Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem wypowiedzenie,obecnie jestem na trzymiesięcznym wypowiedzeniu (nie przedłużyłem wcześniej umowy) i płace teraz ok. 140zł (pakiet z HBO). Dziś otrzymałem telefon i ich "świetne promocje". Pakiet Universe+Premium sport za 129zł lub za 139zł z HBO i Cinemax za 139zł -czyli WIĘCEJ niż nowi w NC+. Pytam się dlaczego jestem gorzej traktowany cenowo niż nowi, odpowiedź taką mają ofertę. Dobrze, że w razie czego mam możliwość UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oferta 59 za U+ / 6xC+ / HBO 6 mies. na razie nie chcą HBO na cały okres, ale jestem przekonany że się to da ugrać.

 

59 za U+ / 6xC+ to tzw pakiet na odratowanie i jeśli konsul mówi że tego dać nie może, to nie do końca jest szczery :) HBO na 3 mies. dają teraz bo weszły promocje świąteczne.

 

Co więcej? Wszystko w naszych rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...3 m-ce jak chcesz zakończyć umowę w dowolnym momencie(i zapłacić karę). Normalnie wypowiedzenie najpóźniej na 30 dni przed końcem umowy trzeba dostarczyć.

30 dni masz na złożenie wypowiedzenia jeśli jesteś jeszcze abonentem starej Cyfry.

Po przejściu do NC+ w regulaminie, który dostajesz z umową jest napisane że okres wypowiedzenia umowy jest 3 miesięczny a nie miesięczny jak w starej Cyfrze.

Ponadto czas na zdanie sprzętu jest 14 dni w NC+ a nie 30 dni jak było w starej Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo i @tweed77 ten zapis trzymiesięczny bodaj pod koniec pazdziernika został zakwestionowany przez Sad i został dzięki CP (dostali 6 mln nagrody/kary od UOKiK-u za ten zapis w umowach) wpisany do Rejestru Klauzul Niedozwolonych i nie może być stosowany w jakichkolwiek umowach zawieranych miedzy usługodawcą a usługobiorcą :D To tak na marginesie waszych dywagacji ;-) Oczywiście wszyscy operatorzy muszą swoje obecne umowy do tego dostosować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert masz rację,ale postanowienie sądu dotyczyło trochę czegoś innego.

 

@tweed77 staram Ci się wytłumaczyć abyś zrozumiał,ale może jak weźmiesz regulamin do ręki to dotrze ;-) mylisz wypowiedzenie umowy z pismem o braku chęci jej kontynuowania.

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

 

Jeżeli możesz otwórz ten plik i przeczytaj dwie rzeczy...rozdział IX pkt.4 oraz rozdział III pkt.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor :)

Faktycznie jest napisane że umowa na czas oznaczony wygasa automatycznie jeśli abonent zawiadomi minimum 30 dni przed końcem o rezygnacji z chęci korzystania z ich usług.

Ja jednak dla mojego świętego spokoju wcześniej wyślę pismo o rezygnacji z korzystania z ich usług na czas oznaczony. Bo nie mam zamiaru później się zastanawiać co wymyślą mądre głowy w białych kołnierzykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...