Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadają ścieżkę dźwiękową po polsku i angielsku! Sprawdziłem.

Dziękuję, chcę jeszcze liznąć trochę języków obcych podczas ostatniej umowy przed wyprowadzką z domu, póki mam tyle kanałów, bo potem tylko dvb :)

to nie wymienisz ich na lepsze podczas migracji.

nie potrzeba lepszych. działa jeden i drugi a ten w moim pokoju nawet lepiej.

Widzę, że negocjować masz zamiar Universe+/Premium film+/HBO/Cinemax/MR

Wystarczy MR/ Comfort / Premium Film +/ Cinemax lub HBO albo jedno i drugie :/

Widzę, że w Universe znalazł się TCM i CBS Europa. Ale chyba wszystkie stare jak świat filmy z tego pierwszego mam zaliczone,

dla tego drugiego samego szkoda brać droższego pakietu, lepiej dodatki jakieś.

Tak w ogóle to boję się że nie dostanę nic :lol2: A już przez brak sportu powinno być sporo taniej.

Kiedy ta umowa zatem definitywnie się kończy? 100zł płaciłaś normalnie wcześniej?

16.12.2013. Potem poszło wypowiedzenie przez co za styczeń będzie 140 a nie 100. Chyba do końca miesiąca można wypowiedzenie odwołać, ale jak po to zadzwonimy to dopiero nas ustawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos powiedziec jaka jest sytuacja z tymi kanalami slynnimi 15 ktore dolaczyly z dawnej cyfry travel sport klub bo na ulotce nadal widnieje jako promocyjne czyzby chcieli nas czestowac pakietem extra za kalika tyg?

jesli ktos bierze comfort+ to ma jest tylko przez okreslony czas a potem je wylacza natomiasst jak sie birze univerek+ to ma sie je "promocyjnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.12.2013. Potem poszło wypowiedzenie przez co za styczeń będzie 140 a nie 100. Chyba do końca miesiąca można wypowiedzenie odwołać, ale jak po to zadzwonimy to dopiero nas ustawią :)

Trudno! Nic się nie dzieje. I tak możesz mimo wszystko dobrze wynegocjować.

A po drugie umowa zawsze kończy się na koniec każdego miesiąca kalendarzowego. Zatem skąd ta dziwna data 16.12.2013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan kanały te świadczone są promocyjnie, w tej kwestii nic się nie zmieniło a o ofertę dla nowych abonentów pytaj we właściwym wątku.

 

@bogdan425 Koleżanka Daria zapewne nie wie, że umowy obowiązują do końca miesiąca i bierze pod uwagę w liczeniu czasu zobowiązania tylko datę podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 z tym spokojem to bym taki pewny nie był, ale próbować warto.

 

@asiafan przy migracji wspomagamy się ofertą dla nowych, bo są elementy wspólne, ale kierując się tylko i wyłącznie nią, bo Tobie się wydawało, że coś Ci się należy i pretensje murowane.

 

Oferta dla nowych to nie jest oferta migracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bierze pod uwagę w liczeniu czasu zobowiązania tylko datę podpisania umowy.

dokładnie tak. wiem że wirtualnym świecie operatorów umowy są do końca miesiąca :)

Czyli za ile warto prosić bez nadmiernej bezczelności

A) MR / Comfort / Film / HBO / Cinemax

B) MR / Comfort / Film / HBO

C) MR / Comfort / Film / Cinemax ?

Zjazd z 100 zl w poprzednich umowach, dekoderów nie kupujemy.

Czy jeszcze można coś "chcieć" do tego na próbę np 2-4 miesiące

 

za 59 -79zł wraz z kartą multiroom za 0zł.

To za duży abonament, nie poczuję że coś mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Migrowałem z Cyfry do NC i jeszcze w cyfrze miałem Platinum z HBO i C+ za 89 zł. Teraz od NC + dostałem NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE z HBO na całe 18 miechów oraz dekoder Pace 500 za 99 zł. miesięcznie . Czy to dobra oferta ? co o tym sądzicie ? :D [flash=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo kanalow do dzis zostalo z Wizji Tv wtedy wizja miala HBO niedostepny nigdzie ale wtedy to byl mega produkt nie to co dzis

 

@maciek+ jesli ktos ma pakiet ~90zl to i tak dostanie prawie to samo albo taniej o 1 zl abo wtej samej cenie

 

Z tego co tuta widac to ci co sie godza na 99zl dostaja univerek+ hbo cinemax filmbox mr dekoder chyba gratis history hd jeszcze wlasnie w cenie 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...