Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos dostal comfort+ za 19,90zl na 12 miesiecy i jakis dodatek za free?

ktos mowil ze mozna wyrwac paczke hbo czy canal+ do tego pakietu za free czy to prawda?

 

Nieprawda.

A co ty byś chciał w tej cenie?

19,90 zł to super cena za ten pakiet. Chcesz oglądać więcej to i więcej musisz zapłacić.

 

Jakis kolega pisał ze dostał pakiet hbo chyba na 6 miesiecy do tego pakietu za free.

Podobno teraz mozna z nimi cos ugrac. Do tego pakietu mozna miec dekoder z nagrywarka za darmo czy nie?

Wie ktos? Wogule ktory z dekoderow polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotus i pytałeś o aktywację na mboxa....... oczywiście,że zapłacisz.

Zobacz co napisałeś. :D

O nikłych szansach to pisałeś czy otrzyma mediabox w tak niskim abonamencie.Oxzywiście dzierżawę za mediabox będzie musiał płacić.

Zapłaci jak DOSTANIE. I mam na myśli abo w granicach 100. A,że ci się udało i kilku osobom(3-4?),to jeszcze nie znaczy,że mu się uda. Przy abonamencie jaki chce mieć to na 99% nie dostanie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

@leonk1974

 

Nie bardzo wiem o co się tak przegadujecie? :mrgreen: zwolnienie w zupełności z opłat za mediaboxa czytałem w postach może 2 osób a tak do tej pory do wyboru była jednorazowa aktywacja 199zł lub czynsz miesięczny 10zł(rzadziej 5 zł). Zapewne im wyższy abonament się płaci tym większe szanse na niższą opłatę za sam dekoder lub nawet całkowite zwolnienie.

 

Tu, jak w całych negocjacjach, nic na piękne oczy nie dają ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Wlaczylem sobie Sundance HD, mam dekoder Pace. Odnosze wrazenie ze on na Pace jest w SD... NCplus twierdzi jednak ze to HD...

Jak jest z tym kanalem?

U mnie na ADB raczej jest w HD :wink:

ps. Sundance w nazwie nie ma "HD"..... może to cię zmyliło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ale w EPG dopisek HD jest tylko w logo brak? Kanał nadaje z bitrate koło 8Mb więc nie powinien wyglądać gorzej niż Canal+, ale wiadomo-materiał źródłowy robi swoje.

 

@REBUS82 raczej nie sadzę by do Comfort+ za 19.90zł dokładali jakieś opcje dodatkowe premium ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem dlaczego jeszcze obecni abonenci Cyfry+ nie piszą nic odnośnie migracji do nc+ w wątku "Migracja z Cyfry + do nc+ " ?.

Większość przecież, oprócz niektórych jednostek tutaj będących na okrągło w dyspozycji nie ma czasu o wszystkim czytać aby dojść po 15 min do jednego wpisu mającego podobny związek z jego sprawą.

Mam pytanie odnośnie Migracji z Cyfry + do nc+, ale nie chcę dalej robić tutaj totalnego bałaganu migrującym z n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdziwiony zamknięciem wątku, który założyłem. Był ogromny bałagan i różnice miedzy ofertą dla Cyfrowiczów i N-kowców. Dziś może, jest nie co mniejszy, ale rozbieżności są dalej.

Powinien ten wątek być zamknięty z końcem września 2014 gdy wszyscy abonenci Cyfry + z migrują do nc+. A od Października 2014 wszystkich do jednego worka, którzy przedłużają umowę z nc+.

Proponuję piszącym tutaj by podawali z którego operatora migrują, jaką poprzednią ofertą, sprzętem i ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...