Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Canal Plus Optimum z multiroom i dekoderem Pace 500 G- płace za to 93 złote - myślę ze jakby za to dali 69 to bym wziął.

Tak na marginesie - do kiedy w Cyfrze nie pozostanie żaden abonent - w maju bieżącego roku? Bo wydaje mi się że rok temu Cyfra dawała tylko 12 miesięczne umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wypowiedzenie wysłane. koniec umowy 28 lutego. obecnie canal+ start hd za średnio 46 złotych miesięcznie. propozycja comfort + 6C+ za 69 złotych. odmówiłem, bo to podwyżka o 50%. czekam. dodam, że nie interesuje mnie węcej programów za taką sumę, a raczej mniejszy abonament za taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda ;) pamiętam, że były dwa pakiety

dla potwierdzenia:

 

http://www.hidden.republika.pl/wizjatv/wizcen.htm

Kolego, przeczytałeś to, co wkleiłeś? Pisałem, że można sobie było tylko dobrać HBO a wcześniej także Wizję Sport. Te dwa pakiety, które wkleiłeś różnią się tylko HBO właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - do kiedy w Cyfrze nie pozostanie żaden abonent - w maju bieżącego roku? Bo wydaje mi się że rok temu Cyfra dawała tylko 12 miesięczne umowy.

 

Mam umowę z cyfrą do końca czerwca, a znam osoby które mają dłuższe umowy, umowy były cały czas dostępne do końca dla różnych opcji tj. 12 lub 18 miesięcy, a nawet niestandardowe.

Dzwonili do mnie kiedyś, to podają cenę z kosmosu, a ja mówiłem że jak oddadzą mi kanały które zabrali to dopiero będziemy startować z rozmowami. Kanały oddali, jeszcze brakuje paczki Universal (wygląda na to, że ją dodadzą), dodali nawet kilka nowych i ciekawych kanałów, ale nadal oferta jest średnia, a na pewno droga w porównaniu do konkurencji jak ktoś nie ogląda sportu tak jak ja. Zrobili masę błędów, jak im odpłynęło obecnie ok 400 000 klientów, to musieli dodać te brakujące kanały, przecież nie mieli wyjścia, bo była by już kompletna klęska, szkoda tylko że po takim czasie i tyle stracili.

Po za tym niby prezes miał 600 wariantów przejścia, a mi przedstawiają ciągle tylko 2 z cenami kosmicznymi i nie mogą zaproponować nic innego, nawet tej samej opcji z tą samą ceną. Dostaną wkrótce moje wypowiedzenie i od razu zauważą nowe opcje. Wyciskają ile się da z nas kasy i za te beznadziejne powtórki powtórek, a zachłanny traci dwa razy więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że zawsze traktowali starych klientów [beep]nie i robią to dalej - i znalazłem drugi powód. Dajmy na to mój przykład: konsul proponuje w grudniu (umowa do k.lutego) za 84 zł Universe+6C+. Jakby tak podczas PIERWSZEJ rozmowy zjechał z 10 zł to bym wziął.

A wysyłając wypowiedzenie i drażniąc się z nimi potem już nie mam na to ochoty - koniec końców większości chyba dają to bez problemów potem taniej.

I po co robią nerwówę...? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj kolejny telefon z propozycją przedłużenia umowy:

U+/6xC+/HBO na 6 miesięcy, Pace bez opłat, umowa na 12 m-cy. Całość za 59 zł.

Na moją sugestię, że jak dorzucą HBO na cały okres to się dogadamy konsul stwierdził, że musi się "zapytać managera" i zrobiło się cicho na ok. 1 minutę.

Po czym wrócił i stwierdził, że nie może tego zaproponować.

Moja odpowiedź była taka, że jeszcze poczekam i na tym rozmowa się skończyła.

 

Wcześniej przez formularz kontaktowy wysłałem info, że chcę U+/6xC+/3xHBO/2xCinemax za 59-69 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...