Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to aktualnie jest w sytuacji, gdy wyślemy wypowiedzenie umowy, ostatni m-c umowy się skończy, czyli cała umowa się skończy - zaczyna się nowy m-c, ale nikt nie dzwonił i....? Wyłączają sygnał od razu? Mają mnie już... głęboko? Czy dzwonią - i jak długo jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nigdy gwarancji, że będą dzwonić, tak jak nie ma gwarancji sukcesu negocjacyjnego, ale są spore szanse ;-) czasu na zdanie sprzętu mamy miesiąc po zakończeniu umowy i do tego czasu można reaktywować umowę.

 

A to gdzieś pisze o tym m-cu na reaktywację - czy takie prawo niepisane, tradycja czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zdanie sprzętu po zakończeniu umowy określa regulamin i jeżeli się nie mylę to mowa w nim o miesiącu. Również na forum były przykłady migracji już po wyłączeniu sygnału czy też w momencie zdawania sprzętu. Toteż umowę masz szansę reaktywować dopóki nie zdasz sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to gdzieś pisze o tym m-cu na reaktywację - czy takie prawo niepisane, tradycja czy coś?

To jest taka dobra wola operatora, ja przynajmniej nie doczytałem tego w regulaminie.

Kto nie ryzykuje to więcej płaci lub zostaje bez platformy, ale zawsze później jest możliwość podpisać całkowicie nową umowę już na sprzęcie n-ki.

Zawsze decyduje się samemu, forum to tylko opinie, często przechwalanie się i to bardzo minimalnej ilości abonentów.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

mam obecnie cyfre+ z pakietem start. Czyli ten najtańszy i umowę do czerwca czy lipca 2014. Czy jeśli bym chciał migrować to dostanę jakaś ofertę rozsądną? Interesuje mnie najniższa czyli comfort+. Jaką mogę dostać cenę? Dodatkowo dodam że chciałbym zachować kartę cyfry gdyż korzystam ze splitera.

19.90zl możesz migrować teraz wystarczy ze zadzwonisz i powolasz się na taka ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamięć nie myli to Kolega Mako badał ofertę migracyjną dla teściowej która również miała pakiet start. Oferty były bardzo dobre ;-) Wystarczy odszukać te posty...

 

racja były dobre ale od jakiegoś czasu nie ma nic rewelacyjnego :( nawet za pozostanie na "STARCIE" chcą 9.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło wypowiedzenie poleconym, choć do końca umowy 2 miechy.

 

Poleconym za potwierdzeniem odbioru mam rozumieć że wysłałeś :) jak odbiorą to powinieneś dostać do skrzynki taką żółtą kartkę z informacją że Cyfra+ odebrała za podpisem twoje wypowiedzenie.

 

Dla pewności zadzwoń na infolinię koło 15 stycznia i się zapytaj czy zarejestrowali twoje wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem ze start hd na comfort+ za 19.90 zł. Dodatkowo chcieli mi zaoferować dekoder za darmo ale z racji tego że korzystam ze splittera to pozostałem przy starej karcie :D

19,90 zł a płaciłem 14 zł za mniej więc wg mnie to jest nie najgorsza oferta. Tym bardziej że umowę z cyfrą miałem do lipca 2014 a teraz do grudnia 2014 więc przyzwoicie :D dla mnie lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam z kolei taką perłę :smile:

Umowa z 2010 - n na 13 miesięcy .. do dziś

turbodekoder z promocją "wszystkie pakiety n" za 54 PLN/m-c

Z uwagi na dziecko które zajmuje większość czasu antenowego, ważne dla mnie są: programy dla dzieci (zwłaszcza te z "+" w nazwie) oraz chciałbym poszerzyć odbiór przez MR Premium. Zawartość programowa np. comfort+ jest (poza materiałem dla dzieci) w zupełności wystarczająca. ale

Telefon 1 - w ramach akcji przejdź do nc+ - tylko zyskasz :lol:

Pierwszym rzutem na taśmę Pani Konsultant zaproponowała mi to co jest stronie tj. Universe+ za 59 PLN + MR Premium za 20 PLN + nie pamietam C+ i/lub HBO za 0 przez 3 miesiące. Całość na 18m-cy.

Odpowiadam że to bym dostał jakbym nawet nie był ich klientem.

Opcja 2:

Universe+ za 49 PLN + MR Premium za 20 PLN z umową na 13 m-cy

 

Czytałem ten wątek sięgając do jesiennych postów, doradźcie proszę jak to rozegrać? Bo były głosy żeby MR zamówić w trakcie umowy, a potem zrezygnować/migrować i wtedy zawalczyć o brak opłaty za MR. Co waszym zdaniem można osiągnąć ten pakiet universe + MR za całość w ok. 59 PLN ?

 

Wybieram się do nich na Sikorskiego jeszcze osobiście, zobaczę co tam powiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...