiem itp itd...czy taki fergusona ariva 100 coś by sie nadał do tego multirooma ?

dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wybiera automat, przyjąłem zasadę że odbieram pierwszy telefon dnia,

kolejnych już nie i przez 3 ostatnie dni pierwszy był głuchy,

wcześniej jeszcze jeden głuchy miałem.

Ale w końcu dostałem lepszą umowę niż oczekiwałem,

podziękowania dla wszystkich którzy mnie przekonali do konkretnych kroków.

Było 99 zl, będzie 34,99.

Żałuję tylko tego rachunku za styczeń o stówę wyższego,

ale to brak doświadczenia wyszedł.

MR, Comfort i Premium Sport.

Do tego być może jeden dekoder gratis za darmo,

piszę być może bo w toku negocjacji się zgodziłem ale przy podsumowaniu nie wspomnieliśmy o nim,

zapomniałem o nim do tego stopnia bo jest to kwestia marginalna. Ale pewnie sobie to zapisał,

zaznaczył, na pewno mają jakieś formularze i sobie tam robią znaczki

Nie ja będę czerpał korzyści z nowej umowy, użytkownicy nawet nie zauważą

braku kilku kanałów. Oprócz Eurosportu 2.

W porównaniu do poprzedniej umowy zabraknie jeszcze kanałów z Premium Film,

Filmox i paru innych prawie nigdy nie oglądanych przez mieszkańców kanałów.

Konsultant w gorącej wodzie, bardzo chciał przedłużyć umowę i jak najszybciej się dogadać,

mogłem go pociągnąć bardziej na jakieś dodatki,

ale ostatnio na pokerze nie wygrywałem,

gdybym negocjował na swoje potrzeby to pewnie coś by jeszcze dał.

Chyba popełniłem też błąd bo być może była możliwość

jeszcze Filmbox/Cinemax za 5 zł więcej na pół roku,

potem by się wzięło za 10 normalnie do końca umowy,

a tak to jeśli rodzice się zdecydują to mieć to chyba

pozostaje już opcja od początku za 10. No ale to strata 30zl/rok

za roztargnienie, a miałem ciężkiego rozmówcę, jak karabin,

widać panowie zaczynają się baaaardzo spieszyć, nawet

klasyczne "zapytanie przełożonego czy mogę dać" trwało tyle co nic,

jakby siedział u niego na kolanach :)

 

Przy tak niskim rachunku (nigdy w cyfrze nie było mniej niż 100, zawsze 100-150)

zastanawiam się jeszcze nad tymi dwoma do wyboru dodatkami za 10 miesięcznie.

Czy na dekoderze (mam na myśli Sagemcom HD) będzie można sobie wprowadzić własną kolejność kanałów ?

Wtedy paczka dodatków F/Cine... ma sens, ustawię je na niskich numerach

i rodzice będą je oglądać, zamiast wiele razy powtarzanych filmów na tv4 itp.

Nie pamiętam czy już o to pytałem na forum, a to ważna sprawa,

od lat tłumaczę konsulom żeby nie wciskali kanałów które zajmą numery typu 68

 

wydaje mi się że za pakiet comfort + i któryś z pakietów premium z MR można zejść do 30 zł

(lub będzie można na kilka dni przed końcem umowy po wypowiedzeniu),

ja nie byłem jakoś szczególnie zachłanny tylko stanowczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari nie zgodzę się niestety z Tobą choć lubię polemizować :D Dla mnie żaden sprzęt dedykowany nie daje tego co własna ''skrzynka'' bez uzależnienia od operatora aby było sprawiedliwie...

 

 

Coś z tym pierwszym zdaniem jest nie tak chyba? :mrgreen: poza tym poruszaliśmy temat oszczędności a nie "możliwości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

 

po wyslaniu wypowiedzenia dzwonia od razu czy mija mniej wiecej tydzien?

 

 

mialem umowiony tel ale byl to najkrotszy tel konsultant klient

odprawilem go z kwitkiem takze teraz juz nikt nie zadzwoni do czasu az wypowiedzenie nie doleci do nich poczta a dotrze na przelomie wtorek/sroda bo posle prio poleconym

 

Licze na telefony i migracje 1 lutego moj pakiet sie nie zmieni ja sam zadnych zmian nie chce tylko nizsza cene i powitam zaloge abonentow nc+ na statku Żuliana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie który dekoder jest lepszy Pace czy MediaBox +? Jestem przekonany do MediaBox+ ale po przeczytaniu wielu postów tutaj widzę że Pace jest bardzo popularny. Możecie pomóc w wyborze. Wypowiedzenie wysłane, koniec umowy 31.01.2014. Ostatnia propozycja Universe + 6C+ +HBO (na 12 miesięcy za 0zł) + mediabox+ 500 za 89 zł. Myślę że utarguję z 10-20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Konczy mi sie umowa za miesiac wypowiedzenie wyslalem. CO moge aktualnie dostac ? Mam Canal+ kompakt z MR i PACE za 51 zl(teraz odpowiada to UNIVERS+ 6xc+). Teraz chce UNIVERS+ MR+PAce+6xC+ ? no i moze 12 miechow HBO? utarguje 49 zl bez HBO? a z HBO za ile? umowe chce na 12 miechow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 2 miesięcznej nieobecności. W październiku udało mi się przedłużyć własną umowę (Unv+6Canal+HBO+Filmbox+MR za 64 zł na 12 m) Teraz przyszła kolej na przedłużenie umowy mojej mamy. Pakiet Superpremium z Canal+ i HBO za 160 zł miesięcznie (słynna umowa z telewizorem). Z końcem stycznia wygasa umowa, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane jeszcze w grudniu, obecnie propozycje za C+Platinum+Hbo za 149 zł. Zostaje dwa tygodnie, a konkretnych ofert brak. W ostatnim czasie dwa głuche telefony z DUK. Moje pytanie brzmi: uda się wynegocjować pakiet Universe+6 razy Canal plus za około 70 zł? I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: dostałem na własność dekoder SAGEMCOM. Do nowej umowy dorzucilby za 0 zł za wynajem jakiś dekoder z dyskiem? Dziękuję i pozdrawiam ekspertów portalu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan. To ja takie coś ci wysłałem. Niemożliwe. Trochę tam pozmieniałeś.

 

 

w zasadzie ja to zrobilem tylko kopiuj wklej do notatnika jednak pogooglowalem w necie i inaczej to wyglada jesli chodzi o umowe na termin nieokreslony

 

http://www.jtz.pl/jak-wypowiedziec-umowe-cyfra-plus tutaj np bardzo ubogi przyklad

 

tu jest tez inna

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/420/Rez ... nie-umowy/

 

http://pokazywarka.pl/rezygnacja-cyfra-plus/

 

to tylko 3 linki w kazdym co innego :]

 

 

chociaz sadze ze kazda tresc daje rowno do zrozumienia o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...